HTC 8X

poruka: 177
|
čitano: 62.098
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "HTC 8X".
15 godina
offline
HTC 8X

Da li netko ima problem sa mobitelom kod kojega se ekran ne želi ugasiti? 

Dakle mobitel se ne koristi, ekran se zatamni, ugasi se na sekundu i nazad upali i tako unedogled. Za sada jedino rješenje koje sam našao je da se mobitel ugasi i upali.

Nije čest problem, 4-5 puta se to dogodilo u preko 6 mj korištenja.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
odjavljen
offline
HTC 8X

Dogodilo mi se to jednom, ugasio/upalio mob i sve OK od onda

Nemam 14 godina
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: HTC 8X

Meni se to dosada nije desilo, a mob imam 4 mj.. I sa ovim posljednjim updateom mi se trajanje baterije jako popravilo (a možda mi se to samo čini i samo ja manje tipkam po njemu :)).

11 godina
offline
HTC 8X

Evo ja svojeg danas pokupio u agramu krepala baterija

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
HTC 8X

Kupio sam HTC 8X preko web shopa http://hr.mobileshop.eu/mobiteli/htc/windows+phone+8x+c620e+plavi_1993/

i pokusao sam dobiti zadnji update Amber ali ga nema.

Zanima me dali ga je tko dobio, inace na VIP-u sam ako to sta znaci.

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: HTC 8X

Dobio prije više od mjesec dana. Da nije možda već instaliran? Imaš li FM radio?

 

HTC 8X :)
11 godina
neaktivan
offline
Re: HTC 8X
kratos091 kaže...

Dobio prije više od mjesec dana. Da nije možda već instaliran? Imaš li FM radio?

 

 Nema Fm radija, cim sam ga dobio dosla su mi dva updatea i vise nema.

Poruka je uređivana zadnji put čet 22.8.2013 8:32 (Trigger-Brzi).
15 godina
offline
HTC 8X

Da li je netko instalirao Here drive preko proxya i da sada ne može update više napraviti?

Meni stalno javlja grešku.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
odjavljen
offline
Re: HTC 8X

Zanimljivo.... na kojem si operateru? Meni na HT update dolazi odmah čim se portali raspišu o izlasku nadogradnji.

 

 

Nemam 14 godina
Poruka je uređivana zadnji put čet 5.9.2013 20:06 (Danijel14).
14 godina
odjavljen
offline
Re: HTC 8X
SlavenK kaže...

Da li je netko instalirao Here drive preko proxya i da sada ne može update više napraviti?

Meni stalno javlja grešku.

 Jesi li maknuo proxy postavke koje si ukucao za instalaciju?

Nemam 14 godina
15 godina
offline
Re: HTC 8X
Isprobao sa i bez proxya, jednako. Stalno grešku javlja. Razmišljam ponovo instalirati jedino neznam dali taj proxy još funkcionira.
11 godina
neaktivan
offline
Re: HTC 8X
SlavenK kaže...
Isprobao sa i bez proxya, jednako. Stalno grešku javlja. Razmišljam ponovo instalirati jedino neznam dali taj proxy još funkcionira.

Jučer sam skinuo HERE Drive+ version 3.0.4121.0, map 8.0.50.116    :-))

Jedino me j... to što ne mogu dobidi GDR2, navodno HTC je odustao od te distribucije.

Otkrio sam da je moj HTC 8x za azijsko tržište, valjda ću dobiti GDR3 kad izađe.

 

1. connect to WIFI and make sure you completely exit Marketplace
2. tap and hold on wifi connection until popup menu appear, choose edit
3. enable proxy, use 117.135.139.179 as server, and 8888 as port
4. open Marketplace and search. For example, search temple run on htc 8x or Lumia 620. Click the app, wait for install/try button show up
5. Go back to wifi setting and disable proxy
6. Now your good to go. One click and can install the app on your phone.

 

Just one more small suggestion, everyone trying this, do two things:

1. Make sure your device region is US.
2. Reboot before doing this.

 

 

14 godina
odjavljen
offline
HTC 8X

HTC je (barem u Australiji) odustao od GDR2 jer je radio više problema nego koristi (znam iz osobnog iskustva). Tek je sa naknadnim updateom, koji je pustio sam HTC, sve sjelo na mjesto

Nemam 14 godina
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: HTC 8X
Postavio sam novu temu ali da probam i ovdje.
Veliku zamjerku imam na užasno lošu sliku kontakta.
Kada se postavi slika super izgleda ali nakon desetak sekundi se tako pokvari da nije gledljiva,zašto?
Jednostavno je moram maknuti sa početnog zaslona jer jako ružno izgleda.
11 godina
neaktivan
offline
Re: HTC 8X
Danijel14 kaže...

HTC je (barem u Australiji) odustao od GDR2 jer je radio više problema nego koristi (znam iz osobnog iskustva). Tek je sa naknadnim updateom, koji je pustio sam HTC, sve sjelo na mjesto

Danas sam dobio GRD2 i koliko vidim sa njim je došao samo FM radio

14 godina
odjavljen
offline
HTC 8X

Pa GDR2 na 8x osim radija nije uveo ništa novo, osim problema sa eventualnim totalnim krepavanjem mobitela. Kasnije je pušten update koji to rješava.

Nemam 14 godina
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: HTC 8X
Trigger-Brzi kaže...
SlavenK kaže...
Isprobao sa i bez proxya, jednako. Stalno grešku javlja. Razmišljam ponovo instalirati jedino neznam dali taj proxy još funkcionira.

Jučer sam skinuo HERE Drive+ version 3.0.4121.0, map 8.0.50.116    :-))

Jedino me j... to što ne mogu dobidi GDR2, navodno HTC je odustao od te distribucije.

Otkrio sam da je moj HTC 8x za azijsko tržište, valjda ću dobiti GDR3 kad izađe.

 

1. connect to WIFI and make sure you completely exit Marketplace
2. tap and hold on wifi connection until popup menu appear, choose edit
3. enable proxy, use 117.135.139.179 as server, and 8888 as port
4. open Marketplace and search. For example, search temple run on htc 8x or Lumia 620. Click the app, wait for install/try button show up
5. Go back to wifi setting and disable proxy
6. Now your good to go. One click and can install the app on your phone.

 

Just one more small suggestion, everyone trying this, do two things:

1. Make sure your device region is US.
2. Reboot before doing this.

 

 

 Sve to isprobano ali i dalje se ne može update napraviti. Probao sam instalirati neke druge stvari od Nokie da vidim dali to ide, ali ništa. Ili javi da moj mobite zo ne podržava ili kao krene skidati ali se pojavi poruka sa error. Ako ništa barem Drive + i dalje radi.

14 godina
odjavljen
offline
HTC 8X

Na mojem mobu Here Drive ne radi, instalira, ali izvbaci neku grešku o licenci, regiji ili tak nešto.

Nemam 14 godina
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
HTC 8X

Meni radi here drive i fantazija je. Bolju navigaciju jos nisam vidio

 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
HTC 8X

Here drive + je definitivno najbolja navigacija, u jednu ruku mi je žao kaj nisam čekao Nokiu da dođe na naše tržište pa sam uzeo 8x. Pogotovo sada kad je MSoft kupio diviziju s mobitelima.

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
HTC 8X

Pozdrav svima... Zelio bi uzet ovaj  mobitel pa me zanimaju neke stvari jer sam od kad su poceli izlazit ovakvi mobiteli na androidu i zelim promjenu ;)

- Dobio sam preporuku da umjesto ovog mobitela uzmem Nokiu lumiu 925 jer su po cijeni jednaki a nokia je kao bolja, medjutim u vipu ovaj mobitel se moze uzet za 55kn i svaki mjesec placanjem 16kn za uredaj naravno uz ugovornu obvezu na 24mj. uz L tarifu sve skupa izadje 206kn sto mislim da je prihvatljivo... dok Nokia lumiua 925 na pretplatu dodje za platit odma 60kn i 52kn svaki mjesec i tako 24 mjeseca sto mislim da je ogromna razlika u cijeni pa bi radije isao na ovaj model...

E sad mobitel bi mi sluzio najvise za razgovore, naso bi se tu koji i video poziv, isto tako najvise bi bio na internetu na njemu, sluso muziku, neki film pogledo...okinuo bi i koju sliku, rijetko al imo bi koju igricu na njemu itd itd.. znaci neki standard.
Ovaj mobitel ce sigurno zadovoljit moje potrebe a i vise od njih, u to ne sumnjam, sto se tice svih navedenih nedostataka, za mene je jedini nedostatak BATERIJA, svi ostali nedostatci mi i nisu toliko bitni
- Mene interesira najvise razlika izmedju androida i Windows OS-a?
- Dali je HTC dobro napravio ovaj windows phone s obzirom na to da im je ovo prvi mobitel na ovakvoj platformi (ako se ne varam)


 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: HTC 8X
NinoZDS kaže...

Pozdrav svima... Zelio bi uzet ovaj  mobitel pa me zanimaju neke stvari jer sam od kad su poceli izlazit ovakvi mobiteli na androidu i zelim promjenu ;)

- Dobio sam preporuku da umjesto ovog mobitela uzmem Nokiu lumiu 925 jer su po cijeni jednaki a nokia je kao bolja, medjutim u vipu ovaj mobitel se moze uzet za 55kn i svaki mjesec placanjem 16kn za uredaj naravno uz ugovornu obvezu na 24mj. uz L tarifu sve skupa izadje 206kn sto mislim da je prihvatljivo... dok Nokia lumiua 925 na pretplatu dodje za platit odma 60kn i 52kn svaki mjesec i tako 24 mjeseca sto mislim da je ogromna razlika u cijeni pa bi radije isao na ovaj model...

E sad mobitel bi mi sluzio najvise za razgovore, naso bi se tu koji i video poziv, isto tako najvise bi bio na internetu na njemu, sluso muziku, neki film pogledo...okinuo bi i koju sliku, rijetko al imo bi koju igricu na njemu itd itd.. znaci neki standard.
Ovaj mobitel ce sigurno zadovoljit moje potrebe a i vise od njih, u to ne sumnjam, sto se tice svih navedenih nedostataka, za mene je jedini nedostatak BATERIJA, svi ostali nedostatci mi i nisu toliko bitni
- Mene interesira najvise razlika izmedju androida i Windows OS-a?
- Dali je HTC dobro napravio ovaj windows phone s obzirom na to da im je ovo prvi mobitel na ovakvoj platformi (ako se ne varam)


Lumia je bolja jer Nokia češće izdaje firmware i doda neke stvari koje nemaju ostali WP mobiteli. Ako je razlika u cijeni tolika, po meni, ne isplati se ići na L925.

Hm.. Sve radi ok, jedino za filmove bi morao skinuti neku aplikaciju koja podržava titlove. I u Skypeu manjkaju neke opcije koje imaš na ostalim platformama (znam da nije bilo moguće slati datoteke, ne znam kako je sad).
Zavisi koliko ga koristiš, ali uglavnom mi izdrži cijeli dan.

Nisam imao Android prije, općenito je mišljenje da je WP uglađeniji, fluidniji, nema lagga. Ali zato ima nešto manje aplikacija (skoro sve bitne imaš), manja je mogućnost customizacije.
Nije im baš prvi, imali su oni dosta modela za WP7 (Titan, HD2 i još neki). Mene moj služi uredno već godinu i 9 mjeseci. Nisam imao kvarova. 

HTC 8X :)
11 godina
neaktivan
offline
Re: HTC 8X
kratos091 kaže...
NinoZDS kaže...

Pozdrav svima... Zelio bi uzet ovaj  mobitel pa me zanimaju neke stvari jer sam od kad su poceli izlazit ovakvi mobiteli na androidu i zelim promjenu ;)

- Dobio sam preporuku da umjesto ovog mobitela uzmem Nokiu lumiu 925 jer su po cijeni jednaki a nokia je kao bolja, medjutim u vipu ovaj mobitel se moze uzet za 55kn i svaki mjesec placanjem 16kn za uredaj naravno uz ugovornu obvezu na 24mj. uz L tarifu sve skupa izadje 206kn sto mislim da je prihvatljivo... dok Nokia lumiua 925 na pretplatu dodje za platit odma 60kn i 52kn svaki mjesec i tako 24 mjeseca sto mislim da je ogromna razlika u cijeni pa bi radije isao na ovaj model...

E sad mobitel bi mi sluzio najvise za razgovore, naso bi se tu koji i video poziv, isto tako najvise bi bio na internetu na njemu, sluso muziku, neki film pogledo...okinuo bi i koju sliku, rijetko al imo bi koju igricu na njemu itd itd.. znaci neki standard.
Ovaj mobitel ce sigurno zadovoljit moje potrebe a i vise od njih, u to ne sumnjam, sto se tice svih navedenih nedostataka, za mene je jedini nedostatak BATERIJA, svi ostali nedostatci mi i nisu toliko bitni
- Mene interesira najvise razlika izmedju androida i Windows OS-a?
- Dali je HTC dobro napravio ovaj windows phone s obzirom na to da im je ovo prvi mobitel na ovakvoj platformi (ako se ne varam)


Lumia je bolja jer Nokia češće izdaje firmware i doda neke stvari koje nemaju ostali WP mobiteli. Ako je razlika u cijeni tolika, po meni, ne isplati se ići na L925.

Hm.. Sve radi ok, jedino za filmove bi morao skinuti neku aplikaciju koja podržava titlove. I u Skypeu manjkaju neke opcije koje imaš na ostalim platformama (znam da nije bilo moguće slati datoteke, ne znam kako je sad).
Zavisi koliko ga koristiš, ali uglavnom mi izdrži cijeli dan.

Nisam imao Android prije, općenito je mišljenje da je WP uglađeniji, fluidniji, nema lagga. Ali zato ima nešto manje aplikacija (skoro sve bitne imaš), manja je mogućnost customizacije.
Nije im baš prvi, imali su oni dosta modela za WP7 (Titan, HD2 i još neki). Mene moj služi uredno već godinu i 9 mjeseci. Nisam imao kvarova. 

Okej, sto se tice skypa korisito bi ga jednom u pola godine i tjt

Eto za mene, za moje potrebe jedini manjak je ta baterija al naviknut cu se kad ga uzmem nekako :)
Sto se tice aplikacija stavio bi bas one najosnovnije i to je to, nikakvo fantaziranje sad
Okej, drago mi je cut da nije prvi, da imaju iskustva bar nesto... okej godinu i 9 mjeseci je stvarno vec dosta (nijedan mobitel mi nije toliko izdrzo)

14 godina
offline
HTC 8X

Kaže da ga je trebao 4-5 puta baciti da ga sredi, stvarno je izdržljiv. ;)

I u toj temi možeš postaviti pitanja vezana uz WP, ako imaš još koje. Puno više ljudi prati tu temu. 

HTC 8X :)
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
HTC 8X

Pozdrav,

imam jedan problem za kojivne mogu naći nigdje rješenje. Naime već 2 mj mi ne radi backup. Kada god pokušam dođe do 98% i onda javi neku grešku. Na mobitelu je instaliran PfD.

Hvala

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: HTC 8X
SlavenK kaže...

Pozdrav,

imam jedan problem za kojivne mogu naći nigdje rješenje. Naime već 2 mj mi ne radi backup. Kada god pokušam dođe do 98% i onda javi neku grešku. Na mobitelu je instaliran PfD.

Hvala

Jesi obrisao stari backup?
Moraš obrisati sve stare backup podatke i onda napraviti novi. 

Watercooled CPU. Bubni PP, ako te nešto zanima :) Sponsored by Noiseblocker.
15 godina
offline
Re: HTC 8X
dombak1608 kaže...
SlavenK kaže...

Pozdrav,

imam jedan problem za kojivne mogu naći nigdje rješenje. Naime već 2 mj mi ne radi backup. Kada god pokušam dođe do 98% i onda javi neku grešku. Na mobitelu je instaliran PfD.

Hvala

Jesi obrisao stari backup?
Moraš obrisati sve stare backup podatke i onda napraviti novi. 

Hvala! napokon radi ! {#}

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice