Zaboravila lozinku za Windows XP 2002!!

poruka: 124
|
čitano: 54.299
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
Zaboravila lozinku za Windows XP 2002!!

molim ako netko zna šta treba učinit nek se javi, hvala

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
RE: Zaboravila lozinku za Windows XP 2002!!

Skini Hirens Boot cd i s njim makni lozinku.

13 godina
neaktivan
offline
Zaboravila lozinku za Windows XP 2002!!

hvala, a cekaj neće mi se onda ništa obrisat?

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
RE: Zaboravila lozinku za Windows XP 2002!!

čekaj mala..lakše je ovako...restartaj komp i kad ti dođe upit za korisničko ime pritisni ove tri tipke zajedno nekoliko puta ako treba:CTRL+ALT+DEL i onda ti se pojavi prozorčič u koji upiši Administrator ,pa kad se upali do kraja pod korisnički računi makneš lozinku..:) to ti je hakerski

Poruka je uređivana zadnji put čet 3.6.2010 17:12 (Zapla).
14 godina
neaktivan
offline
Zaboravila lozinku za Windows XP 2002!!

a sto kad adminov account ima pass? oce li onda bit hakerski?

sto puta sam do sada ponovio da od takvih probijanja nema nista,jer gotovo svi stavljaju pass na adminov account!

zasto komplicirat kad se moze jednostavno skinut hirens boot cd,u iso fajlu,snimit ga kao boot cd,bootat ga,i uc u program za probijanje i jednostavno desifrirati lozinku!

moze i bilo koji drugi program ako ti se hirens boot cd ne sviđa,ima najmanje 100 programa za ponistavanje,i desifriranje lozinke.

 
5 1 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Zaboravila lozinku za Windows XP 2002!!
Zapla kaže...

čekaj mala..lakše je ovako...restartaj komp i kad ti dođe upit za korisničko ime pritisni ove tri tipke zajedno  nekoliko puta ako treba:CTRL+ALT+DEL i onda ti se pojavi prozorčič u koji upiši Administrator ,pa kad se upali do kraja pod korisnički računi makneš lozinku..:) to ti je hakerski

Ne pricaj gluposti to uopce ne radi tako kako si ti zamislio...........

The quieter you become, the more you are able to hear...
13 godina
neaktivan
offline
RE: Zaboravila lozinku za Windows XP 2002!!

a što ako nema!! mislim može pokušat i gotova je za minutu...

15 godina
offline
RE: Zaboravila lozinku za Windows XP 2002!!
Zapla kaže...

a što ako nema!! mislim može pokušat i gotova je za minutu...

- žalosno, ali istinito, 'polovica' računala defaultno nema postavljen admin pass... -isplati se probati.

- za ostale slučajeve, Hirens, UBCD ili MiniPE imaju potrebne alate. MiniPE-XT je zgodan jer se sve radi u 'normalnom' windowsovskom okruženju.

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
14 godina
offline
RE: Zaboravila lozinku za Windows XP 2002!!

bili ovo radilo da se .iso boota sa usb-a?

Staring at you from the top of the game man, I might drop the World if i change hands...
14 godina
neaktivan
offline
RE: Zaboravila lozinku za Windows XP 2002!!
SwaggerBeast kaže...

bili ovo radilo da se .iso boota sa usb-a?

Koliko znam .iso nemozes bootati vec moras napraviti live cd da mozes bootati s njega, znaci .iso sprzis sa nerom ili magic makerom i imas bootabilan cd..............

The quieter you become, the more you are able to hear...
14 godina
offline
RE: Zaboravila lozinku za Windows XP 2002!!
robx kaže...

a sto kad adminov account ima pass? oce li onda bit hakerski?

sto puta sam do sada ponovio da od takvih probijanja nema nista,jer gotovo svi stavljaju pass na adminov account!

zasto komplicirat kad se moze jednostavno skinut hirens boot cd,u iso fajlu,snimit ga kao boot cd,bootat ga,i uc u program za probijanje i jednostavno desifrirati lozinku!

moze i bilo koji drugi program ako ti se hirens boot cd ne sviđa,ima najmanje 100 programa za ponistavanje,i desifriranje lozinke.

a šta ako joj šifra nije jedna od običnih dosadnih gluposti tipa "pass" ili "abcd" ili štaveć?-šta ako je "Bd7B56e8w".Tribali mi dani i dani da rainbowcrack sa hirensa pronađe išta.

Neka prvo proba ovo šta je kolega reka.i nek proba "Administrator" i "Admin"

lol
15 godina
offline
RE: Zaboravila lozinku za Windows XP 2002!!
Fox Mulder kaže...
robx kaže...

a sto kad adminov account ima pass? oce li onda bit hakerski?

sto puta sam do sada ponovio da od takvih probijanja nema nista,jer gotovo svi stavljaju pass na adminov account!

zasto komplicirat kad se moze jednostavno skinut hirens boot cd,u iso fajlu,snimit ga kao boot cd,bootat ga,i uc u program za probijanje i jednostavno desifrirati lozinku!

moze i bilo koji drugi program ako ti se hirens boot cd ne sviđa,ima najmanje 100 programa za ponistavanje,i desifriranje lozinke.

a šta ako joj šifra nije jedna od običnih dosadnih gluposti tipa "pass" ili "abcd" ili štaveć?-šta ako je "Bd7B56e8w".Tribali mi dani i dani da rainbowcrack sa hirensa pronađe išta.

Neka prvo proba ovo šta je kolega reka.i nek proba "Administrator" i "Admin"

  nijedan bruteforce attack neće probiti takvu kompleksnu šifru danima, ili cak tjednima, zato postoje drugi nacini

Dajem demonoid pozivnicu na pm
15 godina
offline
RE: Zaboravila lozinku za Windows XP 2002!!

jesi ti kad mijenjao passwor dpreko hiren'sa.

imaš neki software na njemu koji učita sam datoteku i od tamo pokupi passworde, nema nikakvog probijanja i bruteforce-a

15 godina
offline
RE: Zaboravila lozinku za Windows XP 2002!!
Exploder kaže...

jesi ti kad mijenjao passwor dpreko hiren'sa.

imaš neki software na njemu koji učita sam datoteku i od tamo pokupi passworde, nema nikakvog probijanja i bruteforce-a

  da, ovaj novi ima tako nesto za win 7, ali nisam probavao, ne zaboravljam svoje lozinke

Dajem demonoid pozivnicu na pm
14 godina
offline
Zaboravila lozinku za Windows XP 2002!!

može neko pomoć.....jer ja u svojoj lozinci koju sam sinoc stavio imam š...i sad kad palim en pise pokraj polja za lozinku....i naravnop na en tipkovnici nema slova š....i kako da sad upišem lozinku ili još bolje zaobiđem to...netko neka mi pomogne bio bih mu jako zahvalan...

btw to je na netbooku da stvari budu malo kompliciranije...

Staring at you from the top of the game man, I might drop the World if i change hands...
Poruka je uređivana zadnji put sub 5.6.2010 15:28 (SwaggerBeast).
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Zaboravila lozinku za Windows XP 2002!!
Zapla kaže...

čekaj mala..lakše je ovako...restartaj komp i kad ti dođe upit za korisničko ime pritisni ove tri tipke zajedno nekoliko puta ako treba:CTRL+ALT+DEL i onda ti se pojavi prozorčič u koji upiši Administrator ,pa kad se upali do kraja pod korisnički računi makneš lozinku..:) to ti je hakerski

čuj ti njega..odmah bi on nešCool

SwaggerBeast kaže...

može neko pomoć.....jer ja u svojoj lozinci koju sam sinoc stavio imam š...i sad kad palim en pise pokraj polja za lozinku....i naravnop na en tipkovnici nema slova š....i kako da sad upišem lozinku ili još bolje zaobiđem to...netko neka mi pomogne bio bih mu jako zahvalan...

btw to je na netbooku da stvari budu malo kompliciranije...

kako si onda upisao š,probaj ctrl + alt + delete

IF YOU LOVE NIGGAZ THEN YOU ARE MY MAN.Peace
15 godina
offline
RE: Zaboravila lozinku za Windows XP 2002!!

Koji su windowsi?

14 godina
offline
RE: Zaboravila lozinku za Windows XP 2002!!
al zagorec kaže...

kako si onda upisao š,probaj ctrl + alt + delete

pa dok je on normalno upaljen tipkovnica je na hr...a ja sam lozinku promijenio dok je on bio upaljen.....a ovako pri samom paljenju pokraj polja za lozinku piše en -.-'

Exploder kaže...

Koji su windowsi?

xp zaboravio sam napisat...

Staring at you from the top of the game man, I might drop the World if i change hands...
14 godina
neaktivan
offline
Zaboravila lozinku za Windows XP 2002!!

ma ne treba skidati nikakav program, ima tako jednostavan nacin (ima sam isti problem)

 

priko Safe Moda dignes windowse, kad ti se dignu windowsi udes u postavke accounta i maknes sifru koju hoces

 

^^

 
0 1 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Zaboravila lozinku za Windows XP 2002!!
Zapla kaže...

čekaj mala..lakše je ovako...restartaj komp i kad ti dođe upit za korisničko ime pritisni ove tri tipke zajedno nekoliko puta ako treba:CTRL+ALT+DEL i onda ti se pojavi prozorčič u koji upiši Administrator ,pa kad se upali do kraja pod korisnički računi makneš lozinku..:) to ti je hakerski

jako lose od tebe Viče

14 godina
offline
RE: Zaboravila lozinku za Windows XP 2002!!
wrathchild kaže...

ma ne treba skidati nikakav program, ima tako jednostavan nacin (ima sam isti problem)

 

priko Safe Moda dignes windowse, kad ti se dignu windowsi udes u postavke accounta i maknes sifru koju hoces

 

^^

  bilo bi to lako da ga ja uopce mogu upalit ....

Staring at you from the top of the game man, I might drop the World if i change hands...
16 godina
protjeran
offline
Zaboravila lozinku za Windows XP 2002!!

može se u safe modu logirat sa admin accountom i onda maknit pass.

ili sa hirens boot cd koji ima alat baš za tu namjenu, pronađe sve accounte i pita kojem hoćeš maknut pass.

probao i radi.

''how yes no''
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Zaboravila lozinku za Windows XP 2002!!

Takve stvari najbolje je raditi sa ERD Commander -om. Skines iso. file snimis, restartas komp izaberes Boot CD/DVD i pokrenes program. Kad se podigne jednostavno izaberes Account sa kojeg zelis maknuti lozinku i to ti je to.

Kako program radi

im not a hacker im a security professional
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Zaboravila lozinku za Windows XP 2002!!

netriba komplicirat... SAFE MOD

 

@ netko je pitao

ne trebas upaliti windowse da dignes SAFE MOD... njega ukljucis prije dizanja OSa

 
0 1 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Zaboravila lozinku za Windows XP 2002!!
Ivan 992 kaže...
SwaggerBeast kaže...

bili ovo radilo da se .iso boota sa usb-a?

Koliko znam .iso nemozes bootati vec moras napraviti live cd da mozes bootati s njega, znaci .iso sprzis sa nerom ili magic makerom i imas bootabilan cd..............

Može se, al je postupak malo kompliciran, jer .iso nije ništa drugo nego zipani podaci. Treba napraviti usb bootabilnim pa prekopirat to gore, tak nešta, ne sjećam se, davno sam to prije radio, jer mi CD čitać na laptopu ne šljaka, a nekak je trebalo bootat .iso. A ako se ne varam, čak sam naletio na neki program/bootloader šta već je, samo popikaš isoe u folder njegov na USB-u i pokreneš boot s USB-a, a on ti meni ponudi koji hoćeš program i tak to... moral bi prekopat malo po googleu da nađem. Al može se, jedino šta je komplicirano/ije.


EDIT: Evo, našo. S ovim programčićem je vrlo jednostavno bootat isoe sa USB-a. Koristi grub naravno

http://3.141592653589793238462643383279502884197169399375105820974944592.com/index314.html
Poruka je uređivana zadnji put ned 6.6.2010 16:02 (1domagoj1).
14 godina
neaktivan
offline
Zaboravila lozinku za Windows XP 2002!!

Nice nisam imao pojma za to...........

 

Jel treba onda jos uvije ucinit usb bootabilnim, ako treba, upisi ovo u cmd..........


K: (slovo pod kojim ti je usb)
dir
cd boot
dir
bootinst.bat
enter
enter

The quieter you become, the more you are able to hear...
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Zaboravila lozinku za Windows XP 2002!!

pa nemojte komlicirat ovo šta je wrathchild reko je odlično...to sam prije koristio na xp-u i radilo je odličnu lijepo u safe modu odes pod accounts i tamo ti piše " delete password" i stvar je rješena...:D

I U Srcu I U Glavi Uvijek Plavi
Moj PC  
1 3 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Zaboravila lozinku za Windows XP 2002!!
gjurki kaže...

pa nemojte komlicirat ovo šta je wrathchild reko je odlično...to sam prije koristio na xp-u i radilo je odličnu lijepo u safe modu odes pod accounts i tamo ti piše " delete password" i stvar je rješena...:D

daj ne pricaj gluposti.. za ulazak u safe mode isto trazi pass..ako je postavljen na account. kako se ti mislis ulogirat u safe mode ako neznas pass?

14 godina
neaktivan
offline
RE: Zaboravila lozinku za Windows XP 2002!!
robx kaže...
gjurki kaže...

pa nemojte komlicirat ovo šta je wrathchild reko je odlično...to sam prije koristio na xp-u i radilo je odličnu lijepo u safe modu odes pod accounts i tamo ti piše " delete password" i stvar je rješena...:D

daj ne pricaj gluposti.. za ulazak u safe mode isto trazi pass..ako je postavljen na account. kako se ti mislis ulogirat u safe mode ako neznas pass?

ne pricaj ti gluposti jer nemas pojma

 

safe mod se otvori prije nego se dizu windowsi, lupas po tipci F8 i pitati ce te na koji nacis zelis digniti winse

 

također imas i nasilnu metodu, dok ti se dizu windowsi (onaj logo idok se traka puno) ugasis comp i pri sljedecem paljenju te pita kako oces digniti windowse

 

 

14 godina
neaktivan
offline
RE: Zaboravila lozinku za Windows XP 2002!!
wrathchild kaže...

ne pricaj ti gluposti jer nemas pojma

 

safe mod se otvori prije nego se dizu windowsi, lupas po tipci F8 i pitati ce te na koji nacis zelis digniti winse

 

također imas i nasilnu metodu, dok ti se dizu windowsi (onaj logo idok se traka puno) ugasis comp i pri sljedecem paljenju te pita kako oces digniti windowse

 

 

ja nemam pojma. hahaha dobro si me nasmijao..cini se da je svima jasno ko ovdje nema pojma..a sad ignore, neda mi se popusit karton zbog tebe!

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice