Pomoć.Svi folderi access denied u program files

poruka: 3
|
čitano: 1.948
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
neaktivan
offline
Pomoć.Svi folderi access denied u program files

Skino sam drajvere sa ofocialne stranice od musteka.Bili su i neki dll filovi u mapu.Instaliro sam i nisam odma resetiro kad mi je ponudio.Kasnije sam primjetio u startupu proces c:\twain_32\S6U12BX\watch.exe common group makno sam ga iz startupa i ubrzo mi je presto raditi google chrome a zatim i svi programi iz program files.Imo sam awast i malware bytes sa licencom.Osto mi je autoruns na pozadini pa mogu vidjet sve file  sta se pokrecu sa pc.Radio sam system restore na prije 2 dana nakon restore mi reko nothing is changed try otherdate onda sam probo malo starij i opet nista.Ako mi moze ko pomoc kako da ovo popravim i ako uspijem sljedi simbolicna nagrada preko paypala.I ovo pišem u žurbi jer mi je hitno potreban pc.

Poruka je uređivana zadnji put uto 27.3.2012 1:10 (nux21).
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Pomoć.Svi folderi access denied u program file
nux21 kaže...

Skino sam drajvere sa ofocialne stranice od musteka.Bili su i neki dll filovi u mapu.Instaliro sam i nisam odma resetiro kad mi je ponudio.Kasnije sam primjetio u startupu proces c:\twain_32\S6U12BX\watch.exe common group makno sam ga iz startupa i ubrzo mi je presto raditi google chrome a zatim i svi programi iz program files.Imo sam awast i malware bytes sa licencom.Osto mi je autoruns na pozadini pa mogu vidjet sve file  sta se pokrecu sa pc.Radio sam system restore na prije 2 dana nakon restore mi reko nothing is changed try otherdate onda sam probo malo starij i opet nista.Ako mi moze ko pomoc kako da ovo popravim i ako uspijem sljedi simbolicna nagrada preko paypala.I ovo pišem u žurbi jer mi je hitno potreban pc.

Ko zna kaj si ti skinul i instaliral, možda mačka u vreči tak to obično biva kaj drugo kad se ne pazi o čem se radi.Prvo skini ovaj preimenovani Rkill na Desktop, izaberi Winiogon.exe pa ga onda pokreni i nek odradi svoje pa kad završi izbacit če LOG.{#}

 

http://www.bleepingcomputer.com/download/anti-virus/rkill

 

Nakon toga napravi samo Quick Scan preko Malwarebytes ako ide pa onda javi kakva je situacija.{#}

 

 

 

 

http://www.vhnd.com/a-different-kind-of-truth/
12 godina
neaktivan
offline
Pomoć.Svi folderi access denied u program files

Decki uspi osam nac neko rjsenje na netu,moram stisnut na svaku mapu -propertis-security-advance-owner-select moje ime - i check replece owner... i onda mogu pristupit mapi i datotekama,vidjet cemo kad sve tak promjenim,ako neuspije pokusat cu tvoj savjet ,kada sam vidio taj watch odma sam bio pogledo i na tcpview da se ne spaja ne neku sumljivu lokaciju ali nije bilo nikakvih sumljivi procesa koji se negdje spajaju :D

Poruka je uređivana zadnji put uto 27.3.2012 2:01 (nux21).
 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice