Mijenja mi se IP adresa

poruka: 4
|
čitano: 4.336
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
neaktivan
offline
Mijenja mi se IP adresa

 Pozdrav.

 

Svakih par sekundi mi se mijenja IP adresa. Točnije, to mi se događalo jutros nekih 20ak minuta, pa prestalo. I sad se opet, popodne, događa, posljednjih par minuta. 

 

Radim na portalu i kad se to događa, izbacuje me s portala, odnosno s admin stranice.

 

Znate li zašto se to događa i kako to mogu riješiti?

Hvala

Poruka je uređivana zadnji put sri 21.2.2018 16:44 (Bili Tić).
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Mijenja mi se IP adresa

Nema mi logike da se mijenja IP adresa svakih par sekundi. Da ti se mreža odspaja pa ponovo spaja, to da. Ako je tome tako, promijeni mrežni kabel, odnosno prekrimpaj konektore ako možeš, vjerojatno imaš slab kontakt zbog nečega, dotrajalosti, ako je otpala ona capica sa konektora....

Restartaj router / switch na koje si spojen.

So if God has existed forever, you know, what did he do in his spare time? Like, before he made the Earth and everything?
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Mijenja mi se IP adresa

Kao što kaže kolega iznad. Prije će biti nešto sa internetom (router, linija, kabeli) pa bi trebao provjeriti prvo gore navedeno. Ako se čini sve u redu možeš nazvati ISP da ti provjeri liniju.

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Mijenja mi se IP adresa

Vjerojatno ti prekida PPPoE konekcija. Provjeri sa ISP ili imaš grešaka po DSLu ili ti ne valja IAD. PPPOE prekid ti može trajati 3-4sec što i ne primjetiš a promjeni ti adresu kod većine operatera. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice