Kako da upalim komp,zaboravio sam lozinku

poruka: 120
|
čitano: 139.771
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Kako da upalim komp,zaboravio sam lozinku

Vjerovatno negdje na forumu ima ova tema,ali da dzabe ne kopam jer mi se stvarno zuri,otvaram ovu temu....

naime kada upalim komp on mi trazi da upisem lozinku a ja je ne znam,mozete li mi objasniti sta da uradim da bih mogao upaliti komp odnosno uci na pocetnu stranu desctop-a ;)

Hvala

nije vazno ciljati u metu,nego metati u cilj :)
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Kako da upalim komp,zaboravio sam lozinku

ophcrack skini sprzi na cd i gotovo

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Kako da upalim komp,zaboravio sam lozinku
notebook kaže...

ophcrack skini sprzi na cd i gotovo

sta je to??? da ne znas slucajno kako ide ono jednostvanije da pritisces neku dugmad....

nije vazno ciljati u metu,nego metati u cilj :)
14 godina
neaktivan
offline
Kako da upalim komp,zaboravio sam lozinku

Dajte ljudi pomozite hitno je!!!

nije vazno ciljati u metu,nego metati u cilj :)
Moj PC  
0 3 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Kako da upalim komp,zaboravio sam lozinku

Traži ti lozinku prije Boota ili kada se Windowsi već bootaju (na log on screenu windowsa)?

And even in the darkest nights, I'm a Thug for Life (slobodno stisnite gumb HVALA osobi koja vam je pomogla)
14 godina
neaktivan
offline
RE: Kako da upalim komp,zaboravio sam lozinku
Oly_E3 kaže...

Traži ti lozinku prije Boota ili kada se Windowsi već bootaju (na log on screenu windowsa)?

drug mi dobio neki komp,pa ne  moze da ga upali.....pita mene kako...

kaze da mu se trazi da upise i user name....recite mi sta da ga pitam ako nesh treba...

nije vazno ciljati u metu,nego metati u cilj :)
15 godina
offline
Kako da upalim komp,zaboravio sam lozinku

U logon ekranu za usera upiši administrator, password ostavi prazan. Logiraš se, zatim korisniku postavi drugi password.

 

Ako koristiš welcome screen, pritisni dva puta kombinaciju Ctrl+Alt+Delete, kao korisnik upiši administrator, password ostavi prazan...

 

Inaće, neki offline password changer (Hiren's boot cd http://www.hirensbootcd.net/ ima sve što ti treba...)

I find your lack of faith disturbing!
Poruka je uređivana zadnji put sri 2.12.2009 17:17 (0v3r10rd).
Moj PC  
7 0 hvala 1
14 godina
neaktivan
offline
RE: Kako da upalim komp,zaboravio sam lozinku
0v3r10rd kaže...

U logon ekranu za usera upiši administrator, password ostavi prazan. Logiraš se, zatim korisniku postavi drugi password.

 

Ako koristiš welcome screen, pritisni dva puta kombinaciju Ctrl+Alt+Delete, kao korisnik upiši administrator, password ostavi prazan...

 

Inaće, neki offline password changer (Hiren's boot cd http://www.hirensbootcd.net/ ima sve što ti treba...)

ne moze mu opet ;) kad upise administrator nista se ne desava

nije vazno ciljati u metu,nego metati u cilj :)
15 godina
neaktivan
offline
Kako da upalim komp,zaboravio sam lozinku

ima još jedan način...

 

evo ovako: pri paljenju kompa, u onom trenutku kada moraš pritisnuti npr: DEL za bios, neznam kako je kod tebe. E u to vrijeme pritisneš F8, izbaciti će ti mali izbornik, gdje ćeš odabrat na koji način da podigneš windows. Ti ćeš izabrat safe mode. pri log in, imati ćeš administrator. samo se spojiš na njega, odeš u control panel i tamo središ to za lozinku. To kod mene pali uvijek.

još malo pa ban.
Moj PC  
3 0 hvala 1
14 godina
neaktivan
offline
RE: Kako da upalim komp,zaboravio sam lozinku
Beckz kaže...

ima još jedan način...

 

evo ovako: pri paljenju kompa, u onom trenutku kada moraš pritisnuti npr: DEL za bios, neznam kako je kod tebe. E u to vrijeme pritisneš F8, izbaciti će ti mali izbornik, gdje ćeš odabrat na koji način da podigneš windows. Ti ćeš izabrat safe mode. pri log in, imati ćeš administrator. samo se spojiš na njega, odeš u control panel i tamo središ to za lozinku. To kod mene pali uvijek.

sada ce on probati,pa javim ;)

nije vazno ciljati u metu,nego metati u cilj :)
15 godina
offline
Kako da upalim komp,zaboravio sam lozinku

Mora se desiti nešto kad upiše username - barem da windowsi kažu kako je krivi password ili username. (Pretpostavljam kako je nakon upisa usera kliknuo na OK ili pritisnuo Enter tipku).

 

Ovaj način koji spominje Becks je nepotreban. Čemu bootanje u safe mode kad se možeš logirati kao admin i ovako?! Možda kod Home verzije stvar radi tako (nisam ju koristio miljon godina pa nisam siguran).

 

Ako se ne možeš logirati skini hirena, zaprži iso image, bootaj s cd-a komp, nađi alate za password (offline password recovery je ok), prati upute i promjeni password (stavi prazan)...

I find your lack of faith disturbing!
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Kako da upalim komp,zaboravio sam lozinku

Nek stisne  Ctrl+Alt+Delete i pojavit ce mu se Classic Welcome screen na Xpu ako ima i onda neka upise pod username :Administrator i bez passworda i uci ce pa nek promjeni,tak mi ulazimo na infici

xfire: hole3store msn: musared@hotmail.com LOL CAT!!!! :D
Moj PC  
2 0 hvala 1
15 godina
online
RE: Kako da upalim komp,zaboravio sam lozinku
stevan94 kaže...

drug mi dobio neki komp...

Meni je to malo cudno. Dobio je komp ali ne i password. To mi nekako govori kao da je racumalo ukradeno.

Neka se obrati onome tko mu je dao to racunalo ako je to moguce. Osmijeh

http://tinychat.com/bug - Chat za sve Bug forumaše
14 godina
neaktivan
offline
RE: Kako da upalim komp,zaboravio sam lozinku
0v3r10rd kaže...

Mora se desiti nešto kad upiše username - barem da windowsi kažu kako je krivi password ili username. (Pretpostavljam kako je nakon upisa usera kliknuo na OK ili pritisnuo Enter tipku).

 

Ovaj način koji spominje Becks je nepotreban. Čemu bootanje u safe mode kad se možeš logirati kao admin i ovako?! Možda kod Home verzije stvar radi tako (nisam ju koristio miljon godina pa nisam siguran).

 

Ako se ne možeš logirati skini hirena, zaprži iso image, bootaj s cd-a komp, nađi alate za password (offline password recovery je ok), prati upute i promjeni password (stavi prazan)...

ne kontam sta da uradi nakon sto upise administraotor???

nije vazno ciljati u metu,nego metati u cilj :)
15 godina
neaktivan
offline
RE: Kako da upalim komp,zaboravio sam lozinku
stevan94 kaže...
Oly_E3 kaže...

Traži ti lozinku prije Boota ili kada se Windowsi već bootaju (na log on screenu windowsa)?

drug mi dobio neki komp,pa ne  moze da ga upali.....pita mene kako...

kaze da mu se trazi da upise i user name....recite mi sta da ga pitam ako nesh treba...

dobio ili "dobio" Namigiva.

14 godina
neaktivan
offline
RE: Kako da upalim komp,zaboravio sam lozinku
Ivan M. kaže...
stevan94 kaže...

drug mi dobio neki komp...

Meni je to malo cudno. Dobio je komp ali ne i password. To mi nekako govori kao da je racumalo ukradeno.

Neka se obrati onome tko mu je dao to racunalo ako je to moguce. Osmijeh

a daj covjece nije ukradeno....

nije vazno ciljati u metu,nego metati u cilj :)
15 godina
online
RE: Kako da upalim komp,zaboravio sam lozinku
stevan94 kaže...

a daj covjece nije ukradeno....

A neka onda pita tog od koga je dobio. Ja znam nacin kako promjeniti pass na kompu (preko jednog boot CD-a) ali malo mi je to cudno "dobio". Cool Izlanuo se

http://tinychat.com/bug - Chat za sve Bug forumaše
14 godina
neaktivan
offline
RE: Kako da upalim komp,zaboravio sam lozinku
Ivan M. kaže...
stevan94 kaže...

a daj covjece nije ukradeno....

A neka onda pita tog od koga je dobio. Ja znam nacin kako promjeniti pass na kompu (preko jednog boot CD-a) ali malo mi je to cudno "dobio". Cool Izlanuo se

sto ti je cudno?? pa ne mislis valjda da bih se druzio sa nekim lopovima i onim sto kradu kompove :D

 

nije vazno ciljati u metu,nego metati u cilj :)
Poruka je uređivana zadnji put sri 2.12.2009 17:57 (stevan94).
14 godina
neaktivan
offline
Kako da upalim komp,zaboravio sam lozinku

@0v3r10rd

samo ako mozes reci mi sta treba da pritisne nakon sto upise administrator??

nije vazno ciljati u metu,nego metati u cilj :)
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Kako da upalim komp,zaboravio sam lozinku

Klik na OK, ili neka pritisne Enter na tipkovnici...

I find your lack of faith disturbing!
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Kako da upalim komp,zaboravio sam lozinku
0v3r10rd kaže...

Klik na OK, ili neka pritisne Enter na tipkovnici...

to je i pritiskao ;)

nije vazno ciljati u metu,nego metati u cilj :)
14 godina
neaktivan
offline
Kako da upalim komp,zaboravio sam lozinku

pokusavao je on sve ovo sto ste rekli i kaze ne moze mu nista :) otici cu sutra ja do njega da probamo sa tim offline codom pa ako neko ima vremena i zivaca da mi objasni kako se sa tim rukovodi i koji da skinem(ako moze link)???

 

Hvala vam svima na trudu i pokusajima,ili on nesto nije shvatio ili mu nesta ne moze....

nije vazno ciljati u metu,nego metati u cilj :)
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Kako da upalim komp,zaboravio sam lozinku

instaliraj nove windowse

 
0 6 hvala 1
15 godina
offline
Kako da upalim komp,zaboravio sam lozinku

za 20kn ti sve pokazem u zivo i dam ti cd sa alatima za to za jos 10kn. ako oces pokazem to tebi pa da se kurcis pred frendom, ako neces mogu i njemu direktno. ince btw nezz kaj ti frenda radi ali ama bas svaki od navedenih nacin iskljucujuci reinstall winova bi morao raditi pa ti frend ocito radi nesto krivo.

Kažu da škola nije zatvor, a mi ni krivi ni dužni dobili 12 godina. Einstein je umro, Newton je umro, Tesla je umro, a ni ja se ne osjećam baš najbolje! Bolje ispasti budala nego iz aviona...
 
6 1 hvala 0
14 godina
offline
RE: Kako da upalim komp,zaboravio sam lozinku
Matatata krele od zanata kaže...

za 20kn ti sve pokazem u zivo i dam ti cd sa alatima za to za jos 10kn. ako oces pokazem to tebi pa da se kurcis pred frendom, ako neces mogu i njemu direktno. ince btw nezz kaj ti frenda radi ali ama bas svaki od navedenih nacin iskljucujuci reinstall winova bi morao raditi pa ti frend ocito radi nesto krivo.

a zašto ne bi instalirao windowse, očito nije njegov komp, pa bi bilo najbolje da ima friške windowse

14 godina
neaktivan
offline
RE: Kako da upalim komp,zaboravio sam lozinku
Diablo86 kaže...
Matatata krele od zanata kaže...

za 20kn ti sve pokazem u zivo i dam ti cd sa alatima za to za jos 10kn. ako oces pokazem to tebi pa da se kurcis pred frendom, ako neces mogu i njemu direktno. ince btw nezz kaj ti frenda radi ali ama bas svaki od navedenih nacin iskljucujuci reinstall winova bi morao raditi pa ti frend ocito radi nesto krivo.

a zašto ne bi instalirao windowse, očito nije njegov komp, pa bi bilo najbolje da ima friške windowse

htio to ili ne,bice mu tako :) a svakako ga mora nekada nadograditi Smijeh

nije vazno ciljati u metu,nego metati u cilj :)
14 godina
neaktivan
offline
Kako da upalim komp,zaboravio sam lozinku

Ulazi preko safe moda i promijeni pass...

NOBODY wants you, NOBODY loves you, NOBODY misses you, NOBODY needs you, NOBODY cares about you, NOBODY makes you happy, dont cry My name is NOBODY!!!
Moj PC  
1 2 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Kako da upalim komp,zaboravio sam lozinku
BannedOnThisForum kaže...

Ulazi preko safe moda i promijeni pass...

ne zna on to u da udje,kada je pritisnuo F8 kaze da ga vrati na ono isto user name,i opet ne moze ;)

nije vazno ciljati u metu,nego metati u cilj :)
14 godina
neaktivan
offline
RE: Kako da upalim komp,zaboravio sam lozinku
stevan94 kaže...
BannedOnThisForum kaže...

Ulazi preko safe moda i promijeni pass...

ne zna on to u da udje,kada je pritisnuo F8 kaze da ga vrati na ono isto user name,i opet ne moze ;)

ne mora uvik biti F8... zavisi od matične i njenog software-a

NOBODY wants you, NOBODY loves you, NOBODY misses you, NOBODY needs you, NOBODY cares about you, NOBODY makes you happy, dont cry My name is NOBODY!!!
14 godina
neaktivan
offline
Kako da upalim komp,zaboravio sam lozinku

Kako je već rečeno. Uđi u safe mode, odi u cp i tamo makni password. Govorim iz vlastitog iskustva.

 

Probaj ući u safe mode s F2 ili F8. Ako ne ide, onda ne stisne tipku na vrijeme pa se odmah boota ;)

 

Edit:

Poznajem i ja par ljudi koji su dobili komp, ali ne i lozinku Namigiva (naglasak na DOBILI :D )

Poruka je uređivana zadnji put sri 2.12.2009 21:24 (PsyTrance).
 
1 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice