Najbolji besplatni anti-virus

poruka: 31
|
čitano: 16.288
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Najbolji besplatni anti-virus

Bok! Koji je najbolji besplatni anti-virus, a da se može updateti?

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Najbolji besplatni anti-virus

neki krekovani ;)

 

Avira bi bila po mome iskustvu najbolji odabir....

Phenomenalni duja X3,Biostar 790GX,XFX HD4830
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Najbolji besplatni anti-virus

Avira Free + malo pameti pri surfanju

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Najbolji besplatni anti-virus

Avira...Daleko dosad najbolji free antivirus koji sam imao...Ali tome dodaj neki firewall...

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Najbolji besplatni anti-virus
NOD32 trial version (samo moraš raditi svakih 30 dana frišku instalaciju kod mene sve radi OK)
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Najbolji besplatni anti-virus
yaro kaže...
NOD32 trial version (samo moraš raditi svakih 30 dana frišku instalaciju kod mene sve radi OK)
  A taj , mislim trial može se updateti?
16 godina
protjeran
offline
Najbolji besplatni anti-virus

avast!

 

Najviše mogućnosti u odnosu na AVG i Aviru.

Developers,developers,developers...coming and coming and coming... Dao bi sto Amerika, Sve na svijetu ja bi dao Tek da sjednem na verandu Pa uz karte i bevandu brojim valove. Votka i džin to je sada in dobra lova, brza kola, ribe oko stola
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Najbolji besplatni anti-virus
Plin je za kuhanje, dizel je za traktore, a benzin je za aute!
Poruka je uređivana zadnji put ned 15.3.2009 12:33 (Joka).
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Najbolji besplatni anti-virus
 uff. pretekao si me, ali ovo je pravi link:Najbolji free antivirus

btw. svakako avira
15 godina
neaktivan
offline
RE: Najbolji besplatni anti-virus

Avira

 

http://download.cnet.com/Avira-AntiVir-Personal-Free-Antivirus/3000-2239_4-10322935.html?part=dl-10322935&subj=dl&tag=button&cdlPid=10986298

Intel 486DX2/66 MHz Processor, 90MB Hard Drive - no OS, 8MB Memory,5.25" & 3.5" Floppy drives, 8 ISA Slots, Speakers, Keyboard and Mouse
15 godina
neaktivan
offline
Najbolji besplatni anti-virus

AVG ili Ad-Awer. Stvarno neznam jer ih nekoristim (nekoć jesam), ali sada koristim Sophos

Olympus E-3, ZD 12-60, Sigma 30 f1.4, FL-50R, HLD-4
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
RE: Najbolji besplatni anti-virus
Jack Sparrow kaže...

Bok! Koji je najbolji besplatni anti-virus, a da se može updateti?

 Avira i NOD32
Games playing: Left 4 Dead i GTA IV na: Processor: Intel Core 2 Duo CPU E8400 @ 3.00GHz (2 CPUs) RAM: 2048MB DirectX: 9.0c Video card: NVIDIA GeForce 9600 GT 512.0 MB
15 godina
offline
RE: Najbolji besplatni anti-virus
Bes7 kaže...
Jack Sparrow kaže...

Bok! Koji je najbolji besplatni anti-virus, a da se može updateti?

  Avira i NOD32
  NOD32 nije besplatan
15 godina
protjeran
offline
RE: Najbolji besplatni anti-virus
Jack Sparrow kaže...
Bes7 kaže...
Jack Sparrow kaže...

Bok! Koji je najbolji besplatni anti-virus, a da se može updateti?

  Avira i NOD32
  NOD32 nije besplatan
 free trial 1 mjesec, torrent, full djabe :D
Games playing: Left 4 Dead i GTA IV na: Processor: Intel Core 2 Duo CPU E8400 @ 3.00GHz (2 CPUs) RAM: 2048MB DirectX: 9.0c Video card: NVIDIA GeForce 9600 GT 512.0 MB
15 godina
offline
RE: Najbolji besplatni anti-virus
Bes7 kaže...
Jack Sparrow kaže...
Bes7 kaže...
Jack Sparrow kaže...

Bok! Koji je najbolji besplatni anti-virus, a da se može updateti?

  Avira i NOD32
  NOD32 nije besplatan
  free trial 1 mjesec, torrent, full djabe :D
  Jedino na taj način!
15 godina
neaktivan
offline
RE: Najbolji besplatni anti-virus
the_tux kaže...

avast!

 

Najviše mogućnosti u odnosu na AVG i Aviru.

 


Najvece smece i najnesposobniji AV od svih....... imo sam zesce zarazen komp di nije mogao NISTA. Kasperski je skocio u pomoc i obavio to od šale.
Phenomenalni duja X3,Biostar 790GX,XFX HD4830
15 godina
neaktivan
offline
RE: Najbolji besplatni anti-virus
troublemaker kaže...
the_tux kaže...

avast!

 

Najviše mogućnosti u odnosu na AVG i Aviru.

 


Najvece smece i najnesposobniji AV od svih....... imo sam zesce zarazen komp di nije mogao NISTA. Kasperski je skocio u pomoc i obavio to od šale.
Korisitim Avast godinama i nikakvih problema s njim nisam imao. Btw, Kaspersky nije besplatni AV, već košta 60 dolara godišnje, pa nije smisleno Avast uspoređivati s njime. Ne branim Avast i ne kažem da je najbolji, ali da si rekao da si uzeo AVG, Aviru ili neki treći besplatni AV i s njime riješio problem, imalo bi više smisla na temi o najboljem besplatnom antivirusnom programu.
15 godina
offline
Najbolji besplatni anti-virus

Koristim avast i nema nikakvih problema.

Samo nikakav te av neće spasiti ako sam napraviš sranje.

Moja kanta: Intel Pentium DualCore E2180 2.00 GHz o/c 2.50 GHz, 2 GB rama, Gainward GeForce 8500GT
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Najbolji besplatni anti-virus
Oly_E3 kaže...

AVG ili Ad-Awer. Stvarno neznam jer ih nekoristim (nekoć jesam), ali sada koristim Sophos

 ad-aware nije anti virus nego anti malware.
inače preporučam aviru.
OS: Windows XP Professional Edition SP3,Windows 7 Ultimate Beta 1(Build 7000)
15 godina
neaktivan
offline
RE: Najbolji besplatni anti-virus

Da, nisam znao onda AVG možda

Olympus E-3, ZD 12-60, Sigma 30 f1.4, FL-50R, HLD-4
15 godina
neaktivan
offline
Najbolji besplatni anti-virus

AVIRA bez razmišljanja!

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
protjeran
offline
RE: Najbolji besplatni anti-virus
troublemaker kaže...
the_tux kaže...

avast!

 

Najviše mogućnosti u odnosu na AVG i Aviru.

  Najvece smece i najnesposobniji AV od svih....... imo sam zesce zarazen komp di nije mogao NISTA. Kasperski je skocio u pomoc i obavio to od šale.
Svatko ima drugačija iskustva sa besplatnim AV-ima. Iskreno, sada mi avast! ne radi notifikaciju i automatic update (moram ručno raditi update, neznam točno odkad mi se to počelo događati), neznam zašto, da li je windows firewall ili nešto drugo. Kasperski je komercijalan produkt i time ne ulazi u procjenu. Neopreznog i neodgovornog korisnika ne može spasiti ni najbolji antivirus. avast mi je znao puno puta presresti zloćudnu stranicu, ili inficirani .exe file kod pokušaja downloada.
Developers,developers,developers...coming and coming and coming... Dao bi sto Amerika, Sve na svijetu ja bi dao Tek da sjednem na verandu Pa uz karte i bevandu brojim valove. Votka i džin to je sada in dobra lova, brza kola, ribe oko stola
15 godina
offline
Najbolji besplatni anti-virus

Ja sam aviru koristio relativno kratko al to je i jedini besplatni AV koji sam ikad koristio..svakako preporucam ali bitno je napomenuti da si uz njega jos stavis neki antispyware.. spyware doctor, spybot s&d ili superantispyware (ovaj zadnji nisam koristio al dosta ga ljudi preporuca ovdje na forumu) a dobro je instalirati i Malwarebytes.... pa sad vidi...

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Najbolji besplatni anti-virus

Avira AntiVir Personal.

Jos je dobra sto se sama svaki dan updetuje.

Striker II formula,Intel quad 9550,FreezerXtreme,4gb kingston hyperX,9800gx2,coolermaster cosmosS.chieftec 750w.
Poruka je uređivana zadnji put čet 19.3.2009 2:38 (AVPR).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Najbolji besplatni anti-virus

evo ti najbolji linkovi za tvoj odgovor. Avira je najbolja. tamo isto piše kako maknut splash screen prilikom ulaska u windows, te kako maknut pop up ads prilikom updatea.

 

http://www.techsupportalert.com/best-free-anti-virus-software.htm -  Best Free Antivirus Software

 

http://www.wikihow.com/Remove-the-Popup-Ads-in-Avira-Antivir - How to Remove the Popup Ads in Avira Antivir

 

http://www.avira.com/en/support/kbdetails.php?id=211 -  Can I turn off the AntiVir splash screen during computer startup?

Intel Core 2 Quad Q9300,Corsair Dominator 2x1GB,Buffalo PC6400 2x1GB,EP35-DS3,NVIDIA GeForce 9600 GT (512 MB),MAXTOR STM3250310AS,Segate ST3250310AS,Chieftec 650W,DellE228WFP,Thermaltake VA8000BWS,Windows Vista SP1
Poruka je uređivana zadnji put čet 19.3.2009 9:28 (sage).
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Najbolji besplatni anti-virus

Dobro je ali ja već koristim ESET Smart Security, tako da sam s njim zadovoljan, jer mi je nekako jednostavan,a opet dobar. Jedino nije besplatan ali i to se danas lako riješi.

AMD Athlon x2 6000+ Asus M2N68 XV GeForce 9600GT 1gb sonic 4gb DDR2(800mhz) Kingmax WD 500gb
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Najbolji besplatni anti-virus
Jack Sparrow kaže...

Dobro je ali ja već koristim ESET Smart Security, tako da sam s njim zadovoljan, jer mi je nekako jednostavan,a opet dobar. Jedino nije besplatan ali i to se danas lako riješi.

 da to je istina, ali kad riješiš da ne bude besplatan pokupiš i trojanca ili virusa s tim, odnosno sa onim što središ, mada može tu biti i false alarm, ali ne treba mi ni to. evo probaj analizirat to na virustotal, pa vidi. meni se baš zbog tih stvari ne stavlja nod, a da je dobar Av to stoji. Avira + comodo + spybot search&destroy + ad aware 2009 +spyware blaster i to je zaštita i više nego dovoljna, a free of charge sve to.
Intel Core 2 Quad Q9300,Corsair Dominator 2x1GB,Buffalo PC6400 2x1GB,EP35-DS3,NVIDIA GeForce 9600 GT (512 MB),MAXTOR STM3250310AS,Segate ST3250310AS,Chieftec 650W,DellE228WFP,Thermaltake VA8000BWS,Windows Vista SP1
Poruka je uređivana zadnji put čet 19.3.2009 13:17 (sage).
15 godina
neaktivan
offline
RE: Najbolji besplatni anti-virus
the_tux kaže...

avast!

 

Najviše mogućnosti u odnosu na AVG i Aviru.

 Slažem se!Avast free+registriraj ga besplatno na jednu godinu stisni automatic update (u postavkama avasta) i samo kada je skinuo novi update pokaže se plavi prozorčić kod sata i piše da je najnovija v.baza skinuta

sa poštovanjem vaš crazy_frog
16 godina
neaktivan
offline
RE: Najbolji besplatni anti-virus

Eto pitanje, koliko sam skuzio avira ne skenira mail klijente kada primaju postu kao sto je recimo outlook. A avg skenira. Koliko je to bitno posto koristim outlook i imam vise account-a slozenih preko njega?

Jer u sustini, svaki antivirus bi trebao skenirati podatak cim se njemu pristupa ako je on pohranjen na kompjutor. Koliki je onda plus recimo avg-a free prema aviri free?

Ili je to samo promidbeni trik.

Posto vec dugo koristim avg free to me zanima jer sam na kompu od frenda isprobao aviru i ugodno se iznenadio. Samo me ti mailovi preko outlook-a malo brinu...

¡ʞɔǝu ɹnoʎ ʞɐǝɹq
14 godina
neaktivan
offline
Najbolji besplatni anti-virus
avira + comodo firewall oboje free
 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice