R9 270 driver problem

poruka: 7
|
čitano: 1.036
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
neaktivan
offline
Windows se ne boota nakon instalacije drivera

Kao što piše i u naslovu...Posjedujem R9 270 Sapphire edition..Ujutro mi je došla obavijest za novi driver na što sam stisnuo remind me later...i računalo se kasnije smrzlo tijekom surfanja na chromeu.
Mogao sam ga koristiti u safe modeu gdje sam pobrisao drivere,i nakon toga se windows pali normalno,ali dok instaliram drivere (pa i one starije) dolazi do istog problema
Pa sad ne znam jel to prouzročio taj novi driver,i kako to popraviti? 

Nobru
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
R9 270 driver problem

Probaj staviti drugu grafičku karticu.

Za dodatna pitanja i pomoć obratiti se preko privatne poruke. Hvala. :D ps. pomoći ću svakome najbolje što mogu i znam. :D
Poruka je uređivana zadnji put pon 7.8.2017 17:07 (Valentin17).
 
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
R9 270 driver problem

Ikakvo drugo rješenje? Nemam baš kakvu drugu stavit :/ 

Nobru
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Windows se ne boota nakon instalacije drivera

po opisu, kvar grafičke.. ili nešto treće. eliminacija-test, ili druga vga, ili sumnjiva na drugi pc ili clean os-install jer sve može biti i soft..

za prvi korak, boot live medija kao linux ili minipe... tako prije potvrdiš kvar vga...

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
12 godina
neaktivan
offline
Re: Windows se ne boota nakon instalacije drivera

Kako da preko linuxa odredim kvar? 

Nobru
15 godina
offline
Re: Windows se ne boota nakon instalacije drivera

-vidiš (sliku) ili ne vidiš.. ostalo je logika, ako postoji problem, tad znaš da je kvar (eliminiran svaki software utjecaj npr zbrljavljen win/driver)...

-jedini problem s live OSom (može i miniPE/hirens..) je što se ne koriste sve funkcije VGA/GPU, samo osnovne i greška ne mora biti vidljiva (tad trebaš neki diagnostički alat, no bez potpunog drivera nikad nisi 100% siguran), ako ni tad nema potvrde kvara, tad clean install (do pojave problema, nakon instalacije drivera).. ili zaključiiš da je sve ispravno i da je trenutni OS zbrljavljen (razni cleanreri, optimizatori, dde, utilsi, malware .. + MSova politika protiv yogurta/update i sl, sve to može zbrljaviti sys ponekad).

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
12 godina
neaktivan
offline
R9 270 driver problem

Ok,javim se jel pomoglo

Nobru
Poruka je uređivana zadnji put pet 25.8.2017 15:06 (bruno007).
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice