Pubg ne radi poslje bios updatea

poruka: 8
|
čitano: 1.110
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
8 godina
offline
Pubg ne radi poslje bios updatea

pubg jer prije kojih mjesec dana izbacio neki mali update do 100mb i od tad je presto radit svaki put se crasha u lobbyu malo sam kopo po internetu i naso sam da ima neko sranje agesa nesto zbog cega ne radi i da treba napravit bios update instalio sam zadnju verziju biosa ali opet idalje ne radi isti problem da li neko zna kako da to trajno rijesim da ne moram svaki put gasit 11 jezgri preko nekog programa kad ulazim u lobby i palit ih kad ucita mapu jer jedino tako radi

Ryzen 1600x 4.0ghz

Gigabyte b450m ds3h

16gb ddr4 3000mhz

MSI 1060 3gb aero itx

 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Pubg ne radi poslje bios updatea

Isključi turbo boost u biosu ili kako se već to zove.

8 godina
offline
Pubg ne radi poslje bios updatea

Sve je na default idalje ne radi prije se crashalo nije ni ucitalo lobby sad ga ucita 10sec sve normalno i opet se crasha

 
0 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Pubg ne radi poslje bios updatea

Vrati stari BIOS i to je to.

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Pubg ne radi poslje bios updatea

Mjenjam 3-4 verzije biosa zbog tog agesa neceg i ni na jednoj verziji biosa ne radi pubg na par foruma pise da na 1.0.0.6 agesa verziji radi ja imam 1.0.0.2 /1.0.0.3AB/1.0.0.3ABB i 1.0.0.4 verziju ali to je prvi bios koji je izaso za moju maticnu a kad sam kupio maticnu bio je bios 2 verzije noviji ne vidim zasto bi vraco na tu verziju

 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Pubg ne radi poslje bios updatea

Na starom biosu na kojem sam igro normalno pubg poslje zadnjeg updatea u kojem su oni kao rjesili neke bugove od tad je presto radit i pocelo me izbacivat

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Pubg ne radi poslje bios updatea
dinass355 kaže...

Na starom biosu na kojem sam igro normalno pubg poslje zadnjeg updatea u kojem su oni kao rjesili neke bugove od tad je presto radit i pocelo me izbacivat

 Jesi probao iskljucit HPET u biosu ?

8 godina
offline
Pubg ne radi poslje bios updatea

To sam moro ugasit jos i prije zbog bf1 jer nije htio ni on radit kako treba dok to nisam ugasio 

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice