HTC 8S

poruka: 882
|
čitano: 443.093
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "HTC 8S".
12 godina
offline
Re: HTC 8S

Može se vrati to ti je u izborniku HTC pritisneš i držiš i pojavi ti se pin to start, ili na hrvatski stavi na početni zaslon,

jeli ko zna kad će se moć stavit nokia drive kod nas i jeli ima koja glasovna navigacija koja je besplatna za ovaj htc

14 godina
offline
Re: HTC 8S
CroNk3r kaže...
EZY-E kaže...

Imao sam ti ja nexusa s a sad 8s pa pitaj ako te šta konkretno zanima.

Meni se kod nekusa s posebno sviđalo to što je utor za slušalice ispod i tipka za on/of s desne strane.

A i lijep je to mobitel ali mi je 8S ljepši :)

Ovako, zanima me kolko ti je trebalo za prilagodbu na win 8, kolko aplikacija ti stane ne 8s, vidio sam da se dosta ljudi zali na premalo memorije za aplikacije, kako stoji u ruci 8s(nexus s je odlicno napravljen po tom pitanju), ima li koji FLAC player, kakva je kvaliteta zvuka na slusalicama(ako si koristio iste slusalice i na nexus-u i 8s reci na kojem je bolja kvaliteta, a i glasnoca)mislim da bi to bilo to.

 brzo sam se prilagodio na wp jer sam ga vec o njegovog izlaska promatrao, ja ti imam 12 manjih appova i 3 igrice, dosta dobro stoji u ruci iako je cetvrtast dosta, jerojatno zbog gripa iza, flac player vjerojatno nema, razlicite sam koristio sluske tako da ti nemogu reci, ali ono sto ti mogu reci je da ima jak bass zbog beats audia, a i glasan je dosta na sluskama.

Informatičarski haiku: Jebo te, Ne radi, Opet
14 godina
offline
HTC 8S

Jel se jos kome svakog petka sve pjesme svrstaju u unknown artist i unknown album?

Sta da radim?

Informatičarski haiku: Jebo te, Ne radi, Opet
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
HTC 8S

jel moguce kako sacuvat program koji je instaliran u mobitelu ?

vidim da se sad taj program po novome plaća...

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: HTC 8S
Mark302 kaže...

jel moguce kako sacuvat program koji je instaliran u mobitelu ?

vidim da se sad taj program po novome plaća...

Možeš ga slobodno deinstalirati sa svog mobitela, jer si ga ranije već "kupio" (besplatno) i ostaje ti na tvom accountu..  https://www.windowsphone.com/hr-hr/my/purchase-history samo odabereš ponovno instaliraj.

 

___

 

btw. Zašto mi piše za aplikaciju Youtube - Aplikacija više nije dostupna na tržištu .. ??

11 godina
neaktivan
offline
Re: HTC 8S
NeoOS kaže...

Možeš ga slobodno deinstalirati sa svog mobitela, jer si ga ranije već "kupio" (besplatno) i ostaje ti na tvom accountu..  https://www.windowsphone.com/hr-hr/my/purchase-history samo odabereš ponovno instaliraj.

 

zahvaljujem ;)

 

 

zna netko jel ima neki nacin da obrisem OSTALO u memoriji ili trebam vratiti mob na tvornicke postave da se to obrise ?

14 godina
offline
Re: HTC 8S

Probaj app shrink storage. Ne možeš skroz obrisati, ni tvorničke postavke ti to neće riješiti. Čeka se update od MS-a da riješi to.

Insanity? Let's try.. | HTC 8X :)
11 godina
neaktivan
offline
Re: HTC 8S

Ja je isto koristim i jako dobro odradi pos'o :)

 

 

Čekam update ko ozeblo sunce, fali mi promjena nekih malo..

15 godina
neaktivan
offline
HTC 8S

Uskoro ce doc neki update :)

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: HTC 8S
Diavol kaže...

Uskoro ce doc neki update :)

Imaš neki točan datum ili?

15 godina
neaktivan
offline
Re: HTC 8S
NeoOS kaže...
Diavol kaže...

Uskoro ce doc neki update :)

Imaš neki točan datum ili?

Rekli su kroz ljeto :D a ljeto je do 23.9. :D

11 godina
neaktivan
offline
HTC 8S

snimio shrink storage i maknuo je oko 350mb(bolje ista nego nista) {#}

 

imam još dva pitanja, svaki put kad ugasim mob obrisu mi se poruke i imenik, dal bi to rješilo vracanje na pocetne postavke ili je zreo za servis ? i jel moguce na ovom telefonu pohranit kontakte SIM karticu,jer vidim da se kontakti mogu uvest,ali kad hocu pohranit nigdje nije ponuđena kartica ?

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
HTC 8S

Imam jedno pitanje ako itko zna, čisto sam radoznao...a i naletio na ovaj članak pa mi nije jasno to što tu piše. Jel to stvarno ili neka sprdnja...

 

http://teamandroidcanada.com/2013/02/09/wind-htc-8s-finally-gets-android-4-1-jelly-bean/

 

Ima li HTC 8s predispozicije za instalaciju Androida na njega? Softverskih, hardverskih itd.

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: HTC 8S
NeoOS kaže...

Imam jedno pitanje ako itko zna, čisto sam radoznao...a i naletio na ovaj članak pa mi nije jasno to što tu piše. Jel to stvarno ili neka sprdnja...

 

http://teamandroidcanada.com/2013/02/09/wind-htc-8s-finally-gets-android-4-1-jelly-bean/

 

Ima li HTC 8s predispozicije za instalaciju Androida na njega? Softverskih, hardverskih itd.

Mislim da to nije istina

14 godina
offline
Re: HTC 8S

Na linku na slici je 8X. (?) A i ako ikad bude moguće takvo nešto(u što čisto sumnjam), biti će to rootanjem ili sličnim radnjama, sigurno ne iz samog izbornika.

HTC 8X :)
16 godina
neaktivan
offline
HTC 8S

Ekipa teba mi pomoć hitno

 

Mislio sam kupiti HTC 8S ali vidim da se svi žale na probleme s memorijom. Ima li ikakvih naznaka da će to biti riješeno u budućim nadogradnjama (jel to neki bug ili slično) i koliko prostora ostane slobodno Meni treba prostora za 10 ak aplikacija, par igara i gps navigacije. Jeli to izvedivo na ovom mobu?

Ili da se odlučim za Lumiu 520?

When power leads men towards arrogance, poetry reminds him of his limitations...
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: HTC 8S
scorpion667 kaže...

Ekipa teba mi pomoć hitno

 

Mislio sam kupiti HTC 8S ali vidim da se svi žale na probleme s memorijom. Ima li ikakvih naznaka da će to biti riješeno u budućim nadogradnjama (jel to neki bug ili slično) i koliko prostora ostane slobodno Meni treba prostora za 10 ak aplikacija, par igara i gps navigacije. Jeli to izvedivo na ovom mobu?

Ili da se odlučim za Lumiu 520?

pa imas Lumiu 620 po toj cijeni ko 8s ima duplo vise memorije,mislim da od 4gb ostane 2gb free,dok je kod lumie od 8gb 5 gb free

...potpis nije potreban...
Poruka je uređivana zadnji put ned 23.6.2013 17:56 (DaNiTo).
16 godina
neaktivan
offline
Re: HTC 8S
DaNiTo kaže...
scorpion667 kaže...

Ekipa teba mi pomoć hitno

 

Mislio sam kupiti HTC 8S ali vidim da se svi žale na probleme s memorijom. Ima li ikakvih naznaka da će to biti riješeno u budućim nadogradnjama (jel to neki bug ili slično) i koliko prostora ostane slobodno Meni treba prostora za 10 ak aplikacija, par igara i gps navigacije. Jeli to izvedivo na ovom mobu?

Ili da se odlučim za Lumiu 520?

pa imas Lumiu 620 po toj cijeni ko 8s ima duplo vise memorije,mislim da od 4gb ostane 2gb free,dok je kod lumie od 8gb 5 gb free

4" smatram minimalnom ugodnom veličinom ekrana, tako da mi bilo što ispod ne odgovara.

When power leads men towards arrogance, poetry reminds him of his limitations...
11 godina
neaktivan
offline
Re: HTC 8S
scorpion667 kaže...

Ekipa teba mi pomoć hitno

 

Mislio sam kupiti HTC 8S ali vidim da se svi žale na probleme s memorijom. Ima li ikakvih naznaka da će to biti riješeno u budućim nadogradnjama (jel to neki bug ili slično) i koliko prostora ostane slobodno Meni treba prostora za 10 ak aplikacija, par igara i gps navigacije. Jeli to izvedivo na ovom mobu?

Ili da se odlučim za Lumiu 520?

Meni to nije jaako velik problem, ali da bih volio kada bi se mogle aplikacije instalirati na memorijsku karticu, naravno, volio bih.

 

Imam ih instalirano 15 i 3 igre (manje).

 

Napisat cu ti ih sve pa da dobijes dojam o cem se radi: 

Battery

Bljeskalica

CroWeather

CSDDiag

Easy Connect

Facebook

gMaps

GoogleMapsClient

HTC

MojTV

PDF Reader

Shazam

Shrink Storage

Viber

YouTube

 

Angry Birds

Jetpack Joyride

Doors

 

Osim ovoga imam po defaultu programe koji dolaze uz 8s i nemogu se izbrisati.

Svakih tjedan do 10 dana koristim Shrink Storage da oslobodim memoriju i sve OK.

Imao 194.09 MB slobodno, oslobodio memoriju prvi put na 271,70 MB, pa drugi put i trenutno mi je na 307,00 MB slobodno.

 

Tako da bi po meni zaključak bio da ćeš s tim mobitelom moći sve što bi želio.

15 godina
neaktivan
offline
HTC 8S

Molim Vas zna li netko jesu li HTC WP 8s kupljeni preko Tele2 ugovora zaključani? Neki modeli kupljeni preko ugovora im znaju biti otključani.

http://i39.tinypic.com/2s01xyg.jpg
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
HTC 8S

Ako je tko zainteresiran, prodajem svoj HTC 8S..

Informatičarski haiku: Jebo te, Ne radi, Opet
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: HTC 8S
Mateo2307 kaže...

Molim Vas zna li netko jesu li HTC WP 8s kupljeni preko Tele2 ugovora zaključani? Neki modeli kupljeni preko ugovora im znaju biti otključani.

Evo nazovi nekoga od njih i pitaj da li otkodiran na sve mreže.. to je jedino što mi pada na pamet.

14 godina
offline
HTC 8S

jel ima sto istine u tome da ce se interna memorija spojiti sa bržom sd karticom kao sto je bilo spomenuto u par postova prije? instalirao sam copilot navigaciju i nemam vise prostora na mobitelu. izluđuje me to. prvo sam imao desire i patnje s njegovom memorijom, sad pak s ovim...

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: HTC 8S
Idealist kaže...

jel ima sto istine u tome da ce se interna memorija spojiti sa bržom sd karticom kao sto je bilo spomenuto u par postova prije? instalirao sam copilot navigaciju i nemam vise prostora na mobitelu. izluđuje me to. prvo sam imao desire i patnje s njegovom memorijom, sad pak s ovim...

Ne

Jedino možda nekako smanje zauzimanje other foldera.

Informatičarski haiku: Jebo te, Ne radi, Opet
11 godina
neaktivan
offline
HTC 8S

Čitam da će GDR2 sadržavat i update za FM radio.. da li 8S ima tu mogućnost? Hardverski..

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
HTC 8S

Jesu li HTC 8s kupljeni u Vipu u 1. mjesecu bili otkljucani ili zakljucani na Vip mrežu?

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: HTC 8S

mislim  da otkljucani

12 godina
neaktivan
offline
HTC 8S

Je li itko od vas slao mobitel na servis zbog baterije?

Prodajem AMD Athlon X2 4000+
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
HTC 8S

jel ima koji facebook da se može uploadat slika u inboksu?

imam 3-4 fejsa i ni najednom nije to moguce dok je na zid ta funkcija omogucena.

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: HTC 8S
Mark302 kaže...

jel ima koji facebook da se može uploadat slika u inboksu?

imam 3-4 fejsa i ni najednom nije to moguce dok je na zid ta funkcija omogucena.

Nadam se da će izaći messenger aplikacija, kao što postoji na iosu i androidu.

Watercooled CPU. Bubni PP, ako te nešto zanima :) Sponsored by Noiseblocker.
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice