Plavi ekran - your pc ran into a problem :(

poruka: 42
|
čitano: 7.773
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Re: Plavi ekran - your pc ran into a problem :(
daniel2809 kaže...

Eto, sad je crashao i na prednjem portu, očito nije greška u tome :/

Posudi drugu karticu.

7 godina
offline
Plavi ekran - your pc ran into a problem :(

Imam doma drugu i  već sam probao, al je puno slabija (veličine je recievera za bežični miš) i onda mi dostiže maksimalnu brzinu od 300kb/s na toj udaljenosti. Da probam sa ovom koja mi dobro hvata na drugom kompjutoru?

 

EDIT: na drugom kompjutoru s tim adapterom sve radi normalno.

EDIT 2: počeo se ponovo rušit kompjutor i sa drugim adapterom.

Poruka je uređivana zadnji put pon 13.2.2017 2:52 (daniel2809).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Plavi ekran - your pc ran into a problem :(
daniel2809 kaže...

Imam doma drugu i  već sam probao, al je puno slabija (veličine je recievera za bežični miš) i onda mi dostiže maksimalnu brzinu od 300kb/s na toj udaljenosti. Da probam sa ovom koja mi dobro hvata na drugom kompjutoru?

 

EDIT: na drugom kompjutoru s tim adapterom sve radi normalno.

EDIT 2: počeo se ponovo rušit kompjutor i sa drugim adapterom.

Daj mi dumpove te s tim drugim adapterom.

Slikaj mi cijeli Add or Remove Programs da vidim ima li štogod čudno.

Poruka je uređivana zadnji put pon 13.2.2017 4:10 (softwaremaniac).
7 godina
offline
Re: Plavi ekran - your pc ran into a problem :(

Evo link na dropbox za minidump: https://www.dropbox.com/s/9j4lfhbn8o81mny/dump.zip?dl=0

 

Slika s programima je u privitku.

14 godina
offline
Re: Plavi ekran - your pc ran into a problem :(
daniel2809 kaže...

Evo link na dropbox za minidump: https://www.dropbox.com/s/9j4lfhbn8o81mny/dump.zip?dl=0

 

Slika s programima je u privitku.

Makni PowerISO, WD-ov driver, ako je što OC-ano vrati na stock, je li sve up-to-date (WU)? SFC scan odradi, kao i DISM. Otvori cmd kao admin: Dism /Online /Cleanup-Image /ScanHealth

Javi situaciju.

Ako ništa ne pomogne, iščupaj taj wireless na dan dva i metni žicu nekako da probamo.

7 godina
offline
Re: Plavi ekran - your pc ran into a problem :(

Kako maknem taj driver? Ne vidim ga u control panelu. Misliš na Windows? Ovaj čas se update-ao. 

Evo slike, napravio sam scanowe.

 

Eh da, do kabla ne mogu jer mi je router 20-ak metara od računala i nekoliko vrata je između.

Poruka je uređivana zadnji put pon 13.2.2017 22:12 (daniel2809).
7 godina
offline
Plavi ekran - your pc ran into a problem :(

Opet se ruši... Isprobat ću onda sa windowsima.

Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Plavi ekran - your pc ran into a problem :(

S novim windowsima se ne ruši, al se i dalje dogodi ono što se nekad znalo desiti da u trenutku najviše brzine preuzimanja prikaže kao da je wlan adapter odspojen i opet spojen. To se znalo desit tu i tamo samo što je u zadnje crashao umjesto toga i dešavalo se češće... Imaš možda ideje što bi to miglo biti?

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Plavi ekran - your pc ran into a problem :(
daniel2809 kaže...

S novim windowsima se ne ruši, al se i dalje dogodi ono što se nekad znalo desiti da u trenutku najviše brzine preuzimanja prikaže kao da je wlan adapter odspojen i opet spojen. To se znalo desit tu i tamo samo što je u zadnje crashao umjesto toga i dešavalo se češće... Imaš možda ideje što bi to miglo biti?

Možda neka nekompatibilnost sa W10 i tim adapterom, ali dok se ne ruši...

7 godina
offline
Plavi ekran - your pc ran into a problem :(

Al slična stvar mi se dogodi i kad prenosim nešto na usb. Kad dođe do brzine od 60mb/s ponekad isto pokaže kao da je odspojen, pa spojen. Može li to biti to matične?

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Plavi ekran - your pc ran into a problem :(

može, tj problematični kontroleri  3.0, preporuka 'normalne' uređaje koristiti na 2.0 portu .. (pa čak i za flash, ponekad se bolje ponaša sys, na jeftikaner chipsetu 3.0 može povuči previše resursa koji zaguše protočnost i dobije se kontraefekt .. štucanje-prekid..).

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
7 godina
offline
Re: Plavi ekran - your pc ran into a problem :(

Hvala na savjetu :)

 

Imam Speedlinkov USB 3.0 HUB i neki 2.0 usb-i su lagano krčili kad sam ih stavio unutra. Tako da od onda stalno koristim 3.0 na 3.0 i 2.0 na 2.0.

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice