Star Wars Battlefront 2-jak stuttering i lagovi

poruka: 4
|
čitano: 1.536
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
offline
Star Wars Battlefront 2-jak stuttering i lagovi

Pozdrav svima,

 

 

trebao bi pomoć.

Naime kupio sam Star Wars Battlefront 2,i igra normalno radi na Single Playeru 4K,max settings,60FPS-a,sve super,ALI kada igram u multiplayeru onda je neigrivo.

Imam jako veliki stuttering,FPS drop,i lagove.

Samo da napomenem da sam stavio na najniže postavke,1080p i ništa se nije promijenilo.

Svi driveri su update-ani.

 

Molim pomoć ako itko zna.

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Star Wars Battlefront 2-jak stuttering i lagovi

Zbog procesora. Rješenje - ili rabljeni i7 4770K/4790K ili pak zamjena platforme (procesor, ploča i memorija).

Battlefront multiplayer je zahtjevan jer igraš s puno drugih igrača, a i sam engine je kao u Battlefieldima. Stari proc s 4 jezgre ti baš i nije dostatan.

https://www.gamingtribe.com/giveaway/limitless/191x7
Moj PC  
1 0 hvala 1
11 godina
offline
Re: Star Wars Battlefront 2-jak stuttering i lagov
191x7 kaže...

Zbog procesora. Rješenje - ili rabljeni i7 4770K/4790K ili pak zamjena platforme (procesor, ploča i memorija).

Battlefront multiplayer je zahtjevan jer igraš s puno drugih igrača, a i sam engine je kao u Battlefieldima. Stari proc s 4 jezgre ti baš i nije dostatan.

 Znam da mi je procesor slab za igre poput Battlefielda,i namjeravam kupiti novi u dogledno vrijeme.

Ma da kad sam gledao videa na Youtubeu,vidio sam da neki imaju isti procesor kao ja i ide im sasvim normalno.

Evo video:

 

 

EDIT:problem sam riješio isključivanjem ''share data usage''.Sad igra normalno radi 1440p max settings.

Poruka je uređivana zadnji put uto 16.4.2019 14:39 (Jurassic Park).
16 godina
offline
Star Wars Battlefront 2-jak stuttering i lagovi

Men se vrti na i5 3570, 16gb ddr3, 1060ti 3gb bez laga, bez pada framevoa.. Ma sve glatko na full detaljima

Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice