Ono za otkidanje

poruka: 11
|
čitano: 1.109
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
5 godina
neaktivan
offline
Ono za otkidanje

Zna li netko kako se pravi onaj oglas na kojem su listići za otkidanje telefonskog broja. Ima li neki predložak u wordu možda ?!

Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Ono za otkidanje

Daješ povoljne "kredite" ili odvoziš glomazni otpad (po mogućnosti bakar, aluminij i inox) ?

 

 

Kruha i igala...
15 godina
offline
Re: Ono za otkidanje
mate brate kaže...

Zna li netko kako se pravi onaj oglas na kojem su listići za otkidanje telefonskog broja. Ima li neki predložak u wordu možda ?!

 nema. napraviš glavni tekst + niz tekstnih okvira koje zarotiraš 90° (i staviš im iscrtkan obrub), pa poslije opleteš škarama. pitaj cigu. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
5 godina
neaktivan
offline
Re: Ono za otkidanje
fer-de-lance kaže...

Daješ povoljne "kredite" ili odvoziš glomazni otpad (po mogućnosti bakar, aluminij i inox) ?

 

 

 

:D da bar, ali ne. To iz usluge za jednog frenda koji radi nešto slično, ja imam svog posla :D

14 godina
offline
Ono za otkidanje

Naslov godine 

-
Moj PC  
9 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Ono za otkidanje
mate brate kaže...

:D da bar, ali ne. To iz usluge za jednog frenda koji radi nešto slično, ja imam svog posla :D

 

Pili drva banzekom?

 

 

Kruha i igala...
5 godina
neaktivan
offline
Re: Ono za otkidanje
fer-de-lance kaže...
mate brate kaže...

:D da bar, ali ne. To iz usluge za jednog frenda koji radi nešto slično, ja imam svog posla :D

 

Pili drva banzekom?

 

 

 

Jok, skida uroke, crnu magiju i proklestva koristeći rituale pentagrama, šestagrama i sedmagrama, ovisno o gramaži zla, tjera duhove i meće sreću.

6 godina
protjeran
offline
Re: Ono za otkidanje

Neka se telepatski javi potencijalnim klijentima. Primjereno je onomu čime se bavi i nedvojbeno jeftinije.

idgaf i jagla sujem za peru kladarca
5 godina
neaktivan
offline
Re: Ono za otkidanje

Svakako da i veoma nadasve. Mada s obzirom na superiorno iskustvo majstora tjeraša, omjer uloženog i dobivenog je astronomski velik.  Tako da je njegov ulog u printanju mikronski zanemariv a osim toga malo tjelovježbe u vidu podizanja telefonske slušalice mu nebi naškodilo u pauzama meditiranja tj stapanja sa univerzumom i božanskim svjetlom sreće i blagostanja koje dakako kao i sve ima svoju tarifu koja se odmah dogovori sa potrebitim klijentima. Nije sve u sreći, ima nešto i u lovi.

7 godina
offline
Re: Ono za otkidanje
mate brate kaže...

Pili drva banzekom?

 

 

Jok, skida uroke, crnu magiju i proklestva koristeći rituale pentagrama, šestagrama i sedmagrama, ovisno o gramaži zla, tjera duhove i meće sreću.

 Ma, pitam jer imam gotove predloške za banzek pilare; i za plakate i za podsjetnice 

(ne pitaj zakaj sam ih radio...)

 

Nego, kad isprintaš i izrežeš kartice za otrgnut, svejedno trebaš nekako perforirati onaj dio koji se drži za plakat, jer ga inače trgaju dok otkidaju komade.

E sad, to vjerovatno ima za kupit u svakoj knjižari, ali nemam pojma kak se taj alat zove.

 

 

Kruha i igala...
Poruka je uređivana zadnji put sub 15.12.2018 14:44 (fer-de-lance).
12 godina
odjavljen
offline
Re: Ono za otkidanje
mate brate kaže...

Zna li netko kako se pravi onaj oglas na kojem su listići za otkidanje telefonskog broja. Ima li neki predložak u wordu možda ?!

 

fer-de-lance kaže...

Nego, kad isprintaš i izrežeš kartice za otrgnut, svejedno trebaš nekako perforirati onaj dio koji se drži za plakat, jer ga inače trgaju dok otkidaju komade.

E sad, to vjerovatno ima za kupit u svakoj knjižari, ali nemam pojma kak se taj alat zove.

 

 

 Zove se vrlo kreativno, rotacioni skalpel za perforiranje papira.

Trebala bi ti ga imati svaka bolja knjižara ili neka trgovina art materijalom.

Sam ''plakat'' ti je najlakše napraviti da na dnu papira ubaciš tablicu, a u ćelije tekst upisuješ okomito i odma kasnije po tim linijama prođeš skalpelom

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice