Dobivanje linka od galerija slika u WordPressu

poruka: 4
|
čitano: 2.588
|
moderatori: Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Dobivanje linka od galerija slika u WordPressu

Pozdrav kolege,

 

trenutno razvijam web stranicu lokalno, pomoću Wamp-a i WordPressa. Zanima me kako mogu dobiti link ili url određene galerija slika koje su umetnute u post.

Naime, cilj mi je klikom na bilo tekst, bilo sliku ili nešto treće otvoriti samo jednu od galerija slika koje su prenesene u post.

ZOTAC: It's Time to Play.
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
online
Re: Dobivanje linka od galerija slika u WordPressu
DmL kaže...

Pozdrav kolege,

 

trenutno razvijam web stranicu lokalno, pomoću Wamp-a i WordPressa. Zanima me kako mogu dobiti link ili url određene galerija slika koje su umetnute u post.

Naime, cilj mi je klikom na bilo tekst, bilo sliku ili nešto treće otvoriti samo jednu od galerija slika koje su prenesene u post.

 Za to bi ti bilo najbolje koristiti neki plugin za galeriju - npr. NextGen

14 godina
neaktivan
offline
Re: Dobivanje linka od galerija slika u WordPressu
ministar kaže...

 Za to bi ti bilo najbolje koristiti neki plugin za galeriju - npr. NextGen

 Hvala ministre na odgovoru.

 

Instalirao sam NextGen, i sad mi pokazuje path na folder gdje sam kreirao galeriju:

 

Pokušavam dodati custom link na jedan plugin, Indeed My Team, da mi se kilkom na jednu sliku otvori ova galerija. No kada kliknem na sliku, javlja kako content nije pronađen.

Kako to mogu popraviti, da mi se otori ova galerija klikom na sliku?

ZOTAC: It's Time to Play.
13 godina
online
Re: Dobivanje linka od galerija slika u WordPressu
DmL kaže...
ministar kaže...

 Za to bi ti bilo najbolje koristiti neki plugin za galeriju - npr. NextGen

 Hvala ministre na odgovoru.

 

Instalirao sam NextGen, i sad mi pokazuje path na folder gdje sam kreirao galeriju:

 

Pokušavam dodati custom link na jedan plugin, Indeed My Team, da mi se kilkom na jednu sliku otvori ova galerija. No kada kliknem na sliku, javlja kako content nije pronađen.

Kako to mogu popraviti, da mi se otori ova galerija klikom na sliku?

 Mislim da moraš napraviti galeriju na nekoj stranici (možeš samo ubaciti shortcode), pa onda tamo linkati.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice