Koji je program najbolji za skidanje videa?

poruka: 14
|
čitano: 31.738
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
protjeran
offline
Program za skidanje videa s Youtube?

zanima me možete li mi iz vlastitog iskustva preporučiti neki dobar program za skidanje videa s youtube.com. hvala.

karma slijepom daje vid
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Koji je program najbolji za skidanje videa?

http://www.internetdownloadmanager.com/

 

najbolji program za skidanje videa

mama mi je gej a otac lezbijka
 
0 1 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
RE: Koji je program najbolji za skidanje videa?

jel besplatan?

karma slijepom daje vid
14 godina
neaktivan
offline
RE: Koji je program najbolji za skidanje videa?
karakteran kaže...

jel besplatan?

30 dana je besplatan za probati.to je jedini program koji sam kupio legalno,jer je fenomenalan

mama mi je gej a otac lezbijka
14 godina
protjeran
offline
RE: Koji je program najbolji za skidanje videa?

ja tu nemam nikakvog iskustva, volio bi ako znaš da mi kažeš za neku alternativu ali da je free. nisam zahtjevan, skinem tu i tamo neki video s youtube ništa često, ali treba.

karma slijepom daje vid
15 godina
neaktivan
offline
RE: Koji je program najbolji za skidanje videa?
karakteran kaže...

ja tu nemam nikakvog iskustva, volio bi ako znaš da mi kažeš za neku alternativu ali da je free. nisam zahtjevan, skinem tu i tamo neki video s youtube ništa često, ali treba.

  orbit downloader, besplatan je, i sklida sve flv videe, bez obzira da li je youtube, dnevnik hr. ili koji god već. a skida i sve ostale datoteke koje želiš.

14 godina
offline
Koji je program najbolji za skidanje videa?

Real Player

On ima gumb koji ti iskoči iznad videa i s njime možeš downloadati videoe s bilo koje stranice. Ima i mogućnost convertiranja videa.

 

 
2 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Koji je program najbolji za skidanje videa?

Za skidanje You tuba je definitivno naj naj VDownloader i možeš konvertirati u bilo koji format pa čak i u mp3

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Koji je program najbolji za skidanje videa?

Orbit downloader je dobar sto se toga tiče mada ga ja najviš koristim za skidanje razno raznih slika stream muzike.

A za skidanje videa (pogotovo you tubea) mi nije prikladan upravo zbog toga jer skida samo u flash video formatu i onda da bi tako nešto gledao na kućnom dvd-u opet treba imati softver koji će to konvertirati DIVX.

15 godina
neaktivan
offline
RE: Koji je program najbolji za skidanje videa?
Jerry_Nidžo kaže...

Orbit downloader je dobar sto se toga tiče mada ga ja najviš koristim za skidanje razno raznih slika stream muzike.

A za skidanje videa (pogotovo you tubea) mi nije prikladan upravo zbog toga jer skida samo u flash video formatu i onda da bi tako nešto gledao na kućnom dvd-u opet treba imati softver koji će to konvertirati DIVX.

ako ti treba dobar converter probaj s xilisoftom, nije besplatan, ali je moćan.

14 godina
odjavljen
offline
RE: Koji je program najbolji za skidanje videa?

Meni je najjaci videoDownload Helper dodatak za FireFox.

[URL=http://www.neobux.com/?r=bobica257][IMG=http://images.neobux.com/imagens/banner/?u=bobica257&u3=3732154][/URL]
15 godina
neaktivan
offline
Koji je program najbolji za skidanje videa?

free studio ,to ja koristim i dobar mi je...

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Koji je program najbolji za skidanje videa?

Download Helper ima isti problem kao i orbit skida samo u flash i onda opet konvertiranje

14 godina
neaktivan
offline
RE: Koji je program najbolji za skidanje videa?

Free studio može skidati samo jedan po jedan video. VDownloader s tim nema problema možeš u njega ubacivati više videa.

I namjestiš mu da konvertira u formate po izboru. Samo jedan oprez ako konvertirate u avi format u opcijama treba namjestiti u xvid ili mpeg 4 dekoder. Ako ostavite osnovnu postavku neće ga čitati svaki dvd player

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice