Dovođenje oglašivača na stranicu - početnik

poruka: 6
|
čitano: 1.161
|
moderatori: Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
7 godina
neaktivan
offline
Dovođenje oglašivača na stranicu - početnik
Pozdrav ovako imam portal koji vodim i sada me zanima kako mogu dovesti oglašivača na svoj portal. Ja se izvinjavam ako je pitanje banalno, ali moram pitati.
 
0 0 hvala 0
11 godina
online
Re: Dovođenje oglašivača na stranicu - početnik

Možeš koristiti neki od servisa za oglašavanje, npr. Google AdSense . Mada oni imaju neke uvjete , mislim da ti portal mora imati određen broj posjeta da bi se oni mogli oglašavati kod tebe.

I cant be a wizard so Im a programmer.
10 godina
neaktivan
offline
Re: Dovođenje oglašivača na stranicu - početnik
warix kaže...

Možeš koristiti neki od servisa za oglašavanje, npr. Google AdSense . Mada oni imaju neke uvjete , mislim da ti portal mora imati određen broj posjeta da bi se oni mogli oglašavati kod tebe.

 Kao što je rekao kolega, prvo dat sve od sebe i napravit dobru promociju sam, kad budes imao respektabilan broj ljudi na portalu, adsense ti je najbolji za daljni rad i oglašavanje.

Trebaš dizajnera? Posjeti IpL Design! www.ipl-design.info
7 godina
neaktivan
offline
Re: Dovođenje oglašivača na stranicu - početnik
Ma ovako to pitam zato što sam tech writer, na jednom portalu pa onda pitam jer moram i imam zadatak dovesti na portal 20% oglašivača, pa onda pitam kako to uraditi, a znate li možda još gdje bih mogao raditi kao tech writer
7 godina
neaktivan
offline
Re: Dovođenje oglašivača na stranicu - početnik
Ma ovako to pitam zato što sam tech writer, na jednom portalu pa onda pitam jer moram i imam zadatak dovesti na portal 20% oglašivača, pa onda pitam kako to uraditi, a znate li možda još gdje bih mogao raditi kao tech writer
12 godina
neaktivan
offline
Re: Dovođenje oglašivača na stranicu - početnik

Koji je to portal?

www.purplemedia.hr
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice