Vracanje izbrisang dokumenta

poruka: 7
|
čitano: 3.146
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
neaktivan
offline
Vracanje izbrisang dokumenta

pozdrav , novi sam na forumu , i imam jedan problem , formatirao sam slucajno particiju. Na toj particiji ostao mi je key  kod od call of duty 2 koji mi je potreban . Probavamo sam s raznim programima , ali jednostavno ne mogu nac taj dokument , bio je sacuvan u obicnom bloku za pisanje , kako ga mogu naci? , hvala unaprijed

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Vracanje izbrisang dokumenta

slučajno formatirao?

-undelete, unformat, easeus, getmydaraback, o&o, za ovaj slučaj je dovoljno easeusom (part.manager home-free) napraviti recovery particije, ako iz bilo kojeg razloga ne ide, tad je potreban disk dovoljno velik z akopiranje, neki hrens-minipe.. i getdataback isl. alatima nakon nekoliko sati vratiš traženo, .. ako imaš malo sreće.

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
11 godina
neaktivan
offline
Vracanje izbrisang dokumenta

Molio bih pomoć!

 

Znači, mobitel je resetiran na tvorničke postavke zabunom. Zanima me kako vratiti fotografije (samo to mi je bitno), kojim programom i na koji način?

Pozdrav!
 
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Vracanje izbrisang dokumenta

Mislim da to nije moguće jer su factory resetom enkripcijski ključevi trajno izbrisani.

12 godina
offline
Re: Vracanje izbrisang dokumenta
Tonxy Xy kaže...

Molio bih pomoć!

 

Znači, mobitel je resetiran na tvorničke postavke zabunom. Zanima me kako vratiti fotografije (samo to mi je bitno), kojim programom i na koji način?

 možda ih imaš pospremljene na Google photos ?

7 godina
offline
Re: Vracanje izbrisang dokumenta
Tonxy Xy kaže...

Molio bih pomoć!

 

Znači, mobitel je resetiran na tvorničke postavke zabunom. Zanima me kako vratiti fotografije (samo to mi je bitno), kojim programom i na koji način?

 Ako nemaš backup na cloudu (One drive, google drive etc) nažalost nikako.

15 godina
offline
Vracanje izbrisang dokumenta

Ja sam jednom nenamjerno izbrisao cijelu particiju hard diska na kojem je bilo fotografija i uspio sam većinu vratiti uz pomoć iBeesoft Data recovery i ostali alati, malo puno traje ali uglavnom je sve vraćeno. Da li je isti slučaj moguć s mobitelom, ne znam. Današnji mobizeli imaju opciju automatskog spremanja fotografija na Google drive, do 10- ak GB, dalje se plaća. Provjeri tamo. 

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice