HTC 8S

poruka: 882
|
čitano: 442.990
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "HTC 8S".
10 godina
neaktivan
offline
HTC 8S

Ajmo narode, navalite na developer preview WP-a 8.1, moj se upravo skida :D

Keep it moddin' !
 
2 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: HTC 8S

negdje sam procitao da se time gubi garancija, rađe ću pricekat 2-3mjeseca {#}

11 godina
neaktivan
offline
Re: HTC 8S
Psych0 kaže...

Ajmo narode, navalite na developer preview WP-a 8.1, moj se upravo skida :D

I kakav je 8.1??  daj nam reci malo o cem se radi i dal se isplati skidat taj developer preview?

16 godina
offline
Re: HTC 8S
Kopite0310 kaže...
Psych0 kaže...

Ajmo narode, navalite na developer preview WP-a 8.1, moj se upravo skida :D

I kakav je 8.1??  daj nam reci malo o cem se radi i dal se isplati skidat taj developer preview?

http://www.bug.hr/forum/topic/mobiteli/wp8-opcenito/171719.aspx?page=114&jumpto=4172295&sort=asc&view=flat

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
15 godina
neaktivan
offline
Re: HTC 8S
Mark302 kaže...

negdje sam procitao da se time gubi garancija, rađe ću pricekat 2-3mjeseca {#}

Garancija se ne gubi. Pisalo se o tome na WP8 - Opcenito temi.

11 godina
neaktivan
offline
HTC 8S

Informacije o tome da li se gubi jamstvo ili ne, su toliko proturječne, da se ja ne bih igrao.. Po onom kako sam shvatio ovdje citajuci postove na ovoj i drugim temama i na drugim forumima svatko kaze svoje misljenje ili misljenje servisera, ali ne i neku sluzbenu informaciju. Tako da ispadne, ako naletis na servisera koji ce skuzit sto je na mobu instalirano i koji ce te htjet zafrkavat radi toga (odbiti garanciju), moze to bez problema napravit.

- HTC 8S -
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
HTC 8S

ja iskreno ne vjerujem da bi te time zezali na servisu. Na mom 8S nema nikakvih naznaka da imam nekibeta os na njemu. Ali i da riskiram, bas me briga, definitivno se isplatilo updejtati.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: HTC 8S

to je službeni MS update. nigdje nije ništa crackano, rootano, mijenjan ROM, ništa ništa.. ne znam zašto bi itko išta prigovarao

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
11 godina
neaktivan
offline
HTC 8S

Slažem se ja s vama u svemu tome (i da se mene pita isto bi tako bilo), samo što hoću reći da mi nitko ne garantira (nemam se na što pozvati) u slučaju da mobitel pošaljem na servis, a oni mi (eventualno) zbog tog update-a odbiju servis, tj. jamstvo..

- HTC 8S -
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: HTC 8S
NeoOS kaže...

Slažem se ja s vama u svemu tome (i da se mene pita isto bi tako bilo), samo što hoću reći da mi nitko ne garantira (nemam se na što pozvati) u slučaju da mobitel pošaljem na servis, a oni mi (eventualno) zbog tog update-a odbiju servis, tj. jamstvo..

 

Možeš se pozvati na direktivu EU koja kaže da se jamstvo mora priznati čak i ako je uređaj root-an, jailbreak-an i slično.

11 godina
neaktivan
offline
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: HTC 8S

Noob pitanje. Kako prepoznati dali imam developer verziju?Ako sam trenutno na 8.1developer kako ga vratiti na "official" ? Gore je 8.10.12397.895 ?

Poruka je uređivana zadnji put pon 3.11.2014 21:53 (g3arv8).
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice