HTC 8S

poruka: 882
|
čitano: 443.405
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "HTC 8S".
14 godina
offline
Re: HTC 8S

Slao sam im i ja dva maila(sa razmakom od par mjeseci) i dobio isti odgovor.

Winter is coming...
11 godina
neaktivan
offline
Re: HTC 8S
NeoOS kaže...

Evo, za one koje zanima, naišao sam slučajno na Facebooku na odgovor PBZ-a na pitanje mPBZ aplikacije za Windows Phone 8..

 

njihov odgovor je:

 

" Privredna banka Zagreb s osobitom pozornošću prati trendove i zastupljenost mobilnih platformi na tržištu, no zbog relativno male zastupljenosti Windows Phone uređaja u odnosu na ostale tri glavne platforme (Java, Android, iPhone) trenutno nemamo u planu razvoj posebne mPBZ aplikacije prilagođene Windows Phone uređajima. "

 

 

jednom riječi, razočaran...

 

Slao sam im ja upit jos u 12 mjesecu pa su isto tako odgovorili!

 

Jebiga i taj windows phone je u kuycu! jer da imamo mogucnost skinut neku aplikaciju ili nesto za javu onda bi mogli skinut taj mpbz jer u biti moze na sve mobitele koje podrzava javu(neku odredenu)!

15 godina
neaktivan
offline
Re: HTC 8S
Kopite0310 kaže...
NeoOS kaže...

Evo, za one koje zanima, naišao sam slučajno na Facebooku na odgovor PBZ-a na pitanje mPBZ aplikacije za Windows Phone 8..

 

njihov odgovor je:

 

" Privredna banka Zagreb s osobitom pozornošću prati trendove i zastupljenost mobilnih platformi na tržištu, no zbog relativno male zastupljenosti Windows Phone uređaja u odnosu na ostale tri glavne platforme (Java, Android, iPhone) trenutno nemamo u planu razvoj posebne mPBZ aplikacije prilagođene Windows Phone uređajima. "

 

 

jednom riječi, razočaran...

 

Slao sam im ja upit jos u 12 mjesecu pa su isto tako odgovorili!

 

Jebiga i taj windows phone je u kuycu! jer da imamo mogucnost skinut neku aplikaciju ili nesto za javu onda bi mogli skinut taj mpbz jer u biti moze na sve mobitele koje podrzava javu(neku odredenu)!

Umjesto toga, radije razmislite o nekom drugom operativnom sustavu. Barem dok se Microsoft ne opameti. MS nikako da shvati bit, da ljudi NE ŽELE I NE TRPE OGRANIČENJA i da nam je svima jasno da je Microsoft u stvari halava gamad. Nije ni Google tu puno bolji, samo se bolje skriva, no barem dopušta puno više korisnicima nego izravni mu konkurentni, poput MS-a i Applea.

Ne slažem se sa tvojim mišljenjem, ali ću do kraja života braniti tvoje pravo da ga kažeš. - V. (Iz Hrvatske, s ljubavlju)
14 godina
offline
Re: HTC 8S
Danyel kaže...
Kopite0310 kaže...
NeoOS kaže...

Evo, za one koje zanima, naišao sam slučajno na Facebooku na odgovor PBZ-a na pitanje mPBZ aplikacije za Windows Phone 8..

 

njihov odgovor je:

 

" Privredna banka Zagreb s osobitom pozornošću prati trendove i zastupljenost mobilnih platformi na tržištu, no zbog relativno male zastupljenosti Windows Phone uređaja u odnosu na ostale tri glavne platforme (Java, Android, iPhone) trenutno nemamo u planu razvoj posebne mPBZ aplikacije prilagođene Windows Phone uređajima. "

 

 

jednom riječi, razočaran...

 

Slao sam im ja upit jos u 12 mjesecu pa su isto tako odgovorili!

 

Jebiga i taj windows phone je u kuycu! jer da imamo mogucnost skinut neku aplikaciju ili nesto za javu onda bi mogli skinut taj mpbz jer u biti moze na sve mobitele koje podrzava javu(neku odredenu)!

Umjesto toga, radije razmislite o nekom drugom operativnom sustavu. Barem dok se Microsoft ne opameti. MS nikako da shvati bit, da ljudi NE ŽELE I NE TRPE OGRANIČENJA i da nam je svima jasno da je Microsoft u stvari halava gamad. Nije ni Google tu puno bolji, samo se bolje skriva, no barem dopušta puno više korisnicima nego izravni mu konkurentni, poput MS-a i Applea.

 A da ti malo razmisliš o glupostima kakvim pišeš? Danas u 21 stoljeću kada je doba moderne tehnologije di se konkurentnost na tržištu ostvaruje redovit praćenjem trendova većom dostuponosti i raznolikosti sve u svrhu osvajanja korisnika i kupca odnosno tržišta ti pričaš kao da smo u jugi jedan režim i jedan sustav.

 

Ugledaj se na npr. 24 sata nema platforme na kojoj oni nisu dostupni ... i uvijek su prvi u svemu ...

 

Da PBZ u ovom slučaju razvi app imao bi veći broj korisnika odnosno prednost nad ostalim bankama jer bi većina koji imaju WP otišla tamo otvorit račun jest da je to trenutno sitan broj ali to ti samo pokazuje odraz banaka u našoj državi, mogu radit što i kako hoće jer smo u takvoj situaciji kakvoj jesmo ovisni o bankama i njihovu financiranju ...

 

HYPO banka je razvila app i za BB ... koji isto nema velik udio na našem tržištu ....  odmah znaš da time cilja na poslovni segment korisnika ... što je pohvalno ... HPB ima dostupan mbanking svim mobilnim telefonima i nema app

 

A ZABA i PBZ kao vodeće banke po tom pitanju zaostaju ... koje bi trebale biti prve u svemu ...

Isto bi bilo i obrnuto da na domaćem tržištu se više razvijaju aplikacije za WP i sam udio bi bio veći ...

14 godina
offline
Re: HTC 8S
NeoOS kaže...

Evo, za one koje zanima, naišao sam slučajno na Facebooku na odgovor PBZ-a na pitanje mPBZ aplikacije za Windows Phone 8..

 

njihov odgovor je:

 

" Privredna banka Zagreb s osobitom pozornošću prati trendove i zastupljenost mobilnih platformi na tržištu, no zbog relativno male zastupljenosti Windows Phone uređaja u odnosu na ostale tri glavne platforme (Java, Android, iPhone) trenutno nemamo u planu razvoj posebne mPBZ aplikacije prilagođene Windows Phone uređajima. "

 

 

jednom riječi, razočaran...

 

 Ja sam im postavio to pitanje i to već po ne znam koji put i tek su sada odgovorili ... valjda dok su smislili šablonu ...

14 godina
offline
Re: HTC 8S

Evo dobrih vijesti iz Hypo banke ...

 

 

Hypo WP8 Hypo WP8
12 godina
offline
HTC 8S

Ja prodajem svoga, javite se na pp, ako nekog zanima. :)

Watercooled CPU. Bubni PP, ako te nešto zanima :) Sponsored by Noiseblocker.
Moj PC  
1 2 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
HTC 8S

ma glupo je uopce tako gledat i prodavat fore kako nema dovoljno korisnika te usluge!  Kao prvo WP je ajmo rec novi OS na trzistu i realno vecina ljudi ga zeli isprobat! Cak bi rekao da vecina ljudi koji imaju Androide(pritom ne mislim na one koji imaju Android top uredaje) prelaze na WP cisto jer je nesto novo! Apple je kao trenutno u u modi i oni se drze svog ajfona ali svi ostali zele imat WP! 

 

To je potvrdio i WPCentral koji je izbacio clanak u kojem navode zemlje koje trenutno imaju najvise prodanih WP uredaja! Naravno Hrvatska je među njima! U cijelom svijetu!

 

I onda ce pametni PBZ kroz neko vrijeme kad Wp malo podigne rasprostranjenost zbrda-zdola napravit app,a pogotovo ako ga npr. ZABA prva izbaci!  Vidim sad i Hypo izbacuje  tako da ce sad pocet kombinirat!

 

Umjesto da prvi to rijese i pokupili bi vrhnje jer svi koji imaju Wp bi ako vec nisu preski u PBz!  Ja sam korisnik PBZ jako dugo vremena  i kad sam vidio da nemaju app odmah sam gledao druge banke da vidim koja ima,nazalost nije imala ni jedna! Ali sad kako izgleda bjezim u Hypo! zasto da budem ogranicen u mogucnostima kad su oni inertni!

Poruka je uređivana zadnji put uto 23.4.2013 14:16 (Kopite0310).
 
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: HTC 8S
Memphis kaže...
Danyel kaže...
Kopite0310 kaže...
NeoOS kaže...

 

O čemu ti baljezgaš? Ne znaš čitati, ha?

 

Preporučam ljudima da se okane WP8 i pređu na nešto drugo. Kao što većina pametnih ljudi i radi. Dakako, uvijek će biti onih koji vole biti "posebni" no prije ili kasnije će shvatiti da se ne isplati biti toliko tvrdoglav.

 

O PBZ-u nisam pisao, niti me briga za lopovske banke. I njima od srca želim da što prije propadnu i otprde iz Hrvatske.

Ne slažem se sa tvojim mišljenjem, ali ću do kraja života braniti tvoje pravo da ga kažeš. - V. (Iz Hrvatske, s ljubavlju)
Poruka je uređivana zadnji put uto 23.4.2013 17:47 (Danyel).
15 godina
neaktivan
offline
Re: HTC 8S
Kopite0310 kaže...

ma glupo je uopce tako gledat i prodavat fore kako nema dovoljno korisnika te usluge!  Kao prvo WP je ajmo rec novi OS na trzistu i realno vecina ljudi ga zeli isprobat! Cak bi rekao da vecina ljudi koji imaju Androide(pritom ne mislim na one koji imaju Android top uredaje) prelaze na WP cisto jer je nesto novo! Apple je kao trenutno u u modi i oni se drze svog ajfona ali svi ostali zele imat WP! 

 

To je potvrdio i WPCentral koji je izbacio clanak u kojem navode zemlje koje trenutno imaju najvise prodanih WP uredaja! Naravno Hrvatska je među njima! U cijelom svijetu!

 

I onda ce pametni PBZ kroz neko vrijeme kad Wp malo podigne rasprostranjenost zbrda-zdola napravit app,a pogotovo ako ga npr. ZABA prva izbaci!  Vidim sad i Hypo izbacuje  tako da ce sad pocet kombinirat!

 

Umjesto da prvi to rijese i pokupili bi vrhnje jer svi koji imaju Wp bi ako vec nisu preski u PBz!  Ja sam korisnik PBZ jako dugo vremena  i kad sam vidio da nemaju app odmah sam gledao druge banke da vidim koja ima,nazalost nije imala ni jedna! Ali sad kako izgleda bjezim u Hypo! zasto da budem ogranicen u mogucnostima kad su oni inertni!

1. WP nije nov OS

2. jedva 5% ga ima, a tu negdje ga i želi - dakle, nije nikome zanimljiv.

 

Kao OS nije loš, uz malo dorade (i skidanja glupih MS okova) mogao bi biti NAJBOLJI mobilni na tržištu. Uostalom, baš me briga i za MS, od srca svakoj takvoj korporaciji želim propast. I svakom poput Bill Gatesa.  

Ne slažem se sa tvojim mišljenjem, ali ću do kraja života braniti tvoje pravo da ga kažeš. - V. (Iz Hrvatske, s ljubavlju)
13 godina
neaktivan
offline
HTC 8S

Evo ja cekam pogodno vrijeme da odfuram 8s na servis, mrtvi pixeli na desnoj strani ekrana .... 

Inace sam sasvim zadovoljan uredajem, koristim ga vec punih 5mj. sto je za moj pojam puno .. Medutim mislim da cu nakon kaj se vrati sa servisa ga stavit u prodaju za neku normalnu cijenu , trenutno necu nikog muljat s tim pixelima sto su dosli, pa cu se vratiti na android ili iOS .. 

Znaci meni je WP8 skroz okej sustav :) Je da ga hebe par stvari ali boze moj :D

 
1 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
HTC 8S

Dali netko zna kako napraviti playlistu na mobitelu?  sva muzika mi je sd-u ,probao sam cak spojiti mob i komp i unutra napraviti foldere al nista se ne mjenja sve je isto! Sva muzika mi je zajedno....

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
HTC 8S

Jel ima načina da se ovaj hebeni Viber osposobi da radi? Što je najbolje, primit poruke mogu, al poslat ne. Whatsapp radi uglavnom, s tim da nekad poruke kasne od 10 minuta pa do par sati. Što se tiče ostalog, sve ok i fora je uređaj, reprezentativan. Al ti neki "sitni" bugovi ga ubijaju.

 

 

tnx

HTPC: G530, ECS H67H-I, 2x4Gb Mushkin, Seasonic 430W, Fractal Node 304, Panasonic TX-P42X20E
Poruka je uređivana zadnji put sri 24.4.2013 11:02 (Pupo).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: HTC 8S
Pupo kaže...

Jel ima načina da se ovaj hebeni Viber osposobi da radi? Što je najbolje, primit poruke mogu, al poslat ne. Whatsapp radi uglavnom, s tim da nekad poruke kasne od 10 minuta pa do par sati. Što se tiče ostalog, sve ok i fora je uređaj, reprezentativan. Al ti neki "sitni" bugovi ga ubijaju.

 

 

tnx

Bugovi nisu "sitni", zašto se svi pobogu ovdje bojite reći da je WP8 loš sustav? Svi ono kao - ma nije loš, ali eto ima "par sitnica koje smetaju"..? 

WP8 je sustav koji je MOGAO biti jako dobar, da je MS malo osluhnuo što korisnici žele i misle!

 

Ista stvar kao i sa službenom Windows 8 - da su poslušali ono što stotine tisuća ljudi viče već godinu dana, napravili bi sustav koji bi doslovno oduševio korisnike i svi bi bili zadovoljni, a MS fino trljao rukice zbog lijepe zarade. 

HTC8S sam po sebi je odličan aparat i šteta je da je "zaklan" Windowsima. Ipak, Windowsi (P8) imaju potencijala, ali Microsoft prvenstveno će morati dati korisnicima više slobode - POD 1: Dozvoliti im instalaciju aplikacija na SD kartice. 

Iako sve više proizvođača ide na neizmjenjivu pohranu i baterije (da bi što više zaradili), činjenica je da je još uvijek puno uređaja hardverski limitirano, i često korisnicima od 8GB ostaje jedva 5GB za aplikacije, što je u današnjim vremenima jednostavno PREMALO. Čak i za prosječnog korisnika. Da ne govorimo o ovih 2GB (ili 1.5) koliko preostaje onima koji koriste HTC8S... Sreća pa W Store nema toliko aplikacija kao Android, pa se i nema bogznašto instalirati, no oni koji stave par aplikacija i igara pa žele još možda i kakvu navigaciju, naći će se u nebranom grožđu.

 

Stoga ovaj mobitel možemo preporučiti samo onima kojima je primarno slušanje glazbe i komunikacija.

Čak ni ženama nije zanimljiv :-)) Eto, ja sam ga dao jednoj ženi i nakon tjedan dana ova me pita - a šta si mi ovo dao, pa ovo je kao igračka za djecu? Pa ovdje nema mjesta nizašta.

Na kraju ga je prodala i uzela si, a što drugo - android...

 

Nažalost, WP8 je vrlo dobar temelj i kada bi MS malo poslušao korisnike, shvatio bi koje greške čini. I ako bi te mane ispravio, vjerujem da bi Android konačno dobio dostojnog konkurenta. Malo više fleksibilnosti.... 

Ne slažem se sa tvojim mišljenjem, ali ću do kraja života braniti tvoje pravo da ga kažeš. - V. (Iz Hrvatske, s ljubavlju)
14 godina
offline
Re: HTC 8S

WP8 ne valja zato što je HTC u 8S ugradio premalo memorije?

Winter is coming...
15 godina
neaktivan
offline
Re: HTC 8S
kratos091 kaže...

WP8 ne valja zato što je HTC u 8S ugradio premalo memorije?

Ako znaš čitati, molim te, ponovno pročitaj što sam napisao - ONO POD BROJEM 1. 

 

Dakle - ponovit ću: MS mora dozvoliti instalaciju aplikacija na SD karticu. 

 

Jer, većina uređaja danas ima oko 4/8GB interne memorije i stoga bi se čak moglo reći da je MS kriv pošto je ON HARDVERSKI DIZAJNIRAO uređaje. Dakle, mogao je razmišljati i o implikacijama svojih "morskih ideja". 

Ne slažem se sa tvojim mišljenjem, ali ću do kraja života braniti tvoje pravo da ga kažeš. - V. (Iz Hrvatske, s ljubavlju)
14 godina
offline
Re: HTC 8S

2 od 12 izdanih WP8 uređaja imaju 4GB. Ovi koji imaju 8 GB, po meni je to dovoljno, ostane ti 4-5 GB za aplikacije. Uostalom nitko tebe ne tjera da kupiš HTC 8S, i prije nego što nešto kupiš pročitaš recenzije po internetu, procjeniš hoćeš li imati dovoljno mjesta.

Winter is coming...
15 godina
neaktivan
offline
Re: HTC 8S
kratos091 kaže...

2 od 12 izdanih WP8 uređaja imaju 4GB. Ovi koji imaju 8 GB, po meni je to dovoljno, ostane ti 4-5 GB za aplikacije. Uostalom nitko tebe ne tjera da kupiš HTC 8S, i prije nego što nešto kupiš pročitaš recenzije po internetu, procjeniš hoćeš li imati dovoljno mjesta.

Ovdje govorimo o htc 8 s, zar ne?

 

I dalje ako ćemo raspravljati - meni recimo ni 8GB (tj. tih 4-5) nije dovoljno. Mnogima danas to nije dovoljno. Eto, recimo pogledaj komentare korisnika samsunga S3 mini - koji također nije dao prebacivanje na SD pa ljudi imaju jedva 5GB... vidjet ćeš koliko ih je nezadovoljno. Iako je to ndroid, gdje se uz "modigiciranje" može otključati prijenost na SD. Ali, kod Wp8 NE MOŽE...

Microsoft je MORAO razmišljati o posljedicama svog dizajna. Wp8 je totalno zatvoren sustav koji, ako se otvori, može bez problema pregaziti konkurenciju, tj. barem Android (iOS će već malo teže jer je to jako dobro optimiziran OS).

Ne slažem se sa tvojim mišljenjem, ali ću do kraja života braniti tvoje pravo da ga kažeš. - V. (Iz Hrvatske, s ljubavlju)
14 godina
offline
Re: HTC 8S
Danyel kaže...
kratos091 kaže...

WP8 ne valja zato što je HTC u 8S ugradio premalo memorije?

Ako znaš čitati, molim te, ponovno pročitaj što sam napisao - ONO POD BROJEM 1. 

 

Dakle - ponovit ću: MS mora dozvoliti instalaciju aplikacija na SD karticu. 

 

Jer, većina uređaja danas ima oko 4/8GB interne memorijei stoga bi se čak moglo reći da je MS kriv pošto je ON HARDVERSKI DIZAJNIRAO uređaje. Dakle, mogao je razmišljati i o implikacijama svojih "morskih ideja". 

Čini mi se da si ti prvi spomenuo druge uređaje.  {#}


 I nastavljaš ih spominjati u ostatku  ovog posta.
Ok, ne može se modificirati, i iznjeo si svoj stav u već x postova i ok, poštujem ga, i stvarno ne vidim potrebe za daljnom raspravom. Ti želiš da WP bude što sličniji Androidu, ali onda bi izgubio smisao. Što će mi kopija Androida, ako želim nešto takvo, kupit ću uređaj sa Androidom.

Winter is coming...
15 godina
offline
Re: HTC 8S
Danyel kaže...

čovječe hebo te tvoj android šta ga stalno spominješ, WP8 nije android niti ce ikad biti (hvala bogu),

 

Ja i hrpa korisnika smo prezadovoljni s njim a ti samo drobiš o svom androidu koji je fragmentirano smeće, šta ti vrijedi 100 aplikacija što možeš stavit na SD karticu androida kad ce postat skoro pa neupotrebljev (stalno izluđujuce štekanje, pa S3 šteka kad listaš imenik!? , po fluidnosti ga lumia 610 šiša, moraš imat 3 task killera da ti ne poždere resurse ili bateriju)

Smartphone služi za razgovore, poruke, primitat mailove, otic na net, uslikat nešto ili pronac nešto na karti a to sveukupno WP radi brže i bolje od androida/iOS.

 

i daj prestani blatit temu vidiš da te nitko ne šljivi 5%. over and out.

Poruka je uređivana zadnji put sri 24.4.2013 18:45 (bik).
15 godina
neaktivan
offline
Re: HTC 8S
bik kaže...
Danyel kaže...

čovječe hebo te tvoj android šta ga stalno spominješ, WP8 nije android niti ce ikad biti (hvala bogu),

 

Ja i hrpa korisnika smo prezadovoljni s njim a ti samo drobiš o svom androidu koji je fragmentirano smeće, šta ti vrijedi 100 aplikacija što možeš stavit na SD karticu androida kad ce postat skoro pa neupotrebljev (stalno izluđujuce štekanje, pa S3 šteka kad listaš imenik!? , po fluidnosti ga lumia 610 šiša, moraš imat 3 task killera da ti ne poždere resurse ili bateriju)

Smartphone služi za razgovore, poruke, primitat mailove, otic na net, uslikat nešto ili pronac nešto na karti a to sveukupno WP radi brže i bolje od androida/iOS.

 

i daj prestani blatit temu vidiš da te nitko ne šljivi 5%. over and out.

Hebo i tebe tvoj WP... Gledaj, ne želim te vrijeđati, ali si nepismena i nekulturna spodoba koja ne zna ni čitati - ja sam upravo pohvalio WP8 i rekao da je upravo bolje optimizrian od androida... Nek ti Bog prosvijetli pamet.

Ne slažem se sa tvojim mišljenjem, ali ću do kraja života braniti tvoje pravo da ga kažeš. - V. (Iz Hrvatske, s ljubavlju)
15 godina
neaktivan
offline
Re: HTC 8S
kratos091 kaže...
Danyel kaže...
kratos091 kaže...

WP8 ne valja zato što je HTC u 8S ugradio premalo memorije?

Ako znaš čitati, molim te, ponovno pročitaj što sam napisao - ONO POD BROJEM 1. 

 

Dakle - ponovit ću: MS mora dozvoliti instalaciju aplikacija na SD karticu. 

 

Jer, većina uređaja danas ima oko 4/8GB interne memorijei stoga bi se čak moglo reći da je MS kriv pošto je ON HARDVERSKI DIZAJNIRAO uređaje. Dakle, mogao je razmišljati i o implikacijama svojih "morskih ideja". 

Čini mi se da si ti prvi spomenuo druge uređaje.  {#}


 I nastavljaš ih spominjati u ostatku  ovog posta.
Ok, ne može se modificirati, i iznjeo si svoj stav u već x postova i ok, poštujem ga, i stvarno ne vidim potrebe za daljnom raspravom. Ti želiš da WP bude što sličniji Androidu, ali onda bi izgubio smisao. Što će mi kopija Androida, ako želim nešto takvo, kupit ću uređaj sa Androidom.

Ne bi bilo dobro da bude što sličniji Androidu, samo neka da korsinicima ovlasti koje imamo na androidu, i svi ćemo profitirati. Poanta onog što govorim je da ne razumijem tu Microsoftovu tvrdoglavost - jer ne vjerujem da toliko bogata korporacija može biti glupa. 

Ne slažem se sa tvojim mišljenjem, ali ću do kraja života braniti tvoje pravo da ga kažeš. - V. (Iz Hrvatske, s ljubavlju)
14 godina
offline
HTC 8S

sad kad mi se ugasio mob, nakon paljenja nema nekih pjesmi, zasto to?

Informatičarski haiku: Jebo te, Ne radi, Opet
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
HTC 8S

Joooj napokon pravi app za YouTube od strane Microsofta !! 

 

Azurirajte svi koji niste, ili skinite vi koji ste s pravom bili skepticni prema staroj app koja je bila samo poveznica na m.youtube {#}

Poruka je uređivana zadnji put uto 7.5.2013 23:30 (fakEEE).
 
3 0 hvala 3
14 godina
offline
HTC 8S

Pozdrav,

Molio bi nekog tko je koristio i 8s i nexus s(moze i galaxy s jer su hardverski vrlo slicni) da mi odgovori dal mi se isplati mjenjati za nexusa za tog HTC-a.

 

:D
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: HTC 8S

Hardwerski i softerski su ti mobiteli kao nebo i zemlja. Drugo naravno da se isplati, daleko bolji mob.

14 godina
offline
HTC 8S

Imao sam ti ja nexusa s a sad 8s pa pitaj ako te šta konkretno zanima.

Meni se kod nekusa s posebno sviđalo to što je utor za slušalice ispod i tipka za on/of s desne strane.

A i lijep je to mobitel ali mi je 8S ljepši :)

Informatičarski haiku: Jebo te, Ne radi, Opet
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: HTC 8S
EZY-E kaže...

Imao sam ti ja nexusa s a sad 8s pa pitaj ako te šta konkretno zanima.

Meni se kod nekusa s posebno sviđalo to što je utor za slušalice ispod i tipka za on/of s desne strane.

A i lijep je to mobitel ali mi je 8S ljepši :)

Ovako, zanima me kolko ti je trebalo za prilagodbu na win 8, kolko aplikacija ti stane ne 8s, vidio sam da se dosta ljudi zali na premalo memorije za aplikacije, kako stoji u ruci 8s(nexus s je odlicno napravljen po tom pitanju), ima li koji FLAC player, kakva je kvaliteta zvuka na slusalicama(ako si koristio iste slusalice i na nexus-u i 8s reci na kojem je bolja kvaliteta, a i glasnoca)mislim da bi to bilo to.

:D
14 godina
offline
Re: HTC 8S
Danyel kaže...
Kopite0310 kaže...

ma glupo je uopce tako gledat i prodavat fore kako nema dovoljno korisnika te usluge!  Kao prvo WP je ajmo rec novi OS na trzistu i realno vecina ljudi ga zeli isprobat! Cak bi rekao da vecina ljudi koji imaju Androide(pritom ne mislim na one koji imaju Android top uredaje) prelaze na WP cisto jer je nesto novo! Apple je kao trenutno u u modi i oni se drze svog ajfona ali svi ostali zele imat WP! 

 

To je potvrdio i WPCentral koji je izbacio clanak u kojem navode zemlje koje trenutno imaju najvise prodanih WP uredaja! Naravno Hrvatska je među njima! U cijelom svijetu!

 

I onda ce pametni PBZ kroz neko vrijeme kad Wp malo podigne rasprostranjenost zbrda-zdola napravit app,a pogotovo ako ga npr. ZABA prva izbaci!  Vidim sad i Hypo izbacuje  tako da ce sad pocet kombinirat!

 

Umjesto da prvi to rijese i pokupili bi vrhnje jer svi koji imaju Wp bi ako vec nisu preski u PBz!  Ja sam korisnik PBZ jako dugo vremena  i kad sam vidio da nemaju app odmah sam gledao druge banke da vidim koja ima,nazalost nije imala ni jedna! Ali sad kako izgleda bjezim u Hypo! zasto da budem ogranicen u mogucnostima kad su oni inertni!

1. WP nije nov OS

2. jedva 5% ga ima, a tu negdje ga i želi - dakle, nije nikome zanimljiv.

 

Kao OS nije loš, uz malo dorade (i skidanja glupih MS okova) mogao bi biti NAJBOLJI mobilni na tržištu. Uostalom, baš me briga i za MS, od srca svakoj takvoj korporaciji želim propast. I svakom poput Bill Gatesa.  

 Meni je zanimljiv, ali ti i tvoje gluposti koje prosipaš nisu nikome zanimljive!

13 godina
offline
HTC 8S

Slučajno sam izbrisao onaj sat sa home screena. Da li ga je moguće ikako vratiti ? Nigdje nisam našao tu opciju.

Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice