Računalo gubi internet nakon par sati

poruka: 13
|
čitano: 3.270
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
offline
Računalo gubi internet nakon par sati na win 10

Prešao sam sa win 7 na win 10 i računalo nakon par sati random gubi internet, probao sam stavit drugu mrežnu karticu, probao sam preko wi fi, zvao tcom, reinstalirao mrežnu karticu, stavio najnovije drivere, sve opcije koje postoje na mrežnoj kartici sam isključio i uključio, 3 tjedna pokušavao i nema uspjeha, kontaktirao sam microsoft kazu da mi ne mogu pomoci, pretražio sam cijeli internet ,sve moguce opcije koje su ljudi nudili ne rade.. jedino mi preostaje da se vratim na win 7.Ima li netko kakav prijedlog još?

Računalo je i7 920, asus p6t se, 12gb ram, rx 480 4gb, win 10 original.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Računalo gubi internet nakon par sati na win 1
njuskac kaže...

Prešao sam sa win 7 na win 10 i računalo nakon par sati random gubi internet, probao sam stavit drugu mrežnu karticu, probao sam preko wi fi, zvao tcom, reinstalirao mrežnu karticu, stavio najnovije drivere, sve opcije koje postoje na mrežnoj kartici sam isključio i uključio, 3 tjedna pokušavao i nema uspjeha, kontaktirao sam microsoft kazu da mi ne mogu pomoci, pretražio sam cijeli internet ,sve moguce opcije koje su ljudi nudili ne rade.. jedino mi preostaje da se vratim na win 7.Ima li netko kakav prijedlog još?

Računalo je i7 920, asus p6t se, 12gb ram, rx 480 4gb, win 10 original.

Kakva je situacija u Safe Modeu?

12 godina
neaktivan
offline
Računalo gubi internet nakon par sati

Evo da se javim, ja sam taj nesretnik sa win 10 internet problemom. Nisam imao vremena pa mi je kolega njuskac napisao post sa svog profila. Uglavnom nakon korištenja pc-a ili da samo upaljen stoji, nestane interneta nakon min 2 sata a max 12 sati, uglavnom sam za testiranje ostavljao komp upaljen cijelu noć pa se ujutro razočaravao. Safe mod opciju nisam probao

Poruka je uređivana zadnji put čet 29.12.2016 17:45 (bojan111111).
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Računalo gubi internet nakon par sati

Dakle nestaje interneta, a što je s rekonekcijom? Ne može se spojiti više ili što?

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Računalo gubi internet nakon par sati

Evo isprobao sam u safe modu cijelu noć i ujutro pogledam i radi. Znaći u safe modu sve ok, nije nestao internet.

Što se tiće rekonekcije on meni kaže da je spojen i da je sve ok. Probao sam disconect pa ponovo conect ali ista stvar. Kao spojen je ali ja nemogu na internet, niti utorrent ne radi, antivirus javlja da nemože update da sam offline

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Računalo gubi internet nakon par sati
Ja sam imao problema s 99 % koristenjem rama nakon sto racunalo duze vremena stoji upaljeno. Ram se napuni, a ne prazni se i racunalo postane neupotrebljivo do restarta. Googlanjem sam naletio na ovaj fix koji je popravio stvar no ujedno sam naletio da postoji sansa da uhebe i mrezu tak da probaj. Nis te ne kosta.
Nemrem sad bas nac izvor di pise da postoji mogucnost remecenja rada mrezne jer sam na mobu al do videa mogu preko historya pa eto. Mozda pomogne. Ako ne onda pribaj googlat win10 procese koji bi mogli remetit rad mreze.

Eto, sretno.
------ Battlelog ~ UrbanFsk ------
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Računalo gubi internet nakon par sati
Jos da sam savio link bilo bi dobro :D

------ Battlelog ~ UrbanFsk ------
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Računalo gubi internet nakon par sati
bojan111111 kaže...

Evo isprobao sam u safe modu cijelu noć i ujutro pogledam i radi. Znaći u safe modu sve ok, nije nestao internet.

Što se tiće rekonekcije on meni kaže da je spojen i da je sve ok. Probao sam disconect pa ponovo conect ali ista stvar. Kao spojen je ali ja nemogu na internet, niti utorrent ne radi, antivirus javlja da nemože update da sam offline

Napravi clean boot pa vidi jel radi.

12 godina
neaktivan
offline
Računalo gubi internet nakon par sati

Nisam imao vremena baviti se problemom pa sam na kraju napravio re instal windowsa i internet radi nakon cijelonoćnog testa. Sad ću dodavati natrag programe koje sam imao, po 2 dnevno pa test preko noći dok ne nađem koji me zeza

hvala svima na savjetima, javim ovdje kad saznam gdje je bio problem

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Računalo gubi internet nakon par sati

Pik na AV/Security programe :)

So if God has existed forever, you know, what did he do in his spare time? Like, before he made the Earth and everything?
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Računalo gubi internet nakon par sati

jednaka šansa (ok, 4% manje) s power postavkama (i opcijama drivera, biosa.. svime što petlja radom, strujom, paljenjem..).

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Računalo gubi internet nakon par sati na win 1
njuskac kaže...

Prešao sam sa win 7 na win 10 i računalo nakon par sati random gubi internet, probao sam stavit drugu mrežnu karticu, probao sam preko wi fi, zvao tcom, reinstalirao mrežnu karticu, stavio najnovije drivere, sve opcije koje postoje na mrežnoj kartici sam isključio i uključio, 3 tjedna pokušavao i nema uspjeha, kontaktirao sam microsoft kazu da mi ne mogu pomoci, pretražio sam cijeli internet ,sve moguce opcije koje su ljudi nudili ne rade.. jedino mi preostaje da se vratim na win 7.Ima li netko kakav prijedlog još?

Računalo je i7 920, asus p6t se, 12gb ram, rx 480 4gb, win 10 original.

 Imaš virus u kompu , nikakav antivirus ti neće pomoći , nego samo čita instalacija sve nanovo - backup datoteke i udri

brix mo
12 godina
neaktivan
offline
Računalo gubi internet nakon par sati

Sve programe sam vratio koji su i prije bili i sad sve radi normalno. Izgleda da sam stvarno neki virus imao

Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice