URL rewrite, IIS, classic asp...

poruka: 2
|
čitano: 1.047
|
moderatori: Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
URL rewrite, IIS, classic asp...

Jel netko radio URL rewrite u classic ASP-u ali bez instalacija ISAPI-a i slično. Znači, pure ASP.

 

I da li znate neku ekstenziju za DW da ima VS-ovisi Intellisense support za classic ASP. Znam da postoji Star Pointov Intelli Hints ali nije baš nešto za što se isplati dati 40 baksa...

 

I BTW, radim na DW CS4 beta i nije neki napredak od DW-a CS3. Dodan je Intellisense support za JavaScript i to je u biti najveća novost.

Možda nekome tko radi puno sa JavaScriptom bolje legne jer je dodan Intellisense za JavaScript.

A najavljivani "Live View" radi kao browser. Nadao sam se da će u realtimeu raditi izmjene kako se piše kod, međutim nije tako. Potrebno je zaustaviti Live View i ponovo pokrenuti kako bi se vidle izmjene (F5 mi je nekako lakše :) )

Dobro je što je na vrhu prikazano koje sve fileove koristi stranica na kojoj se radi. Međutim i dalje ništa da se u Designeu vidi stranica koja je inkludana.

Tako da i nije neki napredak u odnosu na CS3. Jedino zbog čega "zaslužuje" CS4 nastavak je sučelje...

CROTeam racing
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
URL rewrite, IIS, classic asp...

Ne iako ga mislim koristiti u svom buducem CMS-u (verzija 3), doduse u .Netu al nema veze, isti vrag...

 

Nice stvar... Sada radim na CMS dijelu modula, kad se uhvatim implementacije modula u web onda cu se toga uhvatit...

I'm going woo woo
 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice