Windows xp kako ga reparirati u safe modu

poruka: 9
|
čitano: 8.304
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Windows xp kako ga reparirati u safe modu

molim pomoc!kako da repariram windows xp iz safe moda'

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Windows xp kako ga reparirati u safe modu

Iz safe moda ti je najbolje napraviti system restore ili image restore.

Zavisi koji je problem

 

13 godina
neaktivan
offline
Windows xp kako ga reparirati u safe modu

Jednostavno ja mislim da bi ti se on sam trebao iskluciti iz safe moda cim ga ponovno upalis.

A u safe mod si usao kad si pritisnuo f8 dok su se windowsi dizali ili?

Jonja
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Windows xp kako ga reparirati u safe modu

znaci ovako window cim dođe do logo znaka se resetira probao sam reparirati windows sa cd-eom preko boota kada je krenula reparacija stalno je neke greske izbacivao pa nisam uspio!pa me zanima kako da probam iz safe moda reparirati probao sam ono sa sfc pa scannow izbaci gresku!zanima me dali se moze jos kako ?problem je to sto ja preko moba frendu objasnjavam sta!da radi ja zivim u daruvaru a on u rijeci!sad preko vikenda je bijo kod mene doma ponjo je svoj hd pa sam mu instalirao igrice i kad ga je spoijo na svoj comp od onda se comp resetira!nadam se da ste skuzili o cemu se tu radi!

14 godina
online
RE: Windows xp kako ga reparirati u safe modu

Jel ima frend Acronis rescue disc? ili bilo kakvu vrstu backupa?

14 godina
neaktivan
offline
RE: Windows xp kako ga reparirati u safe modu

nema on ti se nerazumije nista u comp!ako nebude nista bice format c i novi windows!

14 godina
online
RE: Windows xp kako ga reparirati u safe modu

Zato sam te to i pitao,ako mu je komp dosta jak stavi win 7 vjeruj mi nećeš požalit,super je.

14 godina
neaktivan
offline
RE: Windows xp kako ga reparirati u safe modu

da znam ja sedmicu  koristim godinu dana i odlicna je!a budem vidio ako nista nerjesim stavicu novi windows i gotovo!

16 godina
neaktivan
offline
RE: Windows xp kako ga reparirati u safe modu
sovaf1 kaže...

znaci ovako window cim dođe do logo znaka se resetira probao sam reparirati windows sa cd-eom preko boota kada je krenula reparacija stalno je neke greske izbacivao pa nisam uspio!pa me zanima kako da probam iz safe moda reparirati probao sam ono sa sfc pa scannow izbaci gresku!zanima me dali se moze jos kako ?problem je to sto ja preko moba frendu objasnjavam sta!da radi ja zivim u daruvaru a on u rijeci!sad preko vikenda je bijo kod mene doma ponjo je svoj hd pa sam mu instalirao igrice i kad ga je spoijo na svoj comp od onda se comp resetira!nadam se da ste skuzili o cemu se tu radi!

Ako sam dobro shvatio on je izvadio svoj disk na kojem su windowsi istavili ste ga u tvoj komp i pokusali dici windowse sa njega da nstalirate igre???????????????????????????????'

Hahhahahahhahahhaa

 

Ajd ti lijepo to formatiraj sad i jovo nanovo jer tesko ces popraviti. Jedino sto mozes pokusati jeste da kad udjes u safe mode odes u device manager i tamo deinstaliras sve sto moze i ond apokusas podici win. Ako ne uspije reinstal.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice