Sony Alpha NEX-7

poruka: 11
|
čitano: 19.985
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Sony Alpha NEX-7".
14 godina
offline
Sony Alpha NEX-7

jeli itko ima iskustva kakva je ergonomija pri korištenju malog fotoaparata sa velikim objektivom? Ima li uopće potrebe praviti kompakte sa ogromnim objektivima?

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Sony Alpha NEX-7
ovo nije kompakt....ovo je dslr bez zrcala...
R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. 3.8.2011. godine, u 11:41, napisao sam svoj 10.000-ti post.
14 godina
online
Sony Alpha NEX-7

Specifikacije su malo zbunjujuće

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
odjavljen
offline
Sony Alpha NEX-7

Odličan fotoaparat, zanima me koja će cijena biti kod nas, vidim glasine koje govore oko 1350$ za kit.Da li je riječ o SLR ili SLT tehnologiji?

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Sony Alpha NEX-7
alankish kaže...

Odličan fotoaparat, zanima me koja će cijena biti kod nas, vidim glasine koje govore oko 1350$ za kit.Da li je riječ o SLR ili SLT tehnologiji?

to je SLT

15 godina
offline
Re: Sony Alpha NEX-7
alankish kaže...

Odličan fotoaparat, zanima me koja će cijena biti kod nas, vidim glasine koje govore oko 1350$ za kit.Da li je riječ o SLR ili SLT tehnologiji?

Preskupo, glomaznost ti dode na isto kad stavis neki veci objektiv...

600d kosta upola manje a dere ga po slikama ohoho, da ne pricamo o nikonu d5100...

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. 3.8.2011. godine, u 11:41, napisao sam svoj 10.000-ti post.
16 godina
offline
Re: Sony Alpha NEX-7
mile_st kaže...
alankish kaže...

Odličan fotoaparat, zanima me koja će cijena biti kod nas, vidim glasine koje govore oko 1350$ za kit.Da li je riječ o SLR ili SLT tehnologiji?

to je SLT

Ma kakav SLT? Ovo je mirrorless, znači nema ogledala kojeg imaju SLR i SLT tijela.

14 godina
odjavljen
offline
Re: Sony Alpha NEX-7
DrNasty kaže...
mile_st kaže...
alankish kaže...

Odličan fotoaparat, zanima me koja će cijena biti kod nas, vidim glasine koje govore oko 1350$ za kit.Da li je riječ o SLR ili SLT tehnologiji?

to je SLT

Ma kakav SLT? Ovo je mirrorless, znači nema ogledala kojeg imaju SLR i SLT tijela.

Nisam baš upoznat s tehnologijom, znači za nas laike, "kompakt" s izmjenjivim objektivima.Da sad sam vidio u reviewu da je riječ o mirrorless tehnologiji.Da li je to Sonyev pandan Oly PEN seriji?

16 godina
offline
Re: Sony Alpha NEX-7

Upravo to, kao PEN, male dimenzije, velik senzor i izmjenjivi objektivi.

Poruka je uređivana zadnji put uto 30.8.2011 14:00 (DrNasty).
15 godina
neaktivan
offline
Sony Alpha NEX-7

Hijao bugovci... ili tko već klika na kućice sa 'da' ili 'ne'. Iz inače fenomenalnog aparata vi ste napravili skoro pa smeće. No, da ne nabrajam što je sve krivo, bacite oko na kratko na ovaj link sa ovlaštene stranice proizvođača. 

{#}

 

 

(edit) ps. Aparat nije adekvatan za usporedbu sa klasičnim SLR aparatima jer on to ni nije. Za usporedbu, Nex5n je već aparat koji daje fenomenalne slike, pogotovo ako se uspoređuje sa SLR aparatima istog cjenovnog ranga i kit objektiva. Sedmica je za razliku od njega naoružan 24.3 megapikselnim senzorom što je za točno 8.2 megapiksela više. Osim toga, opremljen je sa nekim opcijama koje SLR aparati uglavnom nemaju dok istovremeno nudi brdo manualnih postavki, riješenih na fenomenalan način koji nisam vidio na drugim aparatima.

I sam sam u premišljanju što i kako uzeti u tom nekom cjenovnom rangu a kako mi je radi posla dostupna razna foto i prateća oprema, dobro sam pronjuškao što se nudi.  

 

 

video recenzija

Poruka je uređivana zadnji put pet 9.3.2012 0:41 (scufeer).
 
3 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Sony Alpha NEX-7

Prijatelju nadam se da si uzeo nex 7 ili barem 5.

 

To su odlični fotići! Mislim staviš na sedmicu pancake objektiv i šibaš samo s tim. Više ti ne treba pored 24 megapixela i skoro nula šuma do 3200.

 

BALKANAC OD GLAVE DO OPANAKA
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice