Pomoć forumašima preko Teamviewera izdvojena tema

poruka: 378
|
čitano: 138.111
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Re: Pomoć forumašima preko Teamviewera
La Roca kaže...

Ne mogu..prva stranica je naslov,druga zahvala,treća sadržaj itd...

Za recimo naslovnu, zahvalu, sadržaj (stranice koje ne obrojavaš) napraviš novi word dokument.

Za ono gdje opisuješ temu diplomskoga opet napraviš novi word dokument.

Meni se nije dalo zaje... pa sam napravio tako.

http://www.bug.hr/forum/board/opcenito-o-ict-biznisu/17.aspx?sort=act
Poruka je uređivana zadnji put ned 14.6.2015 16:45 (Valentin17).
10 godina
odjavljen
offline
Re: Pomoć forumašima preko Teamviewera
La Roca kaže...

Imam problem u Word-u sa numeriranjem stranica..Moram ih numerirati tako da kreće od treće stranice(oni koji su pisali diplomske ili slićne radove znaju o ćem prićam :-))

pokušavao sam sam pomoću raznih tutorijala al ne ide mi..Ako mi netko može to napraviti,bio bi neizmjerno zahvalan

 Čekaj malo, koliko ja shvatam, prve dvije stranice ne smiju biti numerirane, treća treba ? Imaš pod "Insert" opciju za umetanje broja stranice.

Bugofil no.1
13 godina
neaktivan
offline
Pomoć forumašima preko Teamviewera

 

http://www.filedropper.com/pagenumbersfromspecificpage

 

Trebaš odvojiti taj dio dokumenta sa Page Layout/Breaks/Next Page i onda ubaciti page numbers!

 

evo napravio sam za tebe!

 
2 0 hvala 1
12 godina
offline
Pomoć forumašima preko Teamviewera

Da li ima ko Mac, imam dva dokumenta sa .pages formatom, ne mogu ih naravno otvoriti na windowsu, pa ako bi mi ko  pomogao da konvertuje da mogu otvoriti na windowsu

neka mi se javi na PM, a hitno mi je ovo fakat

I told you that Chelsea were the best team in the world, and tonight we are
 
0 0 hvala 0
10 godina
odjavljen
offline
Pomoć forumašima preko Teamviewera

A u kojem programu/vrsti programa je kreiran(i) taj/ti dokument(i) ?

Bugofil no.1
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Pomoć forumašima preko Teamviewera
Silwncer kaže...

A u kojem programu/vrsti programa je kreiran(i) taj/ti dokument(i) ?

 nemam pojma, drug mi je poslao to prije par dana i rekao da ce mi to odraditi, necu ja nikoga tjerati da mi to odradi

vjerovatno pdf ili microsoftov office

I told you that Chelsea were the best team in the world, and tonight we are
10 godina
odjavljen
offline
Pomoć forumašima preko Teamviewera

Probaj ovo - KLIK

Bugofil no.1
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Pomoć forumašima preko Teamviewera
Silwncer kaže...

Probaj ovo - KLIK

 svaka ti dala :)

I told you that Chelsea were the best team in the world, and tonight we are
11 godina
neaktivan
offline
Pomoć forumašima preko Teamviewera
meni bi tribala pomoć jer sam vjerovatno putem gledanja filmova online skupio nekakav "dodatak" GET PRIVATE i slično,koji sad kad koristim firefox ubaci se s nekim reklamama i slično,dok mi sad odjednom se otvoreni prozori non stop "vrte",onaj krug se gori vrti kao da se non stop nešto downloada i skida,pa ne znan šta dsa učinim..također firefox non stop obavještava da se ADOBE FLASH non stop crasha i ssd ne znan šta da učinim...pokušao sam ponovo instaliurat i adobe flash kao i firefox,šta je prije pomoglo,jer je do jučer firefox radio normalno...sad ako otvorin neku stranicu s dodatcima kao fotografijama,sad to otvqara u dodatnom prozoru,a ne kao prije u novom sa strane,pa ne znan kako da sad to namjestim...nekome tko se kuži bolje je to vjerovatno jednostavno,ali meni ne..pokušpao sam također čistit nešto s AVAST i to,ali isto bez velikog uspjeha...jel može netko nešto pomoći...unaprijed hvala...
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
odjavljen
offline
Re: Pomoć forumašima preko Teamviewera
johnyaces777 kaže...
meni bi tribala pomoć jer sam vjerovatno putem gledanja filmova online skupio nekakav "dodatak" GET PRIVATE i slično,koji sad kad koristim firefox ubaci se s nekim reklamama i slično,dok mi sad odjednom se otvoreni prozori non stop "vrte",onaj krug se gori vrti kao da se non stop nešto downloada i skida,pa ne znan šta dsa učinim..također firefox non stop obavještava da se ADOBE FLASH non stop crasha i ssd ne znan šta da učinim...pokušao sam ponovo instaliurat i adobe flash kao i firefox,šta je prije pomoglo,jer je do jučer firefox radio normalno...sad ako otvorin neku stranicu s dodatcima kao fotografijama,sad to otvqara u dodatnom prozoru,a ne kao prije u novom sa strane,pa ne znan kako da sad to namjestim...nekome tko se kuži bolje je to vjerovatno jednostavno,ali meni ne..pokušpao sam također čistit nešto s AVAST i to,ali isto bez velikog uspjeha...jel može netko nešto pomoći...unaprijed hvala...

 Skini FRST i spremi ga na desktop.Ako ne znaš koja ti je verzija Windowsa skini oba,onaj koji radi je taj koji ti treba.Pokreni alat kao administrator, prihvati disclaimer i sačekaj da program napravi registry backup. Prije nego što skeniraš sustav potrudi se da je Addition označena kao na slici. Program će napraviti 2 loga FRST i Addition koje ćeš zipovati i staviti na Zippyshare. Ako upload ne radi koristi Old HTML Uploader.

 

 

Pružanje besplatne pomoći pri uklanjanju virusa
11 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć forumašima preko Teamviewera
hvala,ali nažalost,ne kontam se najbolje u to sve,a iman original windows 8.1...ai pokušaču nešto izvest,ali ne znan ni zippovat,šta ću... inače mi je kolega softwaremaniac dosta pomogao,samo sad je zauzet...a mislio san da ima nešto jednostavnije,ono klik tamo i klik vamo,hvala svakako,nešto ću gledat smislit...
10 godina
odjavljen
offline
Re: Pomoć forumašima preko Teamviewera
johnyaces777 kaže...
hvala,ali nažalost,ne kontam se najbolje u to sve,a iman original windows 8.1...ai pokušaču nešto izvest,ali ne znan ni zippovat,šta ću... inače mi je kolega softwaremaniac dosta pomogao,samo sad je zauzet...a mislio san da ima nešto jednostavnije,ono klik tamo i klik vamo,hvala svakako,nešto ću gledat smislit...

 Slušaj , ja se razumijem u malware removal jer treniram to i juče sam kolegi pomogao i problem riješen. Pokreni program desnim klikom kao Administrator, klikni Yes na disclaimer i klikni Scan. Te logove možeš zipovati tako što ih odabereš , desni klik send to compressed (zipped) folder. Ako nećeš moju pomoć, onda ne moraš, ja te ne molim

Pružanje besplatne pomoći pri uklanjanju virusa
Poruka je uređivana zadnji put pet 10.7.2015 17:56 (Silwncer).
11 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć forumašima preko Teamviewera
hej,ma nisan mislio tako,nego ja se baš NE kužin skoro pa ništa,za mene je to sve skupa špansko selo,nažalost,ne da ne želim tvoju pomoč,nego nisan najsigurniji da mogu to izvest,opet nažalost...jer iskreno,ne razumijem baš najbolje šta ti želiš kazat,jer mi to izgleda kao nešto šta ja uistinu ne kontam,to je to,a ne da ja ne cijenim tvoju pomoć,cijenim ja,samo ne pomaže mi previše,jer mi je prekomplicirano,to je sve...šta češ,nisan baš haker,da se blago izrazim,eto...da se ne vrijeđam sad po forumu drugačije...ali me živcira ovo do bola,sad i chrome isto ubacuje taj GETPRIVATE neki software,počne skidat neke poker siteove sam i slično,pa sam izvan sebe...
10 godina
odjavljen
offline
Pomoć forumašima preko Teamviewera

Današnji skeneri ne mogu sve već postoje ovakvi alati. Ponoviću još jednom i prati pažljivo :

 

 

1)Skini Farbar Recovery Scan Tool i spremi ga na desktop (ako skidaš preko Mozille odaberi Save File). Pošto je alat (kad je skinut) lociran u Downloads, dovuci ga na desktop.

 

Ako ne znaš koji ti je Windows (32 ili 64), skini oba, onaj koji radi taj ti treba,drugi obriši.

 

2)Pokreni alat kao Administrator (desni klik na ikonu i vidjećeš Run As Administrator), odaberi to i na prozor od UAC klikni Yes.

 

3)Na DISCLAIMER klikni Yes, sačekaj dok alat napravi backup registra i kad vidiš poruku This tool is ready to use, klikni Scan.

 

4)Dvije tekstualne datoteke (FRST i Addition) prevuci mišem preko njih, desni klik na njih i odaberi Send To i odaberi Compressed (Zipped) Folder.

 

5)Odi na Zippyshare , odaberi Old HTML Uploader i uploaduj taj zipovani fajl.

 

Pošalji link ovdje , ako Addition nije označeno, označi prije skeniranja.

 

EDIT: Poslao PM sad čekam odgovor

 

Pružanje besplatne pomoći pri uklanjanju virusa
Poruka je uređivana zadnji put pet 10.7.2015 19:23 (Silwncer).
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
odjavljen
offline
Pomoć forumašima preko Teamviewera

Nažalost,zbog moje drage volje i dobrote i znanja da mu pomognem,on neće pomoć. Ja stvarno ne znam da neće pomoć od stručnog lica koje se razumije u malware removal .

Pružanje besplatne pomoći pri uklanjanju virusa
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Pomoć forumašima preko Teamviewera

Pozdrav,

neznam za koju temu je vezan ovaj upit pa tu pišem

Samo pitanje.. Na laptpu one tipke gdje su f1,f2,,,to su ujedno i opcije za pojacavanje, stišavanje, prebacivanje pjesama itd. koje se koriste fn+f1,f2..(ta tipka), da li je moguće da se namjesti nekako da se nekoristi fn tipka nego samo da se stisne za pojacavanje..odosno npr da nebude primarno f5 nego ona druga opcija sto ide uz nju (f5).

znam da je to dosta nebitno al me zanima .

Hvala na odg unaprijed.

Lijep pozdrav.

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Pomoć forumašima preko Teamviewera

Trebam malu pomoc, imam gaming PC na kojeg sam stavio Win 10 (64bit) i sad me zanima koje programe da si instaliram. Imam samo avast, a neznam sto mi je jos potrebno da bi PC neko vrijeme dobro radio. Znaci trebam nesto za odrzavanje PC-a, torrent kljent, nesto poput gambooster-a...?

 

Ako sam pogrjesio temu, ispricavam se

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Pomoć forumašima preko Teamviewera
Randy21 kaže...

Trebam malu pomoc, imam gaming PC na kojeg sam stavio Win 10 (64bit) i sad me zanima koje programe da si instaliram. Imam samo avast, a neznam sto mi je jos potrebno da bi PC neko vrijeme dobro radio. Znaci trebam nesto za odrzavanje PC-a, torrent kljent, nesto poput gambooster-a...?

 

Ako sam pogrjesio temu, ispricavam se

 Trebaš pomoć da ti netko to instalira preko Teamviewra? Onda je post ok, ali ako trebaš samo preporuku što staviti, onda nije.

Ne obaziri se na TD. To su trollovi.
10 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć forumašima preko Teamviewera
softwaremaniac kaže...
Randy21 kaže...

Trebam malu pomoc, imam gaming PC na kojeg sam stavio Win 10 (64bit) i sad me zanima koje programe da si instaliram. Imam samo avast, a neznam sto mi je jos potrebno da bi PC neko vrijeme dobro radio. Znaci trebam nesto za odrzavanje PC-a, torrent kljent, nesto poput gambooster-a...?

 

Ako sam pogrjesio temu, ispricavam se

 Trebaš pomoć da ti netko to instalira preko Teamviewra? Onda je post ok, ali ako trebaš samo preporuku što staviti, onda nije.

 Samo preporuku, moze link ako postoji takva tema...ja ju nisam vidio

14 godina
offline
Pomoć forumašima preko Teamviewera

Malwarebytes Anti Malware i Malwarebytes Anti Exploit. Java, Flash, CCleaner, Foxit PDF, Utorrent, Picasa, VLC ili MPC:HC, AdBlock Plus, Unchecky, Office, CDBurnerXp, Speccy, WinRAR, Silverlight, ali prije svega, trebaš imati sve drivere. Dakle, Device Manager mora biti čist.

Ne obaziri se na TD. To su trollovi.
Moj PC  
2 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć forumašima preko Teamviewera
softwaremaniac kaže...

Malwarebytes Anti Malware i Malwarebytes Anti Exploit. Java, Flash, CCleaner, Foxit PDF, Utorrent, Picasa, VLC ili MPC:HC, AdBlock Plus, Unchecky, Office, CDBurnerXp, Speccy, WinRAR, Silverlight, ali prije svega, trebaš imati sve drivere. Dakle, Device Manager mora biti čist.

 Eset Smart Security, qbittorrent, BS Player.

10 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć forumašima preko Teamviewera
softwaremaniac kaže...

Malwarebytes Anti Malware i Malwarebytes Anti Exploit. Java, Flash, CCleaner, Foxit PDF, Utorrent, Picasa, VLC ili MPC:HC, AdBlock Plus, Unchecky, Office, CDBurnerXp, Speccy, WinRAR, Silverlight, ali prije svega, trebaš imati sve drivere. Dakle, Device Manager mora biti čist.

 Instaliorao sam drivere sa Driver Booster-om, hvala obojci

Poruka je uređivana zadnji put pet 13.11.2015 18:05 (Randy21).
8 godina
offline
Pomoć forumašima preko Teamviewera

Trebam nekog tko se dobro razumije  u baratanje hardovima...imam problem gdje mi je 100mb system boot particiju instaliralo na D disk(sluzi za velike fajlove) umjesto na OS disk SSD ...jer bez HDDa se windowsi ne bootaju...pa me zanima postoji li mogucnost prebacivanja 

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Pomoć forumašima preko Teamviewera

moze pomoc nekog, imam problema s usb-om.. kada ga ustekam cuje se onaj zvuk i uredno ga prikazuje u device manageru ali ne i u my computeru.. pa ako se netko rauzmije...

http://trakt.tv/user/MjezZza
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Pomoć forumašima preko Teamviewera

Što kaže Computer Management? Prepoznaje li ih on?

Ne obaziri se na TD. To su trollovi.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Pomoć forumašima preko Teamviewera
softwaremaniac kaže...

Što kaže Computer Management? Prepoznaje li ih on?

 disk management? prepoznaje, ali pise no media.. i ne mogu dodijeliti slovo

http://trakt.tv/user/MjezZza
15 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć forumašima preko Teamviewera
maxy0 kaže...

 disk management? prepoznaje, ali pise no media.. i ne mogu dodijeliti slovo

 Znači, otišla memorija. Može u smeće.

If it ain`t broken, you`re not working hard enough ...
10 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć forumašima preko Teamviewera

Randy22@:

Najbolji antivirus si ti sam,ja evo već 2 godine ne koristim antivirus,nikakvih problema,znači samo pazi šta skidaš,na kakve stranice ideš i to je to.

Što se tiče programa za održavanje,nemoj ni tu ništa skidat,najbolje ga održaji sa programima koje si uz windows dobijo,tipa: disk cleaner,disk defragmenter itd.

Jedino eto što bi mogao skinuti je ccleaner,jer je program stvarno mali,ali nudi puno stvari tj. one najvažnije za održavanje.

Poruka je uređivana zadnji put pon 8.2.2016 17:42 (Jimmy Lenard).
15 godina
offline
Re: Pomoć forumašima preko Teamviewera
Revo uninstaller i force uninstall koristi
Danas je tesko biti glup jer je konkurencija prevelika!!!
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Pomoć forumašima preko Teamviewera

Pozdrav,

Imam problem sa diskom C piše da je pun a nemam neke velike aplikacija , imam jedu aplikaciju od nekic cca 10 gb i nemogu je obrisati (win10) odem u postavke i na deinstalaciju i nece mi nista a diska je pun :( 

I MS office tocnije u word i power point nemogu staviti sliku piše mi ( an error occurred while importing this file c./......) i piše da bi trebao popraviti aplikaciju i odem popravi i nista se nepopravlja samo ucitava.

 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice