WooCommerce - WordPress - prevod gumbova

poruka: 9
|
čitano: 5.664
|
moderatori: Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
7 godina
neaktivan
offline
WooCommerce - WordPress - prevod gumbova

Je li neko koristio WooCoomerce na WordPress-u.

Ako je, može li mi pojasniti kako je na stranici CARD i  CHECKOUT preveo gumbove UPDATE CART, PROCEED TO CHECKOUT i PLACEORDER.

Uspio sam ostalo sve prevesti. Ali ovo ne mogu uopće pronaći niti u jednom PHP fileu... Nema ni u PO/MO file-ovima....

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: WooCommerce - WordPress - prevod gumbova
Zašto bi to prevodio kad postoji službeni prijevod od woocomerca? I sve je prevedeno , znači na 100%..... Ne kužim ...
7 godina
neaktivan
offline
Re: WooCommerce - WordPress - prevod gumbova
dadodd kaže...
Zašto bi to prevodio kad postoji službeni prijevod od woocomerca? I sve je prevedeno , znači na 100%..... Ne kužim ...

 Nije 100% preveden. 

https://translate.wordpress.org/projects/wp-plugins/woocommerce

A našao sam i ovo: 

https://github.com/woocommerce/woocommerce-language-packs/tree/master/packages

Ali ovo je verzija 2.4.7

Možda ja ne tražim gdje treba?

 

Ako može link, gdje mogu preuzeti prevod za WooCommerce 4.7.4...

Idealan bi mi bio Bosanski. Moće i Hrvatski. Uglavnom ijekavica mi treba....

Hvala!

Poruka je uređivana zadnji put ned 30.4.2017 9:20 (Merlin7).
12 godina
neaktivan
offline
Re: WooCommerce - WordPress - prevod gumbova
Nemaš sta tražiti , u WordPress administration pod settings izaberi jezik kojim se služis, nakon nekog vremena odi na dashboard updates I WordPress će ti predložiti da skineš prijevode ,izaberes update download ili kako već i eto. Od sada sve što ima prijevod na tvoj jezik je prevedeno i tako se prikazuje posjetitelju.
7 godina
neaktivan
offline
Re: WooCommerce - WordPress - prevod gumbova
dadodd kaže...
Nemaš sta tražiti , u WordPress administration pod settings izaberi jezik kojim se služis, nakon nekog vremena odi na dashboard updates I WordPress će ti predložiti da skineš prijevode ,izaberes update download ili kako već i eto. Od sada sve što ima prijevod na tvoj jezik je prevedeno i tako se prikazuje posjetitelju.

 Probao sam i to... Ništa se novo nije desilo.

Ovako kada radim update  plugini pokupe najnovija ažuriranja prevoda. A prevod za Hrvatski i Bosanski .nije dovršen 100%... Ostaje mi samo opcija da prevedem ručno što nije prevedeno....

A nisu mi prevedeni gumbovi koje sam naveo, kao i na formi Checkout u tekst poljima (placeholder). Sve sam PHP fajlove prerovio i ne mogu da nađem gdje se nalazi ovaj tekst da ga ručno prepravim na na jezik...

12 godina
neaktivan
offline
Re: WooCommerce - WordPress - prevod gumbova
Onda imaš nekakve konflikte, iako woc nije preveden 100%,vjeruj mi da je već jako dugo vremena preveden frontend I slično što je bitno, radim svaki dan s WordPressom i woc (web development). Možda ti fali prijevod, jer ti fajlove overridaju fajlovi od teme, koji vjerojatno nemaju hrv jezik i onda ti prikazuje eng ili koji god, stavi 2017 temu pa onda pogledaj košaricu i ostalo
7 godina
neaktivan
offline
Re: WooCommerce - WordPress - prevod gumbova
dadodd kaže...
Onda imaš nekakve konflikte, iako woc nije preveden 100%,vjeruj mi da je već jako dugo vremena preveden frontend I slično što je bitno, radim svaki dan s WordPressom i woc (web development). Možda ti fali prijevod, jer ti fajlove overridaju fajlovi od teme, koji vjerojatno nemaju hrv jezik i onda ti prikazuje eng ili koji god, stavi 2017 temu pa onda pogledaj košaricu i ostalo

 Vjerovatno je to. Ali evo, rješavam lagano, jedno po jedno ručno.  Nije mi puno ostalo neprevedeno.

Ostali su mi ovi gumbovi kako rekoh i placeholder u formi cart i checkout....

Pronašao sam da se string za njih krije u:

 /wp-content/themes/nazivteme/framework/modules/woocommerce/woocommerce-template-hooks.php

/wp-content/plugins/woocommerce/includes/class-wc-checkout.php

/wp-content/plugins/woocommerce/includes/class-wc-countries.php

...

Eto. Možda nekom zatreba...

Tražim još gdje se nalazi string za button PLACE ORDER koji se nalazi u formi checkout... Ali nađem i to....

Hvala ti na trudu.

Uglavnom SOLVED.

5 godina
neaktivan
offline
Re: WooCommerce - WordPress - prevod gumbova

Pozdrav Dado,

 

evo i ja imam isti problem, ne mogu pronaci woccomerce podesavanjima nas jezika. Citao sam da automatski woc prati jezik wordpress-a. S obzirom da je kod mene BIH, mozda je to problem. Da li mozes okaciti po i mo fajlove od HR, da ne moram prevoditi sve rucno.

 

Lp

5 godina
neaktivan
offline
Re: WooCommerce - WordPress - prevod gumbova
Merlin7 kaže...
dadodd kaže...
Onda imaš nekakve konflikte, iako woc nije preveden 100%,vjeruj mi da je već jako dugo vremena preveden frontend I slično što je bitno, radim svaki dan s WordPressom i woc (web development). Možda ti fali prijevod, jer ti fajlove overridaju fajlovi od teme, koji vjerojatno nemaju hrv jezik i onda ti prikazuje eng ili koji god, stavi 2017 temu pa onda pogledaj košaricu i ostalo

 Vjerovatno je to. Ali evo, rješavam lagano, jedno po jedno ručno.  Nije mi puno ostalo neprevedeno.

Ostali su mi ovi gumbovi kako rekoh i placeholder u formi cart i checkout....

Pronašao sam da se string za njih krije u:

 /wp-content/themes/nazivteme/framework/modules/woocommerce/woocommerce-template-hooks.php

/wp-content/plugins/woocommerce/includes/class-wc-checkout.php

/wp-content/plugins/woocommerce/includes/class-wc-countries.php

...

Eto. Možda nekom zatreba...

Tražim još gdje se nalazi string za button PLACE ORDER koji se nalazi u formi checkout... Ali nađem i to....

Hvala ti na trudu.

Uglavnom SOLVED.

 Pozdrav Merlin, da li mozes okaciti BIH po i mo fajlove, ako imas sada sve prevedno. Placam pivu kad se vidimo... Ni meni nece da woc prevede, a potreban mi je BIH prevod.

 

Lp

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice