[Pitanje] IE u RAMu

poruka: 10
|
čitano: 1.896
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
odjavljen
offline
[Pitanje] IE u RAMu

Pozdrav raja,

imam jedno pitanje uvezi ie-a na win 8.1 x64 build 9600. IE mi nakon pola sata-sat koristenja prelazi preko pola gige udjela u RAMu. Jel to stvarno ili Task Menager laze?

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
[Pitanje] IE u RAMu

- Prijeđi na Google Chrome ili Mozillu Firefox. {#}

---------- Drži se majstore, moje misli su uz tebe. ----------
 
2 3 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Re: [Pitanje] IE u RAMu
Bio je jednom coek iz T coma i na chromu je vuklo 3-4 mbps a na ieu je vuklo 11 mbps, znaci sve. Tako da se necu vracat na chrome
15 godina
odjavljen
offline
[Pitanje] IE u RAMu

IE je praktički dio Windowsa i nemoj mu se niš čudit.

 

Firefox se isto ne šali, sa 10ak tabova zna zauzet pola gige - gigu bez rasprave. To su današnji browseri. Ako te smeta, instaliraj si Netscape.

http://nighthawk-software.blogspot.com/
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
[Pitanje] IE u RAMu

Danas je 4 Gb ram-a apsolutni minimum za normalnog korisnika koji cacka po youtubeu, browsa po FB-u i ostalim zahtjevnijim stranicama. Browseri trebaju memorije. Treba ju i OS, kao i bilo koja druga pokrenuta aplikacija. To sto ti IE trosi 500-njak Mb je nista. Ima dana kada mi ffox pojede po 2Gb ... nista cudno. Kupuj memoriju i zaboravi na potrosnju ram-a.

Ako recenicu pocinjes sa "znači" - automatski smatram da si idiot!
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Re: [Pitanje] IE u RAMu
Memorija nije problem, imam 8 GB DDR3, nego me cudi sto Chrome zauzima manje od gige s 5-8 kratica....
13 godina
offline
Re: [Pitanje] IE u RAMu
Dex.pwn kaže...
Memorija nije problem, imam 8 GB DDR3, nego me cudi sto Chrome zauzima manje od gige s 5-8 kratica....

- Ako ti nije problem, daj stavi sliku iz task manageru, npr. ovako kao ja, slika 1, 2 i 3.

- Evo, ja ti ovdje imam upaljen Firefox s 3 taba BUG forum, BSplayer i jedan folder u win exploreru,

  a u pozadini se vrte oni programi kao kontrola zvuka, Xfire, Intel rapid storage i sl., vidi se sve iz dijela processes.

- Računalo ima 4GB memorije, od kojih oko 500 MB uzima integrirana HD4400 grafička kartica.

- Nikakvih štekanja, zastajkivanja ili sl., ma što radio.

---------- Drži se majstore, moje misli su uz tebe. ----------
Poruka je uređivana zadnji put pon 24.2.2014 14:16 (Valentin17).
11 godina
neaktivan
offline
Re: [Pitanje] IE u RAMu

Meni trenutno firefox trosi 384Mb sa bugom i facebook-om. Dodaj jos koji portal, youtube itd ... realno je da trosi dosta memorije. Ja mislim da njemu nista ne zapinje nego ga smeta sto ode 0.5Gb na IE ... ali to je jednostavno tako ...

Ako recenicu pocinjes sa "znači" - automatski smatram da si idiot!
12 godina
odjavljen
offline
[Pitanje] IE u RAMu

Ne zapinje meni IE, nego mi je malo cudno da zauzima toliko rama. Nemam ja takam IE, nego onaj u win 8 prozoru(kao sto ima i skype i sl...)

 
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Re: [Pitanje] IE u RAMu


-NA KOJI SE NACIN MOZE ISKLJUCITI INTERNET EXPLORER 8:
PRVO SE SA MISOM OTVARA START ORB>COMPUTER>UNINSTALL OR CHANGE A PROGRAM ON YOUR COMPUTER (TOOLBARS NA GORNJEM DIJELU PROZORA)>SA LIJEVE STRANE SE NALAZI OPCIJA TURN WINDOWS FEATURES ON OR OFF>TE SE OTVARA NOVI PROZOR GDJE IMAMO IE8 (INTERNET EXPLORER 8)

 

Ako imas Windows 7 na ovaj nacin mozes iskljuciti IE odnosno moras resetirati racunalo?

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice