HTC Hero

poruka: 164
|
čitano: 70.155
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "HTC Hero".
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: HTC Hero
15 godina
neaktivan
offline
RE: HTC Hero
Vezano za GC ili opcenito? Inace, uvijek postoji sansa da se zahebe nesto, ali ako nije hardverski, u vecini slucajeva se moze srediti. Ove procedure su riskantne i preporucam da se mnogo nacitas i mnogo istrazis prije nego to izvedes, ali mislim da to vec radis. Ipak, procitao sam i prelistao mnostvo tema o ovakvim stvarima i nigdje nisam vidio da itko kaze da mu je uredjaj ostao zbrickan (worst case scenario).

Sefe, imas neki link ili nesto? Odakle si nasao sve te igre?
15 godina
neaktivan
offline
RE: HTC Hero
hahaha

Pogledaj temu Android Borbeni Komplet, tamo imaš dobre igre i programe.
A ove što sam ti predložio se plaćaju, tako da ih moraš tražiti s kompjutera pa onda prebacit na mobitel.

Dobra stranica ti je ova:
http://www.getandroidstuff.com/
[=XII=] (_.:BRUNO:._) /////// Don't argue with trolls - it means that they win.
16 godina
offline
HTC Hero

e da, još jedno pitanje. Da li rade divx-i na njemu? onako, prebaciš i gledaš ili moraš konvertirat? Kako rade titlovi?

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
HTC Hero

Evo krenuo sam rootat heroa, mozes mi objasniti ovaj korak:

 

4) Spojite uređaj USB kabelom na računalo, pričekajte da se instaliraju driveri, no nemojte mountati SD karticu niti koristiti HTC Sync (on nam je potreban samo radi drivera) već otpakirajte Android SDK Starter Kit u proizvoljan direktorij i pozicionirajte se sa Windows Command Promptom u tools direktorij unutar SDK-a.   Ovo boldano ne kuzim, helpp hitno je!

How yes no.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: HTC Hero

Napisat cu i ovdje da vide i ostali ako im zatreba.

Ako je SDK folder postavljen u C:\android, onda je putanja za tools C:\android\tools

Samo treba upotrijebiti change directory naredbu, cd.

cd C:\android\tools

Ovisno gdje je tools folder, putanju prema tome treba promijeniti.

:D
14 godina
offline
HTC Hero

Zna li netko zasto mi ne radi internet na herou(flashao sam ga i rootao ali bez stavljanja radio-a)?

How yes no.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
HTC Hero
je li netko koristi neku aplikaciju za overclock heroa? zanima me jeli pametno spustiti frekvenciju proca na najmanje dok je hero zakljucan?
Bilo bi zgodno... ali nije potrebno.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: HTC Hero

Koristim Overclock Widget (moras imati rootan mobitel, naravno) i frekvencija dok mi je zakljucan mobitel je oko 190 - 250 MHz (ne sjecam se sad tocnih vrijednosti, uglavnom one najblize ovima). Je, mislim da je pametno, i postaviti frekvenciju na 690 - 750 MHz dok koristis uredaj jer dobijes izvrsnu brzinu s isto tako izvrsnim trajanjem baterije. Nema smisla da ti bude na 700 MHz procesor dok ne radi nista. Samo ga nemoj na 19 MHz stavljati jer ga neces moci probuditi buduci da nece imati dovoljno snage.

:D
14 godina
offline
HTC Hero
a jeli se sta ubrzaju igrice poslije clockanja? npr doodle jump, ona mi trenutno dosta steka..
Bilo bi zgodno... ali nije potrebno.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
HTC Hero

Mislim kupiti Heroa preko oglasa pa me zanima da li se isplati riskirati i kupiti bez garancije.....?

Uglavnom moje pitanje je da li ima slučajeva da se mob kvari...?

hvala

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
HTC Hero
evo sad se stanje malo popravilo, sad fula samo 80 m
Bilo bi zgodno... ali nije potrebno.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: HTC Hero
Kordy kaže...

Mislim kupiti Heroa preko oglasa pa me zanima da li se isplati riskirati i kupiti bez garancije.....?

Uglavnom moje pitanje je da li ima slučajeva da se mob kvari...?

hvala

Naravno da ima slucajeva da se kvari, gdje nema? :)

Ali uglavnom, nema nekih vecih ucestalih kvarova koji pogadjaju odredjeni batch ili tako nesto i nisam po forumima nasao da se itko zali na ista. Trazi da ga isprobas pa ces vidjeti. A vezano za garanciju, ona se i tako gubi pri rootanju sto vecina iskusnijih korisnika kad tad napravi radi poboljsavanja brzine, boljih mogucnosti itd.

:D
16 godina
offline
RE: HTC Hero

Da li je probao tko igrati nešto na playtoyu (bela i šnaps me posebno zanimaju) preko heroa ili nešto na nekojoj sličnoj stranici sa flash igrama (miniclip, pog, fog...). Kako se ponaša sa takvim sadržajem?

Poruka je uređivana zadnji put čet 23.9.2010 22:27 (denix).
14 godina
offline
HTC Hero
Ja sam probao tower defense i dosta je štekalo. Nekad registrira pritisak a nekad ne. Došao je nedavno 10.1 flash player za android 2.2 pa je vjerojatno to sve poboljšano.. Zavisi koji mobitel misliš uzeti, ja imam htc heroa
Bilo bi zgodno... ali nije potrebno.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: HTC Hero
EZY-E kaže...
Ja sam probao tower defense i dosta je štekalo. Nekad registrira pritisak a nekad ne. Došao je nedavno 10.1 flash player za android 2.2 pa je vjerojatno to sve poboljšano.. Zavisi koji mobitel misliš uzeti, ja imam htc heroa

Da? A di to ima za naci? Bas bih volio... :)

:D
14 godina
offline
HTC Hero
jooj sorry, izgleda da je dostupan samo za nexus one za sad... my bad :)
Bilo bi zgodno... ali nije potrebno.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: HTC Hero

Neka, neka, samo daj link, mozda uspijem nesto iskemijati... :)

:D
14 godina
offline
HTC Hero
a jeli znas mozda sta je JIT? negdje sam procitao da jako ubrza mob i da se sve dogada instantno.
mislim da sam na xda to vidio..
Bilo bi zgodno... ali nije potrebno.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
HTC Hero
evo link: forum.xda-developers.com/showthread.php?t=659756
Bilo bi zgodno... ali nije potrebno.
Moj PC  
0 0 hvala 1
15 godina
neaktivan
offline
RE: HTC Hero
EZY-E kaže...
a jeli znas mozda sta je JIT? negdje sam procitao da jako ubrza mob i da se sve dogada instantno.
mislim da sam na xda to vidio..

JIT je feature u 2.2 ali ga podrzavaju i neki 2.1 ROM-ovi. Ne znam tocno na kojem principu radi, ali da, jako ubrzava uređaj. Pogledaj razlike između 2.1 i 2.2 sustava na istom uređaju (imaš Nexus One usporedne testove)

:D
15 godina
neaktivan
offline
HTC Hero

Btw, jel zna netko ovako neke trikove za ubrzavanje uredjaja slicno kao i stavljanje JIT-a?

:D
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
HTC Hero

Postao sam ponosan vlasnik Heroa pa me sad zanima kako mogu promjeniti broj home screenova?

 OS je 2.1

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
HTC Hero
mislim da se to ne moze na sense sucelju.. instaliraj launcher pro sa marketa i u settings-u imas opciju za to.
Bilo bi zgodno... ali nije potrebno.
Moj PC  
3 0 hvala 1
15 godina
neaktivan
offline
HTC Hero

Nasao sam da ima na Marketu beta verzija Flasha 10.1. Bas cu pogledat.

:D
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: HTC Hero
Proz0r kaže...

Nasao sam da ima na Marketu beta verzija Flasha 10.1. Bas cu pogledat.

Isčekujem tvoj odgovor, jer me zanimaju neke stvari u vezi reproduciranja flasha na njemu (gore sam ih naveo) :D

15 godina
neaktivan
offline
RE: HTC Hero

Ok. Btw imaj na umu da moj ROM nije temeljen na HTC nego na vanilla kernelu. Nema Sense ni nista, kao Nexus One. Koristim FroydVillain 1.5.0 (Android 2.2)

:D
15 godina
odjavljen
offline
HTC Hero

Danas ću kupiti mem. karticu pa imam pitanje u vezi GPS-a.

Da li se moraju skidati karte za GPS te koliko te karte zauzimaju memorije?

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: HTC Hero

Koristim Navigon i imam karte na SD kartici. Zauzimaju mi oko 200 MB, to uključuje Hrvatsku, Srbiju, BiH, Sloveniju, Mađarsku i jos neke države.

:D
14 godina
offline
HTC Hero
a ima li kakvih razlika izmedu 2.1 i 2.2 androida na herou? ja sam sad na villain 12(2.1) romu, pa neznam isplati li mi se stavljati froyd villain 1.5?
i postoji li kakva razlika u brzini?
Bilo bi zgodno... ali nije potrebno.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: HTC Hero

Nemas Flash, nemas Sense, imas brzi sustav. Postoji vidljiva razlika u brzini.

:D
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: HTC Hero
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice