Problem kako vratiti izbrisane stvari

poruka: 50
|
čitano: 50.598
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
neaktivan
offline
Problem kako vratiti izbrisane stvari

Cuo sam da ima taj program koji vraca te podatke da li mozete dati link ako znate?...

Unaprijed Hvala {#}

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Problem kako vratiti izbrisane stvari
croatia boss kaže...

Cuo sam da ima taj program koji vraca te podatke da li mozete dati link ako znate?...

Unaprijed Hvala {#}

Recuva mi je pomogla u nekim situacijama.

Freedom is just another word for nothing left to loose ...
12 godina
neaktivan
offline
Re: Problem kako vratiti izbrisane stvari
mario.L_hr kaže...
croatia boss kaže...

Cuo sam da ima taj program koji vraca te podatke da li mozete dati link ako znate?...

Unaprijed Hvala {#}

Recuva mi je pomogla u nekim situacijama.

Probat cu {#}

BTW...zna jos ko neki program

 

15 godina
offline
Problem kako vratiti izbrisane stvari

- ovisi što želiš 'vratiti'. Razne kategorije programa, googlanje ključnih riječi kao undelete (recuva peta na linku), unformat, partiton recovery, getdataback ..

- pa možda čak i bez tih 'nepotrebnih' dodataka, ako ti je aktivna kanta za smeće (recycle bin) u njoj bi se trebali nalaziti izbrisani dokumenti. Prvo s tim provjeriti, jer svaka nova instalacija može trajno prebrisati upravo ono što želiš vratiti. Problem je ako nisu samo dokumenti, dio sistema i sl... tad se to radi s alatima gore nabrojenima.

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
 
2 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Problem kako vratiti izbrisane stvari
ihush kaže...

- ovisi što želiš 'vratiti'. Razne kategorije programa, googlanje ključnih riječi kao undelete (recuva peta na linku), unformat, partiton recovery, getdataback ..

- pa možda čak i bez tih 'nepotrebnih' dodataka, ako ti je aktivna kanta za smeće (recycle bin) u njoj bi se trebali nalaziti izbrisani dokumenti. Prvo s tim provjeriti, jer svaka nova instalacija može trajno prebrisati upravo ono što želiš vratiti. Problem je ako nisu samo dokumenti, dio sistema i sl... tad se to radi s alatima gore nabrojenima.

Pa zelim vratiti jedan video koji sam izbrisao prije 2-3 mj  ali s kojim programom onda?

16 godina
online
Re: Problem kako vratiti izbrisane stvari
croatia boss kaže...
mario.L_hr kaže...
croatia boss kaže...

Cuo sam da ima taj program koji vraca te podatke da li mozete dati link ako znate?...

Unaprijed Hvala {#}

Recuva mi je pomogla u nekim situacijama.

Probat cu {#}

BTW...zna jos ko neki program

 

Recuva je ok program no ima znatno bolji i sposobniji alat za 0 kuna, a to je ovaj dole na linku kojeg sam navel kaj trebaš vratit zapravo koje podatke na koji način obrisane ili izgubljene?{#}

 

http://www.bug.hr/forum/topic/ostale-softverske-teme/lista-besplatnog-softvera/30365.aspx?page=7&jumpto=1521735&sort=asc&view=flat

 

http://www.bug.hr/forum/topic/razni-hardverski-problemi/usb-error-hitno-trebam-vazne-podatke/99822.aspx?page=0&jumpto=1928533&sort=asc&view=flat

http://www.reliastream.com/cast/start/niorozco/
12 godina
neaktivan
offline
Re: Problem kako vratiti izbrisane stvari
rambox kaže...
croatia boss kaže...
mario.L_hr kaže...
croatia boss kaže...

Cuo sam da ima taj program koji vraca te podatke da li mozete dati link ako znate?...

Unaprijed Hvala {#}

Recuva mi je pomogla u nekim situacijama.

Probat cu {#}

BTW...zna jos ko neki program

 

Recuva je ok program no ima znatno bolji i sposobniji alat za 0 kuna, a to je ovaj dole na linku kojeg sam navel kaj trebaš vratit zapravo koje podatke na koji način obrisane ili izgubljene?{#}

 

http://www.bug.hr/forum/topic/ostale-softverske-teme/lista-besplatnog-softvera/30365.aspx?page=7&jumpto=1521735&sort=asc&view=flat

 

http://www.bug.hr/forum/topic/razni-hardverski-problemi/usb-error-hitno-trebam-vazne-podatke/99822.aspx?page=0&jumpto=1928533&sort=asc&view=flat

Zelim vratit jedan video ? s kojim programom onda

16 godina
online
Re: Problem kako vratiti izbrisane stvari
croatia boss kaže...
rambox kaže...

Recuva je ok program no ima znatno bolji i sposobniji alat za 0 kuna, a to je ovaj dole na linku kojeg sam navel kaj trebaš vratit zapravo koje podatke na koji način obrisane ili izgubljene?{#}

 

http://www.bug.hr/forum/topic/ostale-softverske-teme/lista-besplatnog-softvera/30365.aspx?page=7&jumpto=1521735&sort=asc&view=flat

 

http://www.bug.hr/forum/topic/razni-hardverski-problemi/usb-error-hitno-trebam-vazne-podatke/99822.aspx?page=0&jumpto=1928533&sort=asc&view=flat

Zelim vratit jedan video ? s kojim programom onda

Ak si video izbrisal prije tri mjeseca slaba korist od povrata podataka,{#} to je več prepisano drugim podacima vjerojatno no moš probat sa Damaged Partition Recovery modulom u tom programu koji sam spomenul pa kaj bude.{#}

http://www.reliastream.com/cast/start/niorozco/
12 godina
neaktivan
offline
Re: Problem kako vratiti izbrisane stvari
rambox kaže...
croatia boss kaže...
rambox kaže...

Recuva je ok program no ima znatno bolji i sposobniji alat za 0 kuna, a to je ovaj dole na linku kojeg sam navel kaj trebaš vratit zapravo koje podatke na koji način obrisane ili izgubljene?{#}

 

http://www.bug.hr/forum/topic/ostale-softverske-teme/lista-besplatnog-softvera/30365.aspx?page=7&jumpto=1521735&sort=asc&view=flat

 

http://www.bug.hr/forum/topic/razni-hardverski-problemi/usb-error-hitno-trebam-vazne-podatke/99822.aspx?page=0&jumpto=1928533&sort=asc&view=flat

Zelim vratit jedan video ? s kojim programom onda

Ak si video izbrisal prije tri mjeseca slaba korist od povrata podataka,{#} to je več prepisano drugim podacima vjerojatno no moš probat sa Damaged Partition Recovery modulom u tom programu koji sam spomenul pa kaj bude.{#}

Ok {#}

15 godina
offline
Re: Problem kako vratiti izbrisane stvari
croatia boss kaže...
..

Pa zelim vratiti jedan video koji sam izbrisao prije 2-3 mj  ali s kojim programom onda?

 - ovisi koliko imaš sreće (i zavirri u taj recycle.., 'jel je tamo?).

- količina vremena i veličina ti neidu u prilog (ali je sreća dovoljno rastezljiv faktor, pa nastavljamo)..

- preporučljivo je ne skidati-instalirati software na disk s kojeg spašavamo, nego imati liveCD za tu namjenu, poželjno i dodatni disk za spašavanje ali to ovisi o tipu problema i alatu-načinu kopiranja.

LiveCDi koji su za to npr Hirens, MiniPE, .. Diamond. Na njima su potrebni alati, ne isplati ih se zasebno skidati (jer ih normalno nećeš trebati).

To se radi kad su podatci dovoljno važni, po opisu to nije slučaj... zato prvi savjet, kao npr Recuva (ili bilo koji undelete soft) možeš probati i vidjeti što se da spasiti, svi rade na manje-više isti način (kao automobili)... većina ima free ili trial verziju, tako da ne moraš tražiti 'jeftiniju' varijantu.

 

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
12 godina
neaktivan
offline
Problem kako vratiti izbrisane stvari

E  cao momci imam pitanje . pokusao sam da vrati izbrisane podatke sa ovim programom Convar i fakat uspijelo mi je ali nemogu otvoriti niti jednu sliku texdoc mogu ali slike i video zapise ne , pa ako moze pomoc bio bi vam jako zahvalan , hitno mi trebaju slike i snimci .... hvala unaprijed

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Problem kako vratiti izbrisane stvari

Ja sam izbrisao GTA IV (Grand Theft Auto 4 ) i neznam kako da ga vratim   {#}  molim pomoć, hvala za odgovor,unaprijed hvala za pomoć!!!

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Problem kako vratiti izbrisane stvari

Kako mogu vratit izbrisane podatke točnije filmove,serije,igrice koje su mi se same od sebe izbrisale

 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Problem kako vratiti izbrisane stvari

Cijenjeni Bugovci:) Nadam se da će mi možda netko od vas moći dati savjet. Nedavno sam svoj mobitel Sonx Xperia, model ST 25 i vratila na tvorničke postavke no nisam znala da će mi se pobrisati poruke i imenik. Slike i videa su za čudo ostali no kontakti nisu. Taj mobitel nema memory card a mislim da nema ni sigurnosnu kopiju :( E sad, čula sam da postoje neki programi za vračanje memorije. Postoji li neki koji mogu preko trg palaya instalirati ili bilo koji free?

Sfingin pogled pretvara u kamen samo one koji vjeruju u to :)
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Problem kako vratiti izbrisane stvari

povrat podataka s PC-HDDa nema veze s ostalim uređajima, mem.kartice se mogu pokušati spašavati.. ništa više.

prvi korak je software koji bi to radio.. zivkaj ovlašteni servis i zastupnika, pitaj ih.. oni bi mogli imati pouzdanu informaciju (pa i ako je nemoguće da ne tražiš dalje..).

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
8 godina
neaktivan
offline
Re: Problem kako vratiti izbrisane stvari
Dali netko zna kako vratiti ikonu googla,slucajno sam izbriso kad sam cistio hdd,znaci sve sam obriso i sad nemog nikak instalirati.
 
0 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
Re: Problem kako vratiti izbrisane stvari
Amanitta kaže...

Cijenjeni Bugovci:) Nadam se da će mi možda netko od vas moći dati savjet. Nedavno sam svoj mobitel Sonx Xperia, model ST 25 i vratila na tvorničke postavke no nisam znala da će mi se pobrisati poruke i imenik. Slike i videa su za čudo ostali no kontakti nisu. Taj mobitel nema memory card a mislim da nema ni sigurnosnu kopiju :( E sad, čula sam da postoje neki programi za vračanje memorije. Postoji li neki koji mogu preko trg palaya instalirati ili bilo koji free?

Znam da je godinu dana stra poruka, ali da se netko ne bi našao u istoj situaciji...

 

Kontakti ti nisu spremljeni na Google/Gmail računu? Dakle, nalaze li ti se kontakti ovdje: https://contacts.google.com/u/0/preview/all

 

Ako ti se ne nalaze - to je to. Ubuduće si podesi mobitel tako da ti sprema kontakte na Googleov račun, u oblak pa će ti biti posve svejedno što ti se dogodi s mobitelom, a i ako kupiš novi mobitel, imat ćeš sve kontakte odmah i na njemu.

16 godina
moderator
offline
Re: Problem kako vratiti izbrisane stvari
Drele96 kaže...
Dali netko zna kako vratiti ikonu googla,slucajno sam izbriso kad sam cistio hdd,znaci sve sam obriso i sad nemog nikak instalirati.

Što ti je to "ikona googla"? Što se događa kad na nju klikneš?

8 godina
odjavljen
offline
Re: Problem kako vratiti izbrisane stvari
mbaksa kaže...
Amanitta kaže...

Cijenjeni Bugovci:) Nadam se da će mi možda netko od vas moći dati savjet. Nedavno sam svoj mobitel Sonx Xperia, model ST 25 i vratila na tvorničke postavke no nisam znala da će mi se pobrisati poruke i imenik. Slike i videa su za čudo ostali no kontakti nisu. Taj mobitel nema memory card a mislim da nema ni sigurnosnu kopiju :( E sad, čula sam da postoje neki programi za vračanje memorije. Postoji li neki koji mogu preko trg palaya instalirati ili bilo koji free?

Znam da je godinu dana stra poruka, ali da se netko ne bi našao u istoj situaciji...

 

Kontakti ti nisu spremljeni na Google/Gmail računu? Dakle, nalaze li ti se kontakti ovdje: https://contacts.google.com/u/0/preview/all

 

Ako ti se ne nalaze - to je to. Ubuduće si podesi mobitel tako da ti sprema kontakte na Googleov račun, u oblak pa će ti biti posve svejedno što ti se dogodi s mobitelom, a i ako kupiš novi mobitel, imat ćeš sve kontakte odmah i na njemu.

 Koliko se ja sjecam telefon te upozori da ce sve biti izbrisano...

16 godina
moderator
offline
Re: Problem kako vratiti izbrisane stvari
Torent kaže...
Koliko se ja sjecam telefon te upozori da ce sve biti izbrisano...

Nisam skužio što si time htio reći. Ako kontakte imaš na Googleovom računu u oblaku, resetiranjem mobitela s njima se ništa ne događa - oni ostaju sačuvani.

8 godina
odjavljen
offline
Re: Problem kako vratiti izbrisane stvari

Kad se mob vraca na fabricka podesavanja izbaci poruku da ce sve na mobu biti izbrisano. na to sam mislio...

16 godina
moderator
offline
Re: Problem kako vratiti izbrisane stvari
Torent kaže...

Kad se mob vraca na fabricka podesavanja izbaci poruku da ce sve na mobu biti izbrisano. na to sam mislio...

Brijem da je to onda poruka bila upućena Amanitti, koja "nije znala". Ja sam znao.

8 godina
odjavljen
offline
Re: Problem kako vratiti izbrisane stvari

Znam da znas, znam i ja ali u duhu tvoje poruke:"Znam da je godinu dana stra poruka, ali da se netko ne bi našao u istoj situaciji..." samo sam se nadovezao. Sorry sto sam izazvao konfuziju ;)

 

8 godina
neaktivan
offline
Re: Problem kako vratiti izbrisane stvari
Ma nista,napravio sam sve.
7 godina
neaktivan
offline
Problem kako vratiti izbrisane stvari

Trebam pomoć,

jućer mi se ažurirao windows 7 odmah ujutro kada sam upalio komp na poslu, nakon što se sve instaliralo

windowsi sue restartali te  je uslijedio šok. nestali su svi podaci koje sam do tada imao na particiji gdje se nalaze windowsi.

stoga me zanima posoji li kakava mogućnost vraćanja  podataka od ranije pomoću navedenih programa  u ovoj temi.

 
0 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
Re: Problem kako vratiti izbrisane stvari
nickname25 kaže...

nestali su svi podaci koje sam do tada imao na particiji gdje se nalaze windowsi.

Ne razumijem što to znači. Ta particija sad sadrži samo instalaciju Windowsa 7? Ili?

 

Da nisi kojim slučajem pokupio neki ransomware?

 

nickname25 kaže...

stoga me zanima posoji li kakava mogućnost vraćanja  podataka od ranije pomoću navedenih programa  u ovoj temi.

Ako nije posrijedi ransomware, nego baš brisanje datoteka s particije, imaš šanse doći dobrog dijela podataka. Koliki dio imaš šanse spasiti ovisi o tome koliki dio datoteka je ažuriranje pregazilo i o tome koristiš li Windowse s tog diska, jer će oni u radu uništavati obrisane podatke s diska.

 

Znači, najbitnija je stvar da se na taj disk više apsolutno ništa ne zapisuje. Treba ga izvaditi iz tog računala i staviti u drugo ili u vanjsko kućište za disk. I onda na drugom računalu pokušati spasiti podatke s njega.

8 godina
odjavljen
offline
Problem kako vratiti izbrisane stvari

@Mbaksa mozda mu se instalirao win 10 a stari win mu u windowsold folderu?

 
0 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
Re: Problem kako vratiti izbrisane stvari
Torent kaže...

@Mbaksa mozda mu se instalirao win 10 a stari win mu u windowsold folderu?

Vrag si ga zna.  Napisao je "ažurirali", ne "nadogradili", no stvar je u tome da vjerojatno mnogi ne znaju razliku. Ujedno, ako mu se 7-ica nadogradila na 10-ku, sve mu je trebalo ostati na disku kako je i bilo (osim ponekog uklonjenog nekompatibilnog programa).

 

Sam će se morati izjasniti što točno se dogodilo, odnosno kakvo točno je stanje s računalom - ako će zapravo znati/moći sam to utvrditi.

8 godina
odjavljen
offline
Re: Problem kako vratiti izbrisane stvari

Poprilicno nevjerovatno mi je i jedno i drugo....Mislim da izgubi podatke i u jednom i u drugom slucaju.....

16 godina
moderator
offline
Re: Problem kako vratiti izbrisane stvari

Njegov slučaj bi objasnilo to da je vratio defaultnu instalaciju Windowsa s recovery particije, znači vratio računalo u stanje u kakvom je došlo, s predinstaliranim Windowsima. A sad, ako mu računalo nije došlo s predinstaliranim Windowsima, onda treba prekrižiti tu mogućnost.

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice