Twich TV

poruka: 6
|
čitano: 2.853
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
offline
Twich TV

Pozzz,igra jako cesto PS2  i poceo sam planirati da stremam.E sada,regao sam se na Twich TV,ali neznam,kako i sta mi sve treba za stream?Moliko bih pomoc osoba,koje vec imaju iskustva sa stremanjem,da mi objasne sta trebam.Hvala

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Twich TV
Endymon kaže...

Pozzz,igra jako cesto PS2  i poceo sam planirati da stremam.E sada,regao sam se na Twich TV,ali neznam,kako i sta mi sve treba za stream?Moliko bih pomoc osoba,koje vec imaju iskustva sa stremanjem,da mi objasne sta trebam.Hvala

koju brzinu uploada imaš?

www.eslpro.com/bušinjubove
14 godina
offline
Twich TV

Pozz zanima me koji je dobar program za streamanje igara upload mi je 1,8mb/s  i jeli moguce s ovim uplodom dobiti dobru kvalitetu u 1080p

Poruka je uređivana zadnji put ned 23.3.2014 17:10 (dreadmoore).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Twich TV

Mislim da ne {#}

10 godina
neaktivan
offline
Re: Twich TV
dreadmoore kaže...

Pozz zanima me koji je dobar program za streamanje igara upload mi je 1,8mb/s  i jeli moguce s ovim uplodom dobiti dobru kvalitetu u 1080p

 

 

Moguće ali ne na full, a upitno je i da li na medium detaljima igara.

 

https://forums.geforce.com/default/topic/665571/3mb-upload-good-for-stream-in-high-720p-with-ob-but-not-for-shadowplay-tests-inside-admins-read-p/

 

11 godina
offline
Twich TV

Koji je ovo kukuruz novi na Twichu?Nema vise klasicnog objavljivanja videa,nego nekakve premijere moras raditi...Koji k...c su dirali nesto sto sasvim ok je radilo?Ovo samo zbunjuje i ne kuzis koji vrag trebas napraviti da objavis video

Poruka je uređivana zadnji put pet 19.1.2018 18:06 (Endymon).
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice