Nedostupan Facebook, zašto?

poruka: 283
|
čitano: 170.675
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
RE: Nedostupan Facebook, zašto?
dpkIII kaže...

I meni sada ponovo normalno radi, ali mi je nećak prije dva sata, kada se pokušao ulogirati, dobio ovu poruku:

 

Korisnički račun je onemogućen

Vaš korisnički račun je onemogućen. U slučaju bilo kakvih pitanja možete posjetiti našu FAQ stranicu ovdje.

 

Profil mu je jednostavno nestao. Vidim da su još neki ovdje doživjeli isto. Ja ne mogu nigdje naći nikakvu e-mail adresu za prigovor/upit/žalbu. Kome ste se javljali? Imali li neka FB ekipa u Hrvatskoj, ili...?

Je li ikome od onih kojima se to dogodilo profil vraćen?

 

Hvala.

 

 pa lijepo su ti dali link...

http://www.facebook.com/help/faq/

14 godina
neaktivan
offline
Nedostupan Facebook, zašto?

ja isto imam problem s otvaranjem fejsa..prijavim se i onda mi dođe ona por.send error/don't send..uopće neće..omg..a,neki dan je normalno radio..što da radim??

tina
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Nedostupan Facebook, zašto?

Ajme jedan dan ne možete na Face i smak svjeta je.

Pa izađite vani i otiđite na piće s tim vašim kvazi prijateljima.

O očima n00bova svatko je cheater. U očima moderatora svatko je spamer.
Moj PC  
5 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Nedostupan Facebook, zašto?
Ssmajlica kaže...

ja isto imam problem s otvaranjem fejsa..prijavim se i onda mi dođe ona por.send error/don't send..uopće neće..omg..a,neki dan je normalno radio..što da radim??

 

probaj s drugim browserom...

Gimme a bag of donuts, and no one gets hurt :)
14 godina
neaktivan
offline
Nedostupan Facebook, zašto?

imam problem s profilom, stavljanjem profil slike i onom opcijom prijevoda na hrvatski. eto stalno mi izbacuje poruku da hoću li facebook na hrvatskom i stalno klikćem na to da hoću ali svaki put iznova.

ne mogu staviti sliku, tj. svaki put stavim i bude par trenutaka, uključim neki drugi prozor i ona nestane. pola stvari fali ili nestaje kao da je neka pogreška u sustavu. ne znam što da radim. tek sam napravila 'account'. ne razumijem o čemu se radi. već sam stavila novi adobe flash player i ono sa cacheom i passwordima isto probala.

što je s tim facebookom? kaže mi da nema slika u albumu a stavila sam već par. hm

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Nedostupan Facebook, zašto?

Imam problema s face-om. Neće mi prikazati niti jednu sliku prijatelja. Kada idem na onu aplikaciju sa strane da mi prikaže sve prijatelje vide se samo imena, a ne mogu vidjeti ni svoju sliku profila. Fotografije mogu normalno gledati. Na prijateljevom računalu sve je normalno. Ako tko zna kako to ispraviti.

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Nedostupan Facebook, zašto?
jole12345 kaže...

Imam problema s face-om. Neće mi prikazati niti jednu sliku prijatelja. Kada idem na onu aplikaciju sa strane da mi prikaže sve prijatelje vide se samo imena, a ne mogu vidjeti ni svoju sliku profila. Fotografije mogu normalno gledati. Na prijateljevom računalu sve je normalno. Ako tko zna kako to ispraviti.

Koji browser koristis?

Probaj ga reinstalirati, jer je nesto do tvog kompa.

It's better to keep your mouth shut and give the impression that you're stupid than to open it and remove all doubt.
14 godina
protjeran
offline
Nedostupan Facebook, zašto?

Jesi probo sa speedtest pa pogledaj kakav je ping

Kada nesto ne trebas doc ce kada trebas nece doc....
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Nedostupan Facebook, zašto?

meni nece prikazati slike na facebook-u. ne vidim svoju sliku profila niti bilo čiju od prijatelja. brat mi reko da je kliknuo na jednu sliku koju je htio izbrisati. iso je desni klik i pojavilo mu se block picture... i tako nesto, i sada niti ja ne vidim slike niti brat. kako to ispraviti?

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Nedostupan Facebook, zašto?

meni nece prikazati slike na facebook-u. ne vidim svoju sliku profila niti bilo čiju od prijatelja. brat mi reko da je kliknuo na jednu sliku koju je htio izbrisati. iso je desni klik i pojavilo mu se block picture... i tako nesto, i sada niti ja ne vidim slike niti brat. kako to ispraviti?

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Nedostupan Facebook, zašto?

Jel koristis Mozilla Firefox?

Vjerovatno imas add on ABP (add block plus), gore desno kao znak stop samo pise ABP, na njega klikni desnom tipkom pa postavke, i tu nadi facebook i izbrisi, ili posalji screen shot da vidimo sta je sve blokirano, pa cu ti reci tocno.

It's better to keep your mouth shut and give the impression that you're stupid than to open it and remove all doubt.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Nedostupan Facebook, zašto?

evo ga rješeno je. hvala puno.

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Nedostupan Facebook, zašto?

Negdje od 12:00 danas nemogu uopće otvoriti facebook stranicu,nikada nisam imao takvih problema ,e sada neznam jeli problem do mog računala ili je nekakav problem sa facebook, molim nekoga da odgovori ako može pomoći, naravno ako se svi mogu spojiti a ja nemogu onda je nekakav problem kod mene,... hvala unaprijed !!!

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Nedostupan Facebook, zašto?

jel brišeš cache i cookies u browseru?
probaj restartat router..

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Nedostupan Facebook, zašto?
samy6m kaže...

Negdje od 12:00 danas nemogu uopće otvoriti facebook stranicu,nikada nisam imao takvih problema ,e sada neznam jeli problem do mog računala ili je nekakav problem sa facebook, molim nekoga da odgovori ako može pomoći, naravno ako se svi mogu spojiti a ja nemogu onda je nekakav problem kod mene,... hvala unaprijed !!!

Kod mene radi sve normalno.

It's better to keep your mouth shut and give the impression that you're stupid than to open it and remove all doubt.
14 godina
neaktivan
offline
RE: Nedostupan Facebook, zašto?
goodye kaže...
samy6m kaže...

Negdje od 12:00 danas nemogu uopće otvoriti facebook stranicu,nikada nisam imao takvih problema ,e sada neznam jeli problem do mog računala ili je nekakav problem sa facebook, molim nekoga da odgovori ako može pomoći, naravno ako se svi mogu spojiti a ja nemogu onda je nekakav problem kod mene,... hvala unaprijed !!!

Kod mene radi sve normalno.

 Pa neznam do čega je,jednostavno mi PC kaže da link nevalja,evo pokušat ću ubaciti screnshot.

 

15 godina
neaktivan
offline
Nedostupan Facebook, zašto?

a šta kaže alternativni browser,firefox,chrome ili šta već imaš?

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Nedostupan Facebook, zašto?

I bolje da ti ne radi izađi van i igraj se na loptu.

Random chance seems to have operated in our favor.
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Nedostupan Facebook, zašto?
seneka kaže...

a šta kaže alternativni browser,firefox,chrome ili šta već imaš?

 Uh pa glup sam ,nisam niti probao sa drugim, imam int.explorer 8, samo njega koristim nisam nikada ni pokušao drugi probati,zahvaljujem sada ću probati google chrome.

14 godina
neaktivan
offline
RE: Nedostupan Facebook, zašto?
Spock kaže...

I bolje da ti ne radi izađi van i igraj se na loptu.

 Spock,hehe dobar prijedlog, ali ipak ću sve pokušati da riješim ovo.

14 godina
neaktivan
offline
Nedostupan Facebook, zašto?

Pa šta je ovo , nemogu vjerovati ista stvar i na Crome , evo screnshot. Ostaje mi još Mozila mada je nevolim, no ipak moram probati.

 

 

 

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Nedostupan Facebook, zašto?

Odakle probas na net? Ovde je neki dan netko trazio kako ce zabraniti fejs, da slucajno to nije bio netko tvoj? LOL

Ozbiljno, mozda je pod zabranom, pogotovo ako si u skoli

 

It's better to keep your mouth shut and give the impression that you're stupid than to open it and remove all doubt.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
RE: Nedostupan Facebook, zašto?
Spock kaže...

I bolje da ti ne radi izađi van i igraj se na loptu.

Sorry ako te insultam, jesi ti čorav? Vani pada snijeg...

Kada nesto ne trebas doc ce kada trebas nece doc....
16 godina
neaktivan
offline
RE: Nedostupan Facebook, zašto?
DombaCoD kaže...
Spock kaže...

I bolje da ti ne radi izađi van i igraj se na loptu.

Sorry ako te insultam, jesi ti čorav? Vani pada snijeg...

Pa šta misliš da se nogomet ne igra po snjegu?

 

P.s. ja sam u Rijeci.

Random chance seems to have operated in our favor.
15 godina
neaktivan
offline
RE: Nedostupan Facebook, zašto?
samy6m kaže...

Pa šta je ovo , nemogu vjerovati ista stvar i na Crome , evo screnshot. Ostaje mi još Mozila mada je nevolim, no ipak moram probati.

 

 

 

 

jesi probao restartati router?
av,firewall,nešto svježe instalirano?
komp čist od gamadi,sve drugo radi normalno?

Poruka je uređivana zadnji put čet 21.1.2010 14:12 (seneka).
16 godina
neaktivan
offline
Nedostupan Facebook, zašto?

facebook ima nekakvih problema u zadnje vrijeme... i kod mene i moja dva frenda se događa da nekad ne možemo pristupit nekim djelovima... jučer nisam mogo na profil od frenda, nisam mogo stisnut "Like" na neke stvari, nije mi htio otvorit Inbox, nisam mogo "škrabat po zidu".. tak daaaaaa....

kod njih je greška

Gimme a bag of donuts, and no one gets hurt :)
Poruka je uređivana zadnji put čet 21.1.2010 18:30 (HBomb).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Nedostupan Facebook, zašto?

ne mogu vidjeti slike sa svog računala na kojima su me drugi tagirali. u čemu je problem

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Nedostupan Facebook, zašto?

pozz evo ja se danas hoću prijavit i piše mi: korisnicki račun je nedostupan probajte kasnije i ja probam i opet šta bi moglo biti ???

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Nedostupan Facebook, zašto?

Imam problem s facebookom....

Naime, logirati se mogu s ostalih računala, ali sa svog NIKAKO... Ni ja, kao ni nitko drugi... Svaki put kad se logiram pojavljuje mi se sljedeće:

 

Ovo Ovo
 
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
RE: Nedostupan Facebook, zašto?

Dragi Bože Iznenađen! Jel to ja krivo vidim il ti imaš dva antivirusa???

To ne može radit nikako To ne može radit nikako
Pa budi sretan da ti Windowsi uopće rade! I uz ta 2 AVa (koji više ne rade) provukao ti se jedan virus koji te redirecta (preusmjerava) sa facebooka na nešto lijevo. I još IE koristiš? Ma divno.

 

Ukratko rečeno - ruši Windowse, to ti sam nemožeš očistiti nikako.

 

EDIT: sve zahvaljujući Ask.com stranici i toolbaru. Pokušaj sa Firefoxom ali to neće dugo. Reinstalacija ti ne gine -.-

A rifle is like a human. The stock is the skeleton, the scope is the eyes, the action is the brain, and the barrel is the heart. But you, the man behind the rifle, you are the soul.
Poruka je uređivana zadnji put uto 6.4.2010 23:26 (Sum_of_all_fears).
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice