Problem s windowsom

poruka: 18
|
čitano: 6.607
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
6 godina
neaktivan
offline
Problem s windowsom

Pozdrav svima.

 

Ne znam sta se tocno dogodilo jer se dogodilo dok je laptop bio na popravku u ovlastenom servisu gdje su mi trebali popraviti jednu tipku, a na kraju mi se vrati laptop kojem windowsi ne rade kako triba. Ocito je kod njih nekako povuka nekakav update ili nesto, nemam pojma, ali u banani je. Na svom privatnom win profilu ne mogu skoro pa nista. Ne mogu stisnit start traku od pocetka pa do sata, blokira mi kad stisnem desnu tipku misa, ne otvara mi nijedan internet preglednik. Ukratko, kaos. Idem na user profil, radi ko Mercedes. Sve. U task manageru cpu cesto na 50 do 70 % s tim da nista osim neta nije ukljuceno, a disk zna otic na 100 %. Izbacuje mi i nekakvu gresku od nv streamuseragent.exe sta ima veze s nvidiom ciji driver ne mogu update jer mi izbacuje corrupted and unreadable, a ako iden s nvidie skinit najnoviji driver nece ni to. Sta da radin...

 
0 0 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
Problem s windowsom

Vrlo jednostavno.

Odnesi ga tamo gdje je bio na servisu i eci im to što si napisao sad tu na forum.

 
2 0 hvala 0
11 godina
odjavljen
offline
Re: Problem s windowsom
astadanapisen1994 kaže...

Pozdrav svima.

 

Ne znam sta se tocno dogodilo jer se dogodilo dok je laptop bio na popravku u ovlastenom servisu gdje su mi trebali popraviti jednu tipku, a na kraju mi se vrati laptop kojem windowsi ne rade kako triba. Ocito je kod njih nekako povuka nekakav update ili nesto, nemam pojma, ali u banani je. Na svom privatnom win profilu ne mogu skoro pa nista. Ne mogu stisnit start traku od pocetka pa do sata, blokira mi kad stisnem desnu tipku misa, ne otvara mi nijedan internet preglednik. Ukratko, kaos. Idem na user profil, radi ko Mercedes. Sve. U task manageru cpu cesto na 50 do 70 % s tim da nista osim neta nije ukljuceno, a disk zna otic na 100 %. Izbacuje mi i nekakvu gresku od nv streamuseragent.exe sta ima veze s nvidiom ciji driver ne mogu update jer mi izbacuje corrupted and unreadable, a ako iden s nvidie skinit najnoviji driver nece ni to. Sta da radin...

Disk na 100%? Pogledaj u procesima koji program to opterećuje disk, a isto napravi za procesor. Dakle: task manger>processes>click na cpu i vidi koji proces jede cpu i disk. Vrlo lako da je virus, neki miner i sl. Al čudno to sa nvidia driverom nešto... 

Dont these talking monkeys know that Eden has enough to go around? Plenty in this holy garden, silly old monkeys, Where there is one you are bound to divide it Right in two!
6 godina
neaktivan
offline
Re: Problem s windowsom

Danas picio u zg u taj servis i kazu da oni nemaju nista s tim jer da je to do windowsa koji nije dosa s laptopon sta u jednu ruku razumin da ne zaprimaju, ali bas da se kod njih dogodilo...a meni dvi godine nikad nista ovako nije povuklo...u Linksu san dobio odgovor da ako ovlasteni servis tako kaze da ni oni tu ne mogu nista...

 

 

6 godina
protjeran
offline
Re: Problem s windowsom
astadanapisen1994 kaže...

Danas picio u zg u taj servis i kazu da oni nemaju nista s tim jer da je to do windowsa koji nije dosa s laptopon sta u jednu ruku razumin da ne zaprimaju, ali bas da se kod njih dogodilo...a meni dvi godine nikad nista ovako nije povuklo...u Linksu san dobio odgovor da ako ovlasteni servis tako kaze da ni oni tu ne mogu nista...

 

 

 

Backupuj sve bitno sa diska i opizdi clean install windowsa, tako budeš uštedio i vrijeme i živce.

 

6 godina
neaktivan
offline
Re: Problem s windowsom

Ovo za disk 100 % moguce da ga je nesto zezalo bas kad san gleda jer je sad u redu, s vremenom se smiri. To govorin za user profil, onaj moj privatni je pokojni, ne mogu task manager ni otvorit da bi van uopce i reka kakva je situacija tamo...

6 godina
neaktivan
offline
Re: Problem s windowsom

Izgleda da nema druge. Reci mi ovo sad...iman windows professional skinut jos dok san kao student ima pravo na besplatni originalni s neke stranice, ne mogu se sitit imena. Sad taj file hvala bogu neman,pogubio ga, a kljuc san zapisa. Za novi install windowsa mogu neki fals stavit sta iman ili je bitno da to bude isto professional? Ili bi mozda moga nac tu stranicu pa opet skinit tamo windows?

10 godina
offline
Re: Problem s windowsom

Ako imas kljuc mozes skinut piratsku ver i aktivirat win. sa svojim keyem (koliko ja znam)

Battlelog: D3lBoy-00
6 godina
protjeran
offline
Re: Problem s windowsom
D3lBoy kaže...

Ako imas kljuc mozes skinut piratsku ver i aktivirat win. sa svojim keyem (koliko ja znam)

 

Why jogurt veržn a ima ključ ?

Imao ne imao ključ nek skine sa MediaCreationTool ISO i napravi clean install, a ako i nema ključ ima dovoljan broj aktivatora na netu sa kojima može aktivirat.

 

10 godina
offline
Re: Problem s windowsom
D3lBoy kaže...

Ako imas kljuc mozes skinut piratsku ver i aktivirat win. sa svojim keyem (koliko ja znam)

 Savjet ti je vrhunski nema šta . Da skine piratski Windows i po defaultu dobije tko zna kakvo maliciozno sranje. 

Prvo novopečeni kolega nije naveo koji OS ima, Windows kako on kaže je preširok pojam.

Drugo "studentski" ključ će aktivirati čistu instalaciju bez problema ako u pitanju nije bila neka muljaža.

Treće ako je u pitanju Windows 10 jednostavnije ne može biti, skine instalaciju s Microsoftove stranice i lipo ju instalira bez unošenja ključa i kad sve bude gotovo ako je spojen na internet automatski će se aktivirati zato što je već njegov laptop zaveden u "crnu knjigu".

MISCREATED
6 godina
neaktivan
offline
Re: Problem s windowsom

Windows professional. Skinio san ovaj media creation tool pa cu tako pokusat rjesit. Hvala.

10 godina
offline
Re: Problem s windowsom
astadanapisen1994 kaže...

Windows professional. Skinio san ovaj media creation tool pa cu tako pokusat rjesit. Hvala.

 Windows profesional kažeš a ja opet ne kužim koji

Postoji Windows XP profesional, Windows 7 profesional, Windows 8 (8.1) profesional a naravno i desetka profesional koju pretpostavljam da imaš. 

Ako imaš desetku onda ju skini tim media creation toolom, napravi bootabilni medij pa napravi čistu instalaciju (bez unošenja ključa) i ako nije neka makinacija bila s tim ključem trebao bi dobit aktiviranu desetku na kraju. Za vrijeme instalacije budi spojen na net

MISCREATED
15 godina
offline
Re: Problem s windowsom
D3lBoy kaže...

Ako imas kljuc mozes skinut piratsku ver i aktivirat win. sa svojim keyem (koliko ja znam)

 -bezvezan priojedlog...

 

na Msovim stranicama, skinuti željenu verziju, npr win10hr... kreirati iso/usb/dvd.. sve je čisto/legalno.

Instalacija može i bez keya, ako je w10 bio aktiviran, reaktivirat će se automatski. Ako je neki stariji kao w7-8.. unos važećeg keya (često prihvati, to ovisi o tipu licence..)... o tom problemu, tek kad do njega dođe, može koristiti nesmetano i bez aktivacije.

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
6 godina
neaktivan
offline
Re: Problem s windowsom

Ma pardon. Win 10 professional. Skinio media cr tool, e ovo za bootabilni medij nisan napravio bio. Isa san da mi spremi file na usb odma jer ponudi usb ili disc. Nakon tog san priko f8 otvorio prozor za odabir jezika i to, nastavio do formatiranja, formatira disk c i kaze da ne moze jer ja iman mbr a triba gpt.

10 godina
offline
Problem s windowsom

Ajde napišite istu stvar još 50 puta , naravno da može skinut sigurniju verziju. Ja sam mu teoretski odgovorio da je moguce skinuti piratsku i aktivirati legit kljucem, zato što je napisao ovo "Za novi install windowsa mogu neki fals stavit sta iman ili je bitno da to bude isto professional?"

Bezveze se ložite

Battlelog: D3lBoy-00
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Problem s windowsom

Konvertiran u gpt, doduse izgubis oba local disca, ali beba radi ko nova, hvala za odgovore. Lp

 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Problem s windowsom
D3lBoy kaže...

Ajde napišite istu stvar još 50 puta , naravno da može skinut sigurniju verziju. Ja sam mu teoretski odgovorio da je moguce skinuti piratsku i aktivirati legit kljucem, zato što je napisao ovo "Za novi install windowsa mogu neki fals stavit sta iman ili je bitno da to bude isto professional?"

Bezveze se ložite

-loše je predlagati pirateriju.. blesavo kad nikakve potrebe nema (osim recimo forumskih pravila ili obične pristojnosti).

-nema teoretskog odgovora, kao što ne postoji piratski windoz, postoji samo jedan, MSov dok se aktivacija i smeće koje se nađu s takvih izvora ... kraće, nema potrebe sugerirati tako nešto. Čist izvor, radi, svaki juzer može klik-nextom do potrebnog installa dvd-usb ili iso posljednje 1709 verzije, bez rizika. Radi neovisno o aktivaciji osim ograničenja za customizaciju... =baš ni jedan razlog zašto bi netko koristio piratski izvor, samo problemi koji time mogu nastati.

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice