SEO pomoc za web stranicu

poruka: 4
|
čitano: 3.644
|
moderatori: Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
neaktivan
offline
SEO pomoc za web stranicu

Pozdrav ekipa,

 

Napravio sam webstranicu za rad sa stranim trzistem, pa me sada zanima vase misljenje o tome kako bih mogao poboljsati seo? Ili sta mislite o samoj stranici?

Stranica je magneticweb.

 

Ubacio sam i blog i dodao par clanaka, jer sam cuo da google to voli www.magneticweb.be/blog.

 

Htio bih recimo da budem bolje kotiran na google za rijeci "website laten maken" ili "goedkope website".

 

 

Svaka pomoc bi mi dobro dosla.

 

Hvala unaprijed. Svako dobro.

Poruka je uređivana zadnji put pon 15.12.2014 10:31 (Boky3).
 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: SEO pomoc za web stranicu

Jel si upoznat sa OnSite i OffSite optimizacijom? Vjerojatno jesi, pa onda znas nesto dublje sto bi trebalo proimjeniti, koje kljucne rijeci ubaciti ili neke stvari izbaciti. Dobra ti je ideja sa Blogom, al imaj na umu da valja stalno pisati.
__________________
Optimizacija za tražilice

Poruka je uređivana zadnji put pet 29.5.2015 10:22 (Dario10Novak).
11 godina
neaktivan
offline
Re: SEO pomoc za web stranicu

Pozz,

 

Upoznat sam i uradio sam sve sto je u mojoj moci da to sto bolje optimizujem, ali nikako da dodjem na prvu stranicu za website laten maken, jos uvijek sam na drugoj. Ali ovi sto se nalaze na prvoj su jednostavno prejaki sa backlinkovima. Vecina njihovih backlinkova dolazi sa jakih stranica, tako da mislim da u tom grmu lezi zec :)

11 godina
neaktivan
offline
SEO pomoc za web stranicu

Gledaj da koristis neki dodatak za seo sa kojim ces lijepo svaku stranicu podesiti kljucne rijeci  i opis, za drustvene mreze takodje... ali ti je mnogo losa ta tema sto koristis ili je barem optimizuj fino http://gtmetrix.com/reports/www.magneticweb.be/n6tdmZjP

www.oklop.me
Poruka je uređivana zadnji put čet 28.5.2015 22:28 (Sceko).
 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice