Pravljenje Large Popup Frame

poruka: 4
|
čitano: 1.519
|
moderatori: Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
Pravljenje Large Popup Frame u php-u

Poz svima

zelim da napravim sledece

kad mi se ucita neka stranica (ne mora cak ni da se ucita do kraj vec na pocetku moz)

da mi zibaci popup frame npr sa dugmetom YES i No ...

i to sve u php-u ,ni slucajno Javascript jer kad se ugasi u brosweru onda nema smisla,a to bi mi bila neka zahstita tipa "prihvacam da necu postovati warez"

e sad ne trazim od vas da mi iskucate sve to i ja da bacim na sajt i da sedim u hladu :D vec....dal ima neki tutorial za to ja sam trazio po netu al nisam bio nesto uspesan,tj nasao al Javascript....so help me god :D

molim vas za pomoc jer mi je prilicno hitno to :)

hvala :)


K'eni pa te vat' ;)
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Pravljenje Large Popup Frame
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Pravljenje Large Popup Frame

Mislim da se takvo nešto može jedino odraditi sa Javascriptom. No možeš napraviti da ti prvo ispiše strnicu npr. "validate.php" gdje ti jedino postoji forma za validaciju. Ako user klikne na "Yes" onda ga vodiš na drugu stranicu i tamo se kreira SESSION pomoću kojega provjeravaš da li je user uopće bio na stranici validate.php. A ako nije redirektaš ga na stranicu u kojoj je ispisano da ne može koristiti aplikaciju dok ne prihvati uvjete korištenja.


There's too many self-Indulgent wieners in this city with too much bloody money!
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Pravljenje Large Popup Frame
ok icu preko javascripte ,al kako onda d anapravim neshto slicno ko na rapidshare-tu ,da ako stranica primeti da je JS iskljucena da ga upozori???
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice