Pomoć vezana za sound output

poruka: 8
|
čitano: 5.656
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
8 godina
neaktivan
offline
Pomoć vezana za sound output

Znaci imam problema oko sound outputa:

Kada nisam u igri npr. CS:GO, a udjem na chrome i pustim nesto na youtube ide mi zvuk na slusalice koje su ukopcane u laptop, a kada upalim CS:GO ide mi normalno sound od CS:GO-a na sluske, ali sve sa youtube(a) ide na zvucnike... 
Pokusavao sam stavljati default promjenjivati slusalice, ali ne ide jednostavno nece... 

Ukoliko niko ne zna rijesenje, dobro bi dosao ako ima neki software za kontrolisanje gdje ce mi sound otici nek neko zalijepi link za download bilo bi od pomoci velike ;)

 
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Pomoć vezana za sound output

Sreca pa ti je post pun podataka koji bi pomogli da se vidi o kojem hardwareu pricas. Ovako ostaje da se vade kristalne kugle ...

8 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć vezana za sound output

Hmm... Ocito nisi dobro procitao...

U pitanju je dakle laptop (sto znaci da ima ugradjene zvucnike na sebi), logicno.

Imas port za slusalice u laptop ( i to je valjda logicno )

 

Problem je da kada sam u nekoj igri, zvuk od te igrice ce mi ici na slusalice i kada udjem na yt i pustim muziku ta muzika mi ide na zvucnike od laptopa umjesto da ide na slusalice, problem je u tome sto ja zelim da mi i sound od yt-a ide u slusalice zajedno sa zvukom iz igre, a sa ovim sto sam do sada pokusao mi nije bas poslo za rukom

10 godina
online
Re: Pomoć vezana za sound output
Dr.Atom kaže...

Znaci imam problema oko sound outputa:

Kada nisam u igri npr. CS:GO, a udjem na chrome i pustim nesto na youtube ide mi zvuk na slusalice koje su ukopcane u laptop, a kada upalim CS:GO ide mi normalno sound od CS:GO-a na sluske, ali sve sa youtube(a) ide na zvucnike... 
Pokusavao sam stavljati default promjenjivati slusalice, ali ne ide jednostavno nece... 

Ukoliko niko ne zna rijesenje, dobro bi dosao ako ima neki software za kontrolisanje gdje ce mi sound otici nek neko zalijepi link za download bilo bi od pomoci velike ;)

 Ako koristiš chrome AudioPick.

12 godina
online
Re: Pomoć vezana za sound output
Dr.Atom kaže...

...software za kontrolisanje gdje ce mi sound otici nek neko zalijepi link za download bilo bi od pomoci velike ;)

 SoundSwitch

8 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć vezana za sound output

Hvala momci ;) 

Rijeseno.

12 godina
offline
Re: Pomoć vezana za sound output
Dr.Atom kaže...

Hvala momci ;) 

Rijeseno.

 Ne moraš koristiti dodatni software ako imaš Windows 10, samo ti "zagađuje" komp.

NAPOKON su se u Microfosftu sjetiti dodati tu mogućnost po defaultu!

 

Desni klik na zvučnik dolje desno, klik na Open sound settings i dolje App Volume device preferences

 

Slika

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
Poruka je uređivana zadnji put sub 6.4.2019 14:43 (CyberDemonVZ).
8 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć vezana za sound output

@CyberDemonVZ Windows 7 nažalost zbog 6 gb RAM-a :)

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice