Procesor stalno na 100 %

poruka: 13
|
čitano: 5.227
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
8 godina
neaktivan
offline
Procesor stalno na 100 %
Kada upalim chrome procesor radi na 100% stalno kada ugasim chrome i onda se vrati na nekih 5-15% iako nista ne radi od procesa, isto tako bilo sto pokrenem procesor skoci na 100%. Skenirao sam za viruse nema nista ,stavio novi windows i sve opet isto proc stalno na 100%.
Ako je netko imao slican problem ili prijedlog kako rijesiti bio bih vam zahvalan :)
 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Procesor stalno na 100 %

Koji procesor, koji windows, kad ti se to počelo dešavati?

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Procesor stalno na 100 %
Imaš kakve pluginove problematične? Drugi browser?
8 godina
neaktivan
offline
Re: Procesor stalno na 100 %

Intel Celerone N3050 4gb ram Intel HD Graphics ima vec dosta dugo da tako sporo radi zbog procesora, samo sto ja ne koristim taj laptop i nije moj pa mi je malo cudno moj je slican ovome sa 2gb rama i slicnim procesorom radi bez ikakvih problema sa istim windowsom koji je na ovom laptopu. 

8 godina
neaktivan
offline
Re: Procesor stalno na 100 %

koristio sam microsoft edge i mozillu i isti problem

 

http://prntscr.com/dscg08

7 godina
protjeran
offline
Procesor stalno na 100 %

Pogledaj koji od prosesa najviše zakucava cpu, možda samo previše prosesa je pokrenuto i zaguši proc jer je dosta slab, odi u msconfig - services -hide all microsoft services, sve ih odštikliraj, pod startup stavi sve na disable što nije neophodno i klikni ok,  nakon restarta pogledaj zauzeće cpu-a, možeš i sa ADWCLEANER jedan scan odradit.

Poruka je uređivana zadnji put pet 6.1.2017 21:13 (sh92).
 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Procesor stalno na 100 %

ugasio sam sve nepotrebne procese, adwcleaner skenirao i nema nista..

 

http://prntscr.com/dscuh3

7 godina
protjeran
offline
Procesor stalno na 100 %

Kako sad stoji zauzeće kad si ga rasteretio  ?  Power Options stavi obavezno balanced jer se radi o laptopu, inače win 10 je otrov za slabije mašine, imaš brdo nepotrebnih stvari koje bi trebao pogasiti da bi glatko radio, malo se informiraj i poigraj se postavkama.

 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Procesor stalno na 100 %

virus , virus i jedino virus !! imao sam takvih problema sa zakucavanjem cpu i uvjek su bili virusi. skini malware... i skeniraj pc sigurno ćeš naći nešto. ima ga čak i u google chromu. zato više ne koristim chrome. pozzz

7 godina
protjeran
offline
Re: Procesor stalno na 100 %
3 d corner fan kaže...

virus , virus i jedino virus !! imao sam takvih problema sa zakucavanjem cpu i uvjek su bili virusi. skini malware... i skeniraj pc sigurno ćeš naći nešto. ima ga čak i u google chromu. zato više ne koristim chrome. pozzz

 

8 godina
neaktivan
offline
Re: Procesor stalno na 100 %
O da, win 10...
Probao ( piratski) jedan pogresan klik i pun si kineskih/japanskih sranja i muku mucis danima da ih se rijesis (pokusao sam 6-7 puta sa razlicitih stranica/torrenta svaki put isto) na kraju svega sam odustao i vratio se na win7 dok ne skupim para za win10 org.
Uz to navodno win 10 je nesto malo zahtjevniji od 7 ali nekako mi bas ne drzi to vodu hehe...
Comodo firewall ti moze bit jedno od rijesenja kad nadjes procese koji te zezaju... meni je pomogao masu puta ali trebas znati tocno koji proces blokirati i malo je iritantan kad ga tek instaliras jer svaki app,program,service koji ti se upali iskoci ti prozor od comoda i pita te hoces li ga blokirat ali za svaki proces kad jednom odaberes sta da napravi zapamtit ce to...
Moj PC  
0 1 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Re: Procesor stalno na 100 %
Soulfly1995 kaže...
O da, win 10...
Probao ( piratski) jedan pogresan klik i pun si kineskih/japanskih sranja i muku mucis danima da ih se rijesis (pokusao sam 6-7 puta sa razlicitih stranica/torrenta svaki put isto) na kraju svega sam odustao i vratio se na win7 dok ne skupim para za win10 org.
Uz to navodno win 10 je nesto malo zahtjevniji od 7 ali nekako mi bas ne drzi to vodu hehe...
Comodo firewall ti moze bit jedno od rijesenja kad nadjes procese koji te zezaju... meni je pomogao masu puta ali trebas znati tocno koji proces blokirati i malo je iritantan kad ga tek instaliras jer svaki app,program,service koji ti se upali iskoci ti prozor od comoda i pita te hoces li ga blokirat ali za svaki proces kad jednom odaberes sta da napravi zapamtit ce to...

 

Pa pobogu tko još skida windowse sa torrenta kad imaš microsoft media creation tool

8 godina
neaktivan
offline
Re: Procesor stalno na 100 %
Ja hahaha
(Sry nemogu citirat na mobu sam)
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice