Win7 problem zaključana tema

poruka: 2
|
čitano: 591
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
neaktivan
offline
Win7 problem
Jučer sam instalirao win7 ultimate 64 bit i imam dva problema, prvi je mikrofon a drugi su zvučnici. Pokazuje mi da je mic uključen i kada ga testiram (sound>recording>microphone), odnosno pričam u njega pojačava se i smanjuje volume kako i treba, znači dobro je spojen i hvata zvuk odnosno moj glas ali kad se snimim, npr. u audacityu ili win7 sound recorderu, ne mogu čuti ono što sam snimio, pustim playback ali se ništa ne čuje isto kao da mic ne radi a i u samom audacityju i sound recorderu pokazuje da radi jer se pokazuje lijepo kako se miče ova razina glasnoće na traci što znači da je mic dobro spojen i radi jer inače se to nebi micalo uopće (ne znam kako se zove to). Drugi problem je sa zvučnicima, naime kada nešto gledam na youtubeu, sve normalno radi i sve se čuje, ali kada probam pustiti neku muziku na samom kompu a ne na internetu (npr. nešto sam skinuo) ništa se ne čuje kao ni kod mikrofona, a dobro su spojeni i rade očito kada se na yt-u čuje normalno. Pretpostavljam da je stvar jednostavna ali ne znam kako to popravit tako da se nadam će mi neko dati konkretno riješenje tko se malo više kuži. Hvala i pozz.
 
0 0 hvala 0
13 godina
online
Re: Win7 problem
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice