Snimanje filma sa dvd-a na kompjuter

poruka: 8
|
čitano: 19.950
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
Snimanje filma sa dvd-a na kompjuter

E ovako.Potrabna mi je vasa pomoc.Ne razumijem se u ovu danasnju tehniku.Imam film na cd-u koji nije original i hocu da presnimim na laptop.Imam onaj Nero program.Moze li mi neko pomoci?

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Snimanje filma sa dvd-a na kompjuter
Desperate kaže...

E ovako.Potrabna mi je vasa pomoc.Ne razumijem se u ovu danasnju tehniku.Imam film na cd-u koji nije original i hocu da presnimim na laptop.Imam onaj Nero program.Moze li mi neko pomoci?

Koliko sam skuzio ti taj film hoces spremit na hdd.

 

Ako nije original onda samo otvori explorer i kopiraj npr na Desktop.

 

E sad zavisi u kojem je formatu taj film.Pa ces trebat mozda neki odreden player+neke codece.

Poruka je uređivana zadnji put sri 16.2.2011 13:49 (Encheltis).
13 godina
neaktivan
offline
Snimanje filma sa dvd-a na kompjuter

Ali ako ga samo kopiram na destkop onda nece da mi pokrene taj film.Ukoliko mi otvori u nero show time ima zvuk ali nema slike i otvori mi se novi peozorcic u kome pise download i cancel.A ukoliko mi otvori u windows media player onda nece da ga pokrene i pise web help

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Snimanje filma sa dvd-a na kompjuter

Prvo film kopiraj na desktop, a zatim instaliraj program ispod i probaj s njim otvoriti film.

 

http://sourceforge.net/projects/vlc/files/1.1.7/win32/vlc-1.1.7-win32.exe/download

 

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Snimanje filma sa dvd-a na kompjuter

Ja filmove s DVD-a snimam tako da prvo preko nera DVD prebacim na disk preko image recorder

 

Copy Disk   pa zatim izaberes da skida s DVD a a dole izaberes image recorder

 

Nakon toga nastane file.nrg

 

Instaliras DAEMON Tools i Mount Device i otvoris taj fail

 

I sve radi savrseno

 

To ti je moj prijedlog jer i ja tako radim,jer i kad kopiras sadrzaj DVD-a i otvoris preko Playera neces imati Titlova tako da...

 

Pozz

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Snimanje filma sa dvd-a na kompjuter

Uradila sam sledece:kopirala sam film na racunalo i skinula sam onaj preogram e sda u koji format da ga postavim

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Snimanje filma sa dvd-a na kompjuter

A jesi sigurna da je film u AVI formatu jer ako je u DVD formatu moraš ga rippat sa Magic DVD Ripper-om

Open source is collective power in action. The power of a worldwide community of highly skilled experts that build, share and improve the very latest software together - then make it available to all
Poruka je uređivana zadnji put čet 17.2.2011 15:01 (lordlojkus).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Snimanje filma sa dvd-a na kompjuter

Desperate, pomogli bi ti ali imamo premalo informacija o svemu.

Dakle, kopirala si film na desktop. Ok. Prvo nam reci u kojem je film formatu (bez imena kako se film zove),  npr. imefilma.avi ili imefilma.mp4 ili imefilma.divx ili imefilma.mkv...

Ako je samo ime filma, bez oznake formata, klikni na film desnom tipkom miša i odaberi Svojstva (Properties). Tu možeš vidjeti vrstu datoteke (npr Video (.avi)).

Nakon toga ćemo ići na slijedeći korak.

 

Usput, ne razgovaramo o nelegalnom filmu jer to nije dopušteno na ovom forumu (pravila su jasna), već ubuduće govorimo o filmu koji si ti snimila kamerom ili mobitelom.

Mali korak za čovjeka, velik za stonogu
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice