Kako obrisat internet explorer?

poruka: 26
|
čitano: 18.049
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Kako obrisat internet explorer?

da pitam je li moguce potpuno uklonit internet explorer sa windowsa........jer ja kada izbrisem IE8 onda mi nadogradi IE7 i tako stalno........

 
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
RE: Kako obrisat internet explorer?
dogman kaže...

da pitam je li moguce potpuno uklonit internet explorer sa windowsa........jer ja kada izbrisem IE8 onda mi nadogradi IE7 i tako stalno........

 

Sto bi ga brisao?

 

Ponekad Firefox ima problema, koje sa IE mozes rijesiti.

 

Ja radim stalno na IE8 i ne znam zasto bi ga uopste netko trebao obrisati.

a.k.a dr. House, ali to je ime bilo zauzeto....
16 godina
neaktivan
offline
Kako obrisat internet explorer?

Internet Explorer je dio operativnog sustava. Ne može se deinstalirati, a i ne vidim zašto bi.

- ako gori zeleno, ne znači da sam tu -
Poruka je uređivana zadnji put ned 20.12.2009 14:51 (macak).
 
3 0 hvala 0
14 godina
offline
RE: Kako obrisat internet explorer?
dogman kaže...

da pitam je li moguce potpuno uklonit internet explorer sa windowsa........jer ja kada izbrisem IE8 onda mi nadogradi IE7 i tako stalno........

Koji windowsi?

15 godina
neaktivan
offline
RE: Kako obrisat internet explorer?

windows XP imam.....pa hocu da ga obrisem jer imam CHROME,FIREFOX,FLOCK pa mi ne treba on jer ga nikad ne koristim......

15 godina
neaktivan
offline
Kako obrisat internet explorer?

Ovdje piše da ne postoji siguran način uklanjanja IE-a.Postavi neki drugi browser na default i nećeš ni osjetit IEIzlanuo se

Ako ti je netko pomogao klikni gumb HVALA!Hvala.
 
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Kako obrisat internet explorer?
Mentalist kaže...
dogman kaže...

da pitam je li moguce potpuno uklonit internet explorer sa windowsa........jer ja kada izbrisem IE8 onda mi nadogradi IE7 i tako stalno........

 

Sto bi ga brisao?

 

Ponekad Firefox ima problema, koje sa IE mozes rijesiti.

 

Ja radim stalno na IE8 i ne znam zasto bi ga uopste netko trebao obrisati.

ja sam isto mislio obrisat ie zato jer je uzasno spor i totalno sr*nje je

15 godina
neaktivan
offline
RE: Kako obrisat internet explorer?
Tomislav95 kaže...

Ovdje piše da ne postoji siguran način uklanjanja IE-a.Postavi neki drugi browser na default i nećeš ni osjetit IEIzlanuo se

dobro to...imam ja chrome kao defaul ali hocu da ga izbrisem...ali vidim da nije moguce......

15 godina
protjeran
offline
Kako obrisat internet explorer?

mislim da bi temu trebalo zakljucat, zakljucak: Nepostoji siguran naci da izbrises IE, ali mozes ga rucno izbrisati s hard disk no onda ti komp nece radit. Neces moc upalit komp, probo sam Belji se, ustvari moci ces ga upalit no neces moci mape otvarat itd.

*-*...Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u potpis :D
Poruka je uređivana zadnji put ned 20.12.2009 18:34 (h_rca777).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Kako obrisat internet explorer?

Evo našo ja nešto na microsoftovim stranicama, pa ako to nije sigurno onda stvarno neznam..

 

  1. Start - Run
  2. Napiši cmd.exe - enter
  3. Desni klik u cmd-u i pasteaj ovaj tekst (bez navodnika): "%windir%\ie8\spuninst\spuninst.exe"
  4. Enter
  5. Nakon što se postupak završi napravi restart i to bi trebalo bit to..

 

 

 

 

Poruka je uređivana zadnji put ned 20.12.2009 20:22 (DamageHigh).
 
1 0 hvala 1
15 godina
neaktivan
offline
RE: Kako obrisat internet explorer?
DamageHigh kaže...

Evo našo ja nešto na microsoftovim stranicama, pa ako to nije sigurno onda stvarno neznam..

 

  1. Start - Run
  2. Napiši cmd.exe - enter
  3. Desni klik u cmd-u i pasteaj ovaj tekst (bez navodnika): "%windir%\ie8\spuninst\spuninst.exe"
  4. Enter
  5. Nakon što se postupak završi napravi restart i to bi trebalo bit to..

 

 

 

 

ma znam ja za to...to sam i ja naso sa exloreer....ali kada obrisem IE8 onda nadogradi IE7,,....kada obrisem IE7 onda nadogradi IE6 

14 godina
protjeran
offline
Kako obrisat internet explorer?

nemožeeeeeeeeeeeeeeeee GOOGLE CHROME i COMET BIRD su dva najbrža pretraživača na svijetu

Moj PC  
0 4 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Kako obrisat internet explorer?

NEMOZES GA OBRISAT!!! GOTOVO KRAJ PRICE...NNNEEEMMMOOOZZZEEEE

 
0 4 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Kako obrisat internet explorer?
Softwer kaže...

NEMOZES GA OBRISAT!!! GOTOVO KRAJ PRICE...NNNEEEMMMOOOZZZEEEE

de uredu je ....ne gubi se i smanji ta slova....vidim i ja da ne mozeMršti se

15 godina
neaktivan
offline
Kako obrisat internet explorer?

Pa što ćeš ga i brisati. Ja ga ne koristim, samo Firefox. Pomaknem ga s desktopa a Firefox ostavim i dobro.

Prof. dr. sc. torrentologije
Moj PC  
3 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Kako obrisat internet explorer?
Softwer kaže...

NEMOZES GA OBRISAT!!! GOTOVO KRAJ PRICE...NNNEEEMMMOOOZZZEEEE

Ne viči! Dobit ćeš karton.

Prof. dr. sc. torrentologije
15 godina
offline
Kako obrisat internet explorer?

vidim vi sad kažete da se ne može maknuti. a za što služe mogućnosti add/remove windows components na xp-u i turn windows features on or off na sedmici? http://www.bug.hr/d.tiny_mce/plugins/emotions/img/smiley-undecided.gif

Atomska bubamara. | Pogledajte Moj PC :)
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Kako obrisat internet explorer?

ne postoji logicni zakljucak na tvoje pitanje .. zasto brisati IE ? odgovor je nizasto ... jer ne zauzima nista prostora...ak nes nemoras ga koristit .. 

xF: rebelsy
 
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Kako obrisat internet explorer?

ma ta želja az brisanjem su mu neki čisti kompleksi a jbt pa što bi briso ie što ti smeta on je oko 2mb hahahaha što moraš da sjebeš windows da bi obriso ie8 da da moguće je pomoću delete patchera koji ako obriše neku komponentu s windows ima mogućnost da pojebe ostale komponente to ti ja kao drvo s jabukama ako ti hoćeš naglo da otkineš samo jednu jabuku a ono se sruši njih 10 tako ti je i kod windowsaCool

,samo najjači opstaju AMD and ATi forever together
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Kako obrisat internet explorer?

Nemožeš ga izbrisat, ja sam pokušao davno kad mi je blokao usred velikog downloada. Namigiva

ceRina:)
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Kako obrisat internet explorer?

*facepalm* ajde još 500 odgovora kako još nema smisla brisati IE i kako se to ne može, pa će doživljaj biti potpun.

Možeš ga jednostavno deaktivirati, ideš u Start > Set Program Access and Defaults > otvoriš Custom > makneš kvačicu (<- slika) sa "Enable Access to this program" pored Internet Explorera. IE će i dalje biti instaliran ali će biti neaktivan (dakle kao u Win7).

Janeway: No Thanks, I've had enough coffee. One more cup and I'll jump to warp.
Moj PC  
1 0 hvala 1
16 godina
neaktivan
offline
RE: Kako obrisat internet explorer?
h_rca777 kaže...

mislim da bi temu trebalo zakljucat, zakljucak: Nepostoji siguran naci da izbrises IE, ali mozes ga rucno izbrisati s hard disk no onda ti komp nece radit. Neces moc upalit komp, probo sam Belji se, ustvari moci ces ga upalit no neces moci mape otvarat itd.

Da nisi ti obrisao "explorer.exe" umjesto iexplorea? :D

 

(inače, odista - nemoguće je ukloniti IE jer dijelovi browsera "IE" su ukorišteni i u drugim dijelovima Windowsa)

The candle flame gutters. Its little pool of light trembles. Darkness gathers. The demons begin to stir.
15 godina
neaktivan
offline
RE: Kako obrisat internet explorer?
itf4n kaže...
h_rca777 kaže...

mislim da bi temu trebalo zakljucat, zakljucak: Nepostoji siguran naci da izbrises IE, ali mozes ga rucno izbrisati s hard disk no onda ti komp nece radit. Neces moc upalit komp, probo sam Belji se, ustvari moci ces ga upalit no neces moci mape otvarat itd.

Da nisi ti obrisao "explorer.exe" umjesto iexplorea? :D

 

(inače, odista - nemoguće je ukloniti IE jer dijelovi browsera "IE" su ukorišteni i u drugim dijelovima Windowsa)

ne nisam,,....ma nema veze....vidim da ne moze

15 godina
protjeran
offline
RE: Kako obrisat internet explorer?
itf4n kaže...
h_rca777 kaže...

mislim da bi temu trebalo zakljucat, zakljucak: Nepostoji siguran naci da izbrises IE, ali mozes ga rucno izbrisati s hard disk no onda ti komp nece radit. Neces moc upalit komp, probo sam Belji se, ustvari moci ces ga upalit no neces moci mape otvarat itd.

Da nisi ti obrisao "explorer.exe" umjesto iexplorea? :D

 

(inače, odista - nemoguće je ukloniti IE jer dijelovi browsera "IE" su ukorišteni i u drugim dijelovima Windowsa)

Imas pravo krivo sam obriso :D

*-*...Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u potpis :D
14 godina
neaktivan
offline
RE: Kako obrisat internet explorer?
dogman kaže...

da pitam je li moguce potpuno uklonit internet explorer sa windowsa........jer ja kada izbrisem IE8 onda mi nadogradi IE7 i tako stalno........

možeš ga izbrisati samo djelomično, jer ti uvjek ostane neki dio neobrisan, a ako brišeš i te djelove povuči će ti i neke djelove samog sustava i winsi će ti katkat praviti probleme,iskušano na vlastitoj koži.

14 godina
neaktivan
offline
Kako obrisat internet explorer?

Nemoguće obrisat IE

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice