Povezano, a povremeno nema interneta

poruka: 4
|
čitano: 670
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
7 godina
neaktivan
offline
Povezano, a povremeno nema interneta

Slučnih tema ima, no istih problema nisam naišao. 

Imam HP-ov laptop i očigledne probleme sa driverima.

Naime, povezan sam na svoj Wi-fi doma. Sve je okej, radi, nekad je pun, nekad 3/4, znaci gotovo full. Ali događa mi se ovo što vidite na slici ispod. Naime, odjednom na 5-6 sekundi nestane interneta. Pokaže grešku i "nema interneta, sigurno". Što znači ako surfaš ne otvaranje odjednom stranice, ako pišeš nešto i back ne pomogne sve ode u vjetar, ako si u igri ostaneš 10-15 sek u zraku i tako. Što napraviti? S HP-ovim asistentom sam probao tretražiti najnovije drivere i kaže da je sve najnovije ažurirano.

 

Ima tko savjet što da napravim, lud sam više...

 

 

 

 
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Povezano, a povremeno nema interneta
Logiraj se na router i probaj promijeniti kanal Wi-Fija.
7 godina
neaktivan
offline
Re: Povezano, a povremeno nema interneta

Promjenio. Nažalost i dalje isto. Pošto mi se to ne događa na ostalim uređajima, pretpostavljam da je u laptopu. Pošto je pod garancijom, a driveri su najnoviji, jel mogu ja kupiti novu mrežnu karticu i zamjeniti ju, ili kako to vec? Neprestani su problemi s wifijem na laptopu. Pet mjeseci zajebava, dva radi odlično, i eto sad opet sve ispočetka.

6 godina
offline
Re: Povezano, a povremeno nema interneta
Ne možeš promijeniti postojeću mrežnu jer je gotovo sigurno integrirana na matičnu ploču. Pokušaj od nekoga posuditi USB WLAN stick pa vidjeti događa li se isto.

Ima li štogod u Event Vieweru?
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice