Kako skinut šifru sa winrar a da neznam šifru

poruka: 16
|
čitano: 17.733
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Kako skinut šifru sa winrar a da neznam šifru

download-ao album sa rapidshare a on ima šifu a ja neznam kako bih ga otključao

asus p5kpl-c nvidia geforce 9500gt 512mb intel core 2 duo 2x2.40ghz asus dre-2014s1t furton 650w extreme samsung "19" 3/ms
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Kako skinut šifru sa winrar a da neznam šifru

Probay copy-paste naziv datoteke u google, mozda ti izbaci neki forum ili nesto na kojem se pojavljuje taj file za downlad, pa je netko i napisao sifru. Probaj iz naziva datoteke iscupati ako ima neka web stranica (npr.... "/nesto.rar_www.nesto.org) pa ti je mozda to >www.nesto.org< sifra ili mozda umjesto toga stoji naziv autora te rar.datoteke. Ako ne ide ni to,skidaj neki drugi file, jer ti se ne isplati traziti sifre sa nekim programima koji ju kao razbijaj,to traje predugo...

I like it! I like it,big time!
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Kako skinut šifru sa winrar a da neznam šifru

vrijedi popkušati

asus p5kpl-c nvidia geforce 9500gt 512mb intel core 2 duo 2x2.40ghz asus dre-2014s1t furton 650w extreme samsung "19" 3/ms
16 godina
neaktivan
offline
Kako skinut šifru sa winrar a da neznam šifru

Ako mislis na razbijanje sifre pomocu nekog programa,ozbiljno ti kazem, zaboravi. Zamisli samo koliko kombinacija ima sa 30-ak malih, 30-ak VELIKIH slova u kombinaciji s brojevima, i svim ostalim znakovima... Nemoj se iznenaditi kad ti bude pisalo "estimated time: 4years..."  Smijeh

I like it! I like it,big time!
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Kako skinut šifru sa winrar a da neznam šifru

nisam ni mislio pokušavati sa nekim program jer znam da bih trebalo mnogo vrlo mnogo vremena za  otkrivanje te lozinke.proba sam ono što si mi rekao i nije mi uspjelo

asus p5kpl-c nvidia geforce 9500gt 512mb intel core 2 duo 2x2.40ghz asus dre-2014s1t furton 650w extreme samsung "19" 3/ms
13 godina
neaktivan
offline
Kako skinut šifru sa winrar a da neznam šifru

Ev i ja sam skino neku datoteku u winraru je i potrebna mi je sifraViče  Dali netko zna e postoji neki password remover? Neodlučan 

palenta
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
RE: Kako skinut šifru sa winrar a da neznam šifru

Postoje password crackeri. Pitanje je jel ti imaš volje i vremena da se taj file crackira više godina?

A rifle is like a human. The stock is the skeleton, the scope is the eyes, the action is the brain, and the barrel is the heart. But you, the man behind the rifle, you are the soul.
13 godina
neaktivan
offline
RE: Kako skinut šifru sa winrar a da neznam šifru
Palenta kaže...

Ev i ja sam skino neku datoteku u winraru je i potrebna mi je sifraViče  Dali netko zna e postoji neki password remover? Neodlučan 

Probaj se vratit tamo otkud si skinuo i pogledaj jel ima negdje password.

15 godina
offline
Kako skinut šifru sa winrar a da neznam šifru

ja sam čuo da postoji neki software koji šifru ne traži pomoću brute forcea, nego da koristi nesto puno brže, je li ti istina?

Inter pedes virginum gaudium est iuvenum
Poruka je uređivana zadnji put sub 24.7.2010 18:38 (mind_challenge).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
RE: Kako skinut šifru sa winrar a da neznam šifru
mind_challenge kaže...

ja sam čuo da postoji neki software koji šifru ne traži pomoću brute forcea, nego da koristi nesto puno brže, je li ti istina?

Dictionary attack. Uzme nekoliko rječnika (najčešće engleski i njemački) i onda ide redom - isprobava svaku riječ iz njega. Ako je onaj tko je postavio lozniku lijen, onda će loznika vrlo brzo bit probijena. Takve lozinke su najčešće (tipa "boss", "pass", "master"...) i ona se pomoću dictionary attacka probije (ne ni probije nego pogodi) za par minuta. Dobar rječnik je skup i velik nekoliko gigabajta.

 

Sve to pada u vodu ako loznika nije iz rječnika (tipa laTr85!y).

A rifle is like a human. The stock is the skeleton, the scope is the eyes, the action is the brain, and the barrel is the heart. But you, the man behind the rifle, you are the soul.
Poruka je uređivana zadnji put sub 24.7.2010 19:01 (Sum_of_all_fears).
16 godina
neaktivan
offline
RE: Kako skinut šifru sa winrar a da neznam šifru
Sum_of_all_fears kaže...

Postoje password crackeri. Pitanje je jel ti imaš volje i vremena da se taj file crackira više godina?

Koliko sam ja upucen ne postoje crackeri za winrar. Jedina opcija je bruteforce al to za pass preko 4 znaka slobodno zaboravite jer ce potrajajti par godina i vise ;)

:)
15 godina
odjavljen
offline
RE: Kako skinut šifru sa winrar a da neznam šifru
logic kaže...

Koliko sam ja upucen ne postoje crackeri za winrar. Jedina opcija je bruteforce al to za pass preko 4 znaka slobodno zaboravite jer ce potrajajti par godina i vise ;)

To sam i mislio. Bruteforce. A pass sigurno ima preko 4 znaka i stvarno će se načekat.

 

A pošto nije dobio pass sa rar-om, vrlo vjerojatno (nakon 10ak godina, kad ga pogodi) će ga dočekat hrpa smeća u fajlu, a ne film koji je mislio da je skinuo Smijeh

A rifle is like a human. The stock is the skeleton, the scope is the eyes, the action is the brain, and the barrel is the heart. But you, the man behind the rifle, you are the soul.
16 godina
neaktivan
offline
RE: Kako skinut šifru sa winrar a da neznam šifru

Lkase ce naucit svirati i taj album snimiti sam ;)

 

:)
15 godina
odjavljen
offline
Kako skinut šifru sa winrar a da neznam šifru

Ako je file s rapida i sličnih servisa, najlakše je u google-u tražit stranice koje sadrže taj download link i nadati se da će bar na jednoj biti šifra.

Heart: _/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_ Brain: __________________________
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Kako skinut šifru sa winrar a da neznam šifru

Ja sam to rjesabvao tako da ukucam u google naziv_filea.rar+password

:)
13 godina
neaktivan
offline
Kako skinut šifru sa winrar a da neznam šifru

HEhehhehe hwala na preijedlozimaOsmijeh dobio sam ja di mogu skinuti kao passwor ali na toj starnici nema nista Mršti se

palenta
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice