Apple iPhone 3G 8 GB

poruka: 21
|
čitano: 17.845
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Apple iPhone 3G 8 GB".
14 godina
neaktivan
offline
Apple iPhone 3G 8 GB

..jaoo..za bluetooth treba lozinka...i posebni programi idu uz n jega....hahaahahhahaha.....glupost...i usput nema 2 mpx vec 5!Cool

 
0 1 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Apple iPhone 3G 8 GB

ni radio nema,,,,no dobro to je ionak nebitno...al kak se tako mogu za***at u 3 MP XDD...uostalom, bas je zakon!

Poruka je uređivana zadnji put ned 17.5.2009 23:25 (Fićo_CoD 5).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Apple iPhone 3G 8 GB

cijena 6.798 knBogatašIznenađenIznenađen iss...kakvo s*anje, pa mozes jedan odlican komp kupit isse

Poruka je uređivana zadnji put pon 11.5.2009 11:38 (Fićo_CoD 5).
Moj PC  
0 2 hvala 0
16 godina
offline
RE: Apple iPhone 3G 8 GB
cera kaže...

..jaoo..za bluetooth treba lozinka...i posebni programi idu uz n jega....hahaahahhahaha.....glupost...i usput nema 2 mpx vec 5!Cool

 Kaj ti brijes? Ima 2 MP...
15 godina
neaktivan
offline
Apple iPhone 3G 8 GB

Jesi ga koristio kad tvrdiš da je sranje? Ja ga imam i mobitel (gotovo pa handheld konzola) je zamalo perfektan. Usput, ne, nema bluetooth, boje se da si ljudi ne bi slali igre i ostale sadržaje koji se naplaćuju, a kamera je solidna. Aplikacija na tisuće, dosuše, većini je kvaliteta i namjena upitna, ali opet možeš naći program za koju god namjenu želiš.

 

I o kakvoj lozinci za bluetooth pričaš? Vidi se nisi primirišao iPhone.

Poruka je uređivana zadnji put ned 17.5.2009 20:38 (Random.).
 
4 1 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Apple iPhone 3G 8 GB
Random. kaže...

Jesi ga koristio kad tvrdiš da je sranje? Ja ga imam i mobitel (gotovo pa handheld konzola) je zamalo perfektan. Usput, ne, nema bluetooth, boje se da si ljudi ne bi slali igre i ostale sadržaje koji se naplaćuju, a kamera je solidna. Aplikacija na tisuće, dosuše, većini je kvaliteta i namjena upitna, ali opet možeš naći program za koju god namjenu želiš.

 

I o kakvoj lozinci za bluetooth pričaš? Vidi se nisi primirišao iPhone.

 kolko MP kamere?
15 godina
neaktivan
offline
RE: Apple iPhone 3G 8 GB
Fićo_CoD 5 kaže...
 kolko MP kamere?
 2 megapixela.
14 godina
odjavljen
offline
Apple iPhone 3G 8 GB

Random kad si online možeš mi reći gdje se može kupiti Ipphone i koliko je novaca?Bogataš

Arijel
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Apple iPhone 3G 8 GB

Vjeruj mi to nije malo, slike ispadnu čisto solidne (rez. 1600x1200). Prvo isprobaj ono što kritiziraš, nisi ni takao iPhone, a već pričaš protiv njega. Nemoj govoriti o onome što ne znaš, tj. nisi probao. Isto tako nemoj ponavljati za onima koji ga također nisu probali, a govore iste stvari!!!

 
3 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Apple iPhone 3G 8 GB
žiža98 kaže...

Random kad si online možeš mi reći gdje se može kupiti Ipphone i koliko je novaca?Bogataš

 Ajde prestani bojat svaki post koji napises, i shvati vec jednom da se proizvod zove iPhone, a ne iPphone!
Nothing is true, everything is permitted...
Poruka je uređivana zadnji put ned 17.5.2009 22:11 (Assassin).
15 godina
neaktivan
offline
RE: Apple iPhone 3G 8 GB
Assassin kaže...
žiža98 kaže...

Random kad si online možeš mi reći gdje se može kupiti Ipphone i koliko je novaca?Bogataš

 Ajde prestani bojat svaki post koji napises, i shvati vec jednom da se proizvod zove iPhone, a ne iPphone!
 Također, ako nekome želiš privatno postaviti pitanje, pošalji mu privatnu poruku.
14 godina
neaktivan
offline
Apple iPhone 3G 8 GB

Izgleda da ovog gospodina dobivam za Božić...

Čovjek je rođen da trpi i radi...Ako to ne čini mora propasti...
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Apple iPhone 3G 8 GB

Ja se ne bunim... dobio za 1kn, radi kako treba, jailbreakan moze koristit sve moguce programe, a što je (meni)najbitnije ima samo 2 "tipke"

Sto se kamere tice, slikao sam do sada jednu sliku (koja na računalu ispadne OK), a ionako zašto bi zelio slikat išta mobitelom??

 

 
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Apple iPhone 3G 8 GB
Lightning kaže...

Ja se ne bunim... dobio za 1kn, radi kako treba, jailbreakan moze koristit sve moguce programe, a što je (meni)najbitnije ima samo 2 "tipke"

Sto se kamere tice, slikao sam do sada jednu sliku (koja na računalu ispadne OK), a ionako zašto bi zelio slikat išta mobitelom??

 

 Da li mogu uzet iPhone 3g 8gb i uzeti opciju iOpcija...i da...Da li išta plaćam samu uređaj??Ili to ide 75 kn dok de otplatim 1.000 i nešto kuna koliko košta???

Čovjek je rođen da trpi i radi...Ako to ne čini mora propasti...
15 godina
neaktivan
offline
Apple iPhone 3G 8 GB

? Pojasni malo?

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Apple iPhone 3G 8 GB
vjeko kaže...

? Pojasni malo?

 Da li mogu uzet iPhone uz iOpciju....Znači plaćam pretplatu 75 kn ili što???

Čovjek je rođen da trpi i radi...Ako to ne čini mora propasti...
15 godina
neaktivan
offline
Apple iPhone 3G 8 GB

iOpcija je 500 MB interneta za 75KN mjesečno, naravno da možeš.

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Apple iPhone 3G 8 GB
vjeko kaže...

iOpcija je 500 MB interneta za 75KN mjesečno, naravno da možeš.

 čekaj,čekaj....Da li su u pretplati uklučeni pozivi i sms ovi??

Čovjek je rođen da trpi i radi...Ako to ne čini mora propasti...
15 godina
neaktivan
offline
Apple iPhone 3G 8 GB

To je samo data paket! Znači, tarifa 150 KN (poruke, pozivi) + iOpcija 75 KN (data).

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Apple iPhone 3G 8 GB
vjeko kaže...

To je samo data paket! Znači, tarifa 150 KN (poruke, pozivi) + iOpcija 75 KN (data).

 Sada znam sve...Zvao sam službu za korisnike

EDIT:Uzimam ga za božić u tarifi i300...u promotivnom razdoblju je plaćanje 150 kn...Kada otplatim 4 mjeseca spuštam se na i150 (a promotivno razodoblje traje 6 mj.),ostaje mi plaćanje 150 kn,

pošto se nakon spuštanja na nižu tarifu ne računa neostvareno promotivno razdoblje...

Čovjek je rođen da trpi i radi...Ako to ne čini mora propasti...
Poruka je uređivana zadnji put čet 12.11.2009 14:06 (_Dangerous_Lickz_).
14 godina
neaktivan
offline
[Recenzija] _Dangerous_Lickz_: Apple iPhone 3G 8 G
OS uređaja: Brz,velika mogućnost proširivanja aplikacijama itd.
Kamera:Iako joj nedostaje snimaje videa,može poslužiti (makar bi bilo dobro da je barem 3MP (a na iPhoneu 3GS da je nekih 4MP)
Touch screen:radi perfektno,ali se vide otisci prstiju, kako na ekranu, tako i na "preokrenutoj" strani uređaja.
BlueTooth:Minus BTa na iPhoneu je ta što nema podršku za razmjenu podataka sa drugim uređajima.
OCJENE POJEDINAČNIH DJELOVA (OD 1 DO 5):
OS:5
KAMERA:3
TOUCH SCREEN:5
BATERIJA:4
UKUPNO:Vrlodobar,4 (4,25)
ukupna ocjena
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice