Steam pitanje

poruka: 22
|
čitano: 5.415
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
6 godina
neaktivan
offline
Steam pitanje

Pozz ljudi , imam jedno pitanje . Znaci imam laptop i na njemu igre i sve preko steama.E sad kupio bih komp posto mi je internet spor skidao bih preko laptopa uvijek i tako prebacivo uvijek nove patcheve i igre.Da li je to moguce ?

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Steam pitanje
DeuZ kaže...

Pozz ljudi , imam jedno pitanje . Znaci imam laptop i na njemu igre i sve preko steama.E sad kupio bih komp posto mi je internet spor skidao bih preko laptopa uvijek i tako prebacivo uvijek nove patcheve i igre.Da li je to moguce ?

 Moguće je uz korištenje Beckup and restore games. Znači kad skineš igru na laptop odmah napraviš beckup snimiš na stik il vanjski disk pa prebaciš na komp s restore opcijom

MISCREATED
6 godina
neaktivan
offline
Steam pitanje

Npr prebacio sam PUBG i posle tjedan dva izadje patch novi za PUBG kako onda samo da taj patch prebacim isto tako ili?

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Steam pitanje
DeuZ kaže...

Npr prebacio sam PUBG i posle tjedan dva izadje patch novi za PUBG kako onda samo da taj patch prebacim isto tako ili?

 Samo čitavu igru 

MISCREATED
15 godina
offline
Re: Steam pitanje

-komplicirano, ne bi bilo brže.. ili bi razlike u internet brzinama morale biti ogromne da se 'isplati'.

.. jer, izrada backupa traje, prebacivanje na drugo računalo traje.. za to vrijeme vjerojatno možeš obaviti update igre koji je ipak manji od kopije (ovisi o igri, dobar dio ih je sad +10/20gb..)

 

-ako ti 'smeta' kad upališ PC čekanje.. podesi steam, isključi autoupdate igara i updejtaj samo onu koju želiš igrati. S desetak igara update može potrajati (sad bubam napamet) recimo sat, ako jednu igru updejtaš za desetak minuta, suporedi to s backupom i odluči. Možda će to biti dovoljno.

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
6 godina
neaktivan
offline
Steam pitanje

A u program filesu nemoze se naci patch?

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Steam pitanje

-kad si posljednji put vidio 'kalsičan' patch (samostalan installer-exe...) .. upravo servisi kao steam to eliminiraju, update..

-ako imaš patch, možeš. (ali tad bi pitanje bilo drugačije i ne bi spomenuo programfiles ..).

-nemaš popis fileova, nemaš skriptu koja zna što-gdje.. i tad ne možeš. (nije nemoguće ali ne znaš što-gdje..). Alternativno, ''da koristiš nešto za compare''.. uspoređivanje stanja foldera neke igre, prije i poslje updatea-patcha uz uvjet da je sve potrebno u tom folderu (ne neki drugi, steamov i sl.)... tad bi compareom vidio razliku, kopirao bi razliku.. (smanjio veličinu, transfer..) to bi mogao ako na laptopu usporediš npr kompletan steam folder s istim folderom na računalu.. tad bi bio običan copy samo novih fileova, brže/manje umjesto kompletne kopije foldera-backupa..

 

razni filemanageri nude opciju comparea (uspoređivanje, po raznim kriterijima.. važno, treba i binary.. ali možda neki file treba preskočiti (excludati), npr ono što je različito, config-vga/rezolucija tj sve povezano uz sam HW ili zaštitu.. a to opet ne možeš baš znati dok ne probaš i vidiš jel radi ili se nešto poremetilo...

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
Poruka je uređivana zadnji put sri 7.3.2018 15:38 (ihush).
13 godina
neaktivan
offline
Re: Steam pitanje
Nikakav backup i restore ne moras radit. Skini igru na laptop i prebaci u folder na kompu di hoces da bude instalirana i pokreni preko steama. Prepoznat ce ti vec postojece fajlove, mozda skinut nes malo i instalirat je i to je to.
------ Battlelog ~ UrbanFsk ------
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Steam pitanje

Hvala na brzim odgovorima :)

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Steam pitanje
Sale_ds kaže...
Nikakav backup i restore ne moras radit. Skini igru na laptop i prebaci u folder na kompu di hoces da bude instalirana i pokreni preko steama. Prepoznat ce ti vec postojece fajlove, mozda skinut nes malo i instalirat je i to je to.

 Jok bato, to je nekada tako bilo ali više ne funkcionira. Only beckup

MISCREATED
13 godina
neaktivan
offline
Re: Steam pitanje
Jedino ak to od jucer ne radi u sto sumnjam.
------ Battlelog ~ UrbanFsk ------
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Steam pitanje
Sale_ds kaže...
Jedino ak to od jucer ne radi u sto sumnjam.

 Ima više od pola godine

MISCREATED
13 godina
neaktivan
offline
Re: Steam pitanje
A ja prosli tjedan tako prebacio pubg frendu.
------ Battlelog ~ UrbanFsk ------
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: Steam pitanje
Meni isto ne radi ta metoda da samo stavis fajlove, zbrisao mi cijeli pubg, morao sve ponovno skidati!lp
Intel Core™ i7 Forever----- Battlelog: SoldierStippy
10 godina
offline
Re: Steam pitanje
Sale_ds kaže...
A ja prosli tjedan tako prebacio pubg frendu.

 Lažeš Melita

MISCREATED
13 godina
neaktivan
offline
Re: Steam pitanje
Ma da, nemam pametnijeg posla neg ic lagat ljude po forumima oko ovakve banalne stvari lol. Ok, ne radi vise tako. Vi samo delajte backup i sta sve ide uz to, a ja cu na svoj nacin i problem rijesen.
------ Battlelog ~ UrbanFsk ------
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Steam pitanje
nicky.sl kaže...
Sale_ds kaže...
A ja prosli tjedan tako prebacio pubg frendu.

 Lažeš Melita

 Eto, igrom slucaja mi je krepal disk pa sad reorganiziram stvari i moral sam prebacit nes.
Skinul sam sveukupno 0mb.
Mogu ti i postupak opisat ak te bas zanima.

------ Battlelog ~ UrbanFsk ------
Poruka je uređivana zadnji put uto 13.3.2018 20:34 (Sale_ds).
10 godina
offline
Re: Steam pitanje

Nemoj meni prodavat muda pod bubrege. 

MISCREATED
13 godina
neaktivan
offline
Re: Steam pitanje
nicky.sl kaže...

Nemoj meni prodavat muda pod bubrege. 

Koji si ti lik..lol 

Ak trebas tecaj prebacivanja igri na steamu sam reci, nije problem 

------ Battlelog ~ UrbanFsk ------
Poruka je uređivana zadnji put uto 13.3.2018 22:56 (Sale_ds).
6 godina
neaktivan
offline
Steam pitanje

Pozz ljudi , imam problem . napravio sam backup i vratio igru ali opet mi dodje da moram skinut 13.1GB , ne kuzim zasto?

 
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: Steam pitanje
DeuZ kaže...

Pozz ljudi , imam problem . napravio sam backup i vratio igru ali opet mi dodje da moram skinut 13.1GB , ne kuzim zasto?

 Sale_ds zna, javi se covjeku na pmlp

Intel Core™ i7 Forever----- Battlelog: SoldierStippy
6 godina
neaktivan
offline
Steam pitanje

Rijesio sam :)

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice