Java-zašto ne mogu downloudati exe. ili zip file

poruka: 6
|
čitano: 1.636
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
9 godina
offline
Java-zašto ne mogu downloudati exe. ili zip file

Bok svima! Kako riješiti problem iz naslova? Ugasio sam Firewall i AV. Skine 8-9 mb i stop. Treba klincu za Minecraft.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Java-zašto ne mogu downloudati exe. ili zip fi
žoss-2 kaže...

Bok svima! Kako riješiti problem iz naslova? Ugasio sam Firewall i AV. Skine 8-9 mb i stop. Treba klincu za Minecraft.

-besmisleno je gasiti firewall (zbog downloada, nevažno što se skida, file-exe..).

-AV se gasi samo kad je u pitanju virus ili 'virus' (svaki crack je označen kao virus), download radi normalno i bez gašenja, ali ti nakon tog automatika skenira i briše, tad je virus ili 'virus' tad ima smilsa gasiti AV ako si siguran da nije virus. U ovom opisu tog nema, tj nemaš razloga gasiti navedene stvari tj nisu uzrok problema, tj nešto treće te blokira ili problem s linijom-serverom i sl.

 

+ btw, sve što skineš preko mreže je zaključano, programi se ug prije zipiraju-upakiraju i sl. .. i ovisi što trebaš, za minecraft su sve 'jarovi' osim par installera tj može biti .exe ili .jar.. tj očigledno si početnik za minecraft (a morat ćeš to svlafati, zbog klinca..). :) .. npr trebaš installer, npr server, client, loader .. posljedni je 2.6, popularan je xtrem installer i sl. (installeri koji imaju sve su cca 270mb..) ili Titan/Tlauncher... cca 15mb.

 

za starije verzije, 1710-189-1122... imaš sve kao jar, dok posljednja 144.. često nema sve nego npr zip. (još u razvoju i sl.).

 

tek kad naučiš kako se instalira-održava počni s modovima, npr forge (fabric je nova stvar pa za sad izbjegavaj).. recimo preporučena verzija je 1-12-2.. imaš sve dodatke-modove za forge ili čisti vanilla :)

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
9 godina
offline
Java-zašto ne mogu downloudati exe. ili zip file

Mali mi ima 15 godina i nije novi u igrama. Problem je u tome što smo instalirali Win 10 i sve igre mora ispočetka instalirati, a zapelo nam je na skidanju exe. fajla Java. Čitao sam na netu i gledao YouTube i na nekim klipovima su preporučili gašenje zaštita, a što u stvari nema smisla jer se skida sa legalnih stranica. Počne skidati, stane i ni makac više.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Java-zašto ne mogu downloudati exe. ili zip fi

-to su najgori savjeti.. i kao što vidiš, nisu rješenje (jer uopće nije problem fw-av..). Zato se slušaj sve što nađeš na mreži.

-potraži Minecraft 1.7.4 by TeamExtremeM .. (ili noviji) + noviji launcher TL26+

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
9 godina
offline
Java-zašto ne mogu downloudati exe. ili zip file

Hvala Ti na savjetu. Prenijeti ću info sinu pa se javim. Počinje radni tjedan, pa vjerojatno za vikend.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Java-zašto ne mogu downloudati exe. ili zip fi

trebaš java edišn, jar(ove) client/server, pokrene se u folderu i kreira potrebno/lib/config.. minecraft je kao legići, slažeš-dodaješ. Verzije 1.7.10-1.12.2.. forge i modovi/dodaci. Launcher pomaže, npr najnovija verzija automatski download i sl. ali povremeno moraš pribaviti noviji launcher (zbog novijeg minecrafta, sa starijim verzijama rade i stariji..).

-bilo koja verzija ti je ok za početak-install .. ostalo se sve dodaje-nadograđuje. Za jedan pc ne trebaš server, samo client ali zgodno je i to probati + čitati upute npr EULA + true, da bi se uopće upalilo :)

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice