HTC Hero

poruka: 164
|
čitano: 70.151
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "HTC Hero".
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: HTC Hero
15 godina
odjavljen
offline
HTC Hero

Nabavio sam mem. karticu , sad bih molio da mi netko kaže koju aplikaciju i od kuda da skinem mape za GPS.

Hvala

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: HTC Hero

Od besplatnih imas Google Maps, a od ostalih imas PM.

:D
14 godina
neaktivan
offline
RE: HTC Hero
Šef kaže...
3D igre?
Hero of Sparta (super je)
NFS Shift
Asphalt 5
Raging Thunder 2
Fifa 10
Real Football 10

Te su neke od 3D što imam na Desireu, pa probaj kako se izvode na Heroju

@Proz0r rekao si da ces isprobati ove igre a nigdje ne vidim komentar :D

 

I ja sam u zadnje vrijeme postao zainteresovan za hero-a ako ga necem negdje novog za povoljnu cijenu :)

Ne raumijem se u to modanje i stavljanje nekih custom modova,ovo bi mi bio prvi android.... takodje nista ne kontam odo ovogo sto ste gore pisali u vezi overlockinga procesora..al valjda cu nauciti jednog dana :)

 

I znam da je pitanje glupo ali da li je htc izbacio 2.1 android za hero ili se on mora stavljati ubacivanjem custom romova?

Hvala

nije vazno ciljati u metu,nego metati u cilj :)
15 godina
odjavljen
offline
HTC Hero

Ima official 2.1 za Hero :)

 
0 0 hvala 1
15 godina
neaktivan
offline
RE: HTC Hero
stevan94 kaže...
Šef kaže...
3D igre?
Hero of Sparta (super je)
NFS Shift
Asphalt 5
Raging Thunder 2
Fifa 10
Real Football 10

Te su neke od 3D što imam na Desireu, pa probaj kako se izvode na Heroju

@Proz0r rekao si da ces isprobati ove igre a nigdje ne vidim komentar :D

 

I ja sam u zadnje vrijeme postao zainteresovan za hero-a ako ga necem negdje novog za povoljnu cijenu :)

Ne raumijem se u to modanje i stavljanje nekih custom modova,ovo bi mi bio prvi android.... takodje nista ne kontam odo ovogo sto ste gore pisali u vezi overlockinga procesora..al valjda cu nauciti jednog dana :)

 

I znam da je pitanje glupo ali da li je htc izbacio 2.1 android za hero ili se on mora stavljati ubacivanjem custom romova?

Hvala

Toliko su mu igre super da se zaigrao i zaboravio na sve... :)

 

Stavljanje custom ROMova i ostalog ti nije bitno sad, lako ces naucit kako, imas masu tutoriala. Overclocking ti isto ije sad bitan, ali lako se nauci.... a valjda znas cemu sluzi.. :D

 

 

 

 

...

[=XII=] (_.:BRUNO:._) /////// See the invisible, do the impossible, Row Row Fight the Power!
15 godina
neaktivan
offline
HTC Hero

Je, izbacio je HTC 2.1 za Hero.

 

@Šef

Ma jok, ja još tražim... :) Nisam uspio naći te igre, jel imaš neki link? Samo da nisu Java igre, molim te :)

:D
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: HTC Hero
Proz0r kaže...

Je, izbacio je HTC 2.1 za Hero.

 

@Šef

Ma jok, ja još tražim... :) Nisam uspio naći te igre, jel imaš neki link? Samo da nisu Java igre, molim te :)

  http://www.getandroidstuff.com/

 

Tu potraži, naći ćeš neke od tih...

Pogledaj i temu Android B.K., tamo sam ostavio pred par dana linkove na neke od igri...Namigiva

[=XII=] (_.:BRUNO:._) /////// See the invisible, do the impossible, Row Row Fight the Power!
14 godina
neaktivan
offline
HTC Hero

ok,hvala svima na odgovorima. ti ako mozes isprobaj te igrice na hero-u pa javi kako rade :)

http://mobiyu.omgforum.net/forum.htm
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: HTC Hero
Isprobao sam NFS Shift, nasao sam ga na linku kojeg si mi dao i ne znam jel to do moba ili igre, pol tekstura je zamijenjeno bijelom bojom. Verzija je ona za Droid, pored tog igra radi super
:D
14 godina
offline
HTC Hero
@proz0r, daj mi reci kakav je froyd villain 1.5 ako si ga isprobao i kakav je vanilla eclair 5.0. molim takoder tvoje subjektivno misljenje koji je najbolji rom? :)
Bilo bi zgodno... ali nije potrebno.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: HTC Hero

FroydVillain najnoviji je fora, ali se zna kroz vrijeme usporiti. Galerija je zivo i odvratno sranje koje treba izbosti kopljem i utopiti u rijeci. Ako netko zna alternativu, molio bih preporuku Osim toga je ok ROM. Sada ga koristim i dok ne nadjem neki koji je bolesno brz, ostajem pri ovom. Vanilijinog Eklera nisam probao, zvuci fino pa bih i mogao uskoro. Ako bi mi htio samo reci gdje je slasticarna koja ima ovo cudo? (slasticarna = link) Najbolji ROM... Pa cuj. Ni subjektivno misljenje ti ne mogu dati jer jos trazim ROM koji mi odgovara, aka koji je uzasno i bolesno brz.

:D
Poruka je uređivana zadnji put uto 5.10.2010 16:46 (Proz0r).
14 godina
offline
HTC Hero
vanilijinog eklera imas na xda i govore da je super brz. sad sam na mobu pa ti ne mogu dati link. aj ak budes stavljao novi rom probaj ovaj pa javi dojmove. :)
Bilo bi zgodno... ali nije potrebno.
Moj PC  
0 0 hvala 1
14 godina
offline
HTC Hero
evo nasao link: forum.xda-developers.com/showthread.php?t=730473
Bilo bi zgodno... ali nije potrebno.
Moj PC  
0 0 hvala 1
14 godina
neaktivan
offline
RE: HTC Hero
Proz0r kaže...
Isprobao sam NFS Shift, nasao sam ga na linku kojeg si mi dao i ne znam jel to do moba ili igre, pol tekstura je zamijenjeno bijelom bojom. Verzija je ona za Droid, pored tog igra radi super

Treba ti snapdragon verzija.Na mom pulseu radi i moze se igrat al malo zapinje ponekad.

15 godina
neaktivan
offline
RE: HTC Hero
EZY-E kaže...
evo nasao link: forum.xda-developers.com/showthread.php?t=730473

E fino, bas bih ga mogao probati. Mozda bih mogao staviti i Cronosa.

NetkoDrugi kaže...
Proz0r kaže...
Isprobao sam NFS Shift, nasao sam ga na linku kojeg si mi dao i ne znam jel to do moba ili igre, pol tekstura je zamijenjeno bijelom bojom. Verzija je ona za Droid, pored tog igra radi super

Treba ti snapdragon verzija.Na mom pulseu radi i moze se igrat al malo zapinje ponekad.

Da? E pa fino, onda cu i to probati. Hvala.

:D
15 godina
neaktivan
offline
HTC Hero

Trenutno mi je flešan Ekler od Vanilije, dosta je dobar iako možda malo previše vanilije (ne leži mi toliko to da je baš SVE vanilla, tj. golo k'o od Gugla rođeno). Ali je svejedno dosta dobar, ostat ću još neko vrijeme s njim, mogao bih si staviti i novi Market, a sljedeće na listi za isprobavanje mi je Floyo. Od Cronosa sam odustao, nije mi dovoljno sexy. Možda u jednom u budućnosti. Ako netko u međuvremenu isproba, nek javi dojmove.

:D
Moj PC  
0 0 hvala 1
15 godina
neaktivan
offline
HTC Hero

Zgodan thread za sve korisnike Heroa - lista svih barem nedavno updateanih ROM-ova.

:D
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
HTC Hero

Zanima me podržava li hero karticu od 32gb?

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: HTC Hero

Koliko znam podržava maksimalno 32 GB. Pogledao sam na Wikipediji (pogledaj u ovom okviru sa strane pod Storage) i uistinu je tako, tako da možeš bez problema metnuti unutra to čudo od memorije ;)

:D
15 godina
neaktivan
offline
HTC Hero

Imamo Android 2.3, Gingerbread na našim Heroima :D

Cronos Gingerbread 0.0.9 beta, autor Feeyo. Kameru sredio SteelBytes.

 

Isprobam pa javim dojmove.

:D
Poruka je uređivana zadnji put sub 22.1.2011 15:21 (Proz0r).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
RE: HTC Hero
jeli stabilan i kako se nosi sa igricama?
Bilo bi zgodno... ali nije potrebno.
15 godina
odjavljen
offline
HTC Hero

GB je barem na mojem Hero-u nevjerojatno spor, pun bugova i ostalih gluposti...

 
0 0 hvala 1
15 godina
neaktivan
offline
RE: HTC Hero
EZY-E kaže...
jeli stabilan i kako se nosi sa igricama?

Izuzetno je stabilan s iznimkom korištenja GPS-a od strane Fancy Widgeta (samo sam tako isprobao) iako bi inače trebalo raditi. Nisam isprobavao s Mapsom itd.

Koje igre? Skinut ću pa isprobati.

 

Kordy kaže...

GB je barem na mojem Hero-u nevjerojatno spor, pun bugova i ostalih gluposti...

Meni je jako brz, možda malo sporiji od Elelinuxa 6.2.0 s Flykernelom 12a. Stavio sam FK 12a, no ovaj put na 691 MHz radi stabilnosti i radi mi super. Nema bugova, nema ničeg. Super mi radi, izuzetno sam zadovoljan. Mislim da ostajem na Gingerbreadu :)

:D
15 godina
odjavljen
offline
RE: HTC Hero
Proz0r kaže...
EZY-E kaže...
jeli stabilan i kako se nosi sa igricama?

Izuzetno je stabilan s iznimkom korištenja GPS-a od strane Fancy Widgeta (samo sam tako isprobao) iako bi inače trebalo raditi. Nisam isprobavao s Mapsom itd.

Koje igre? Skinut ću pa isprobati.

 

Kordy kaže...

GB je barem na mojem Hero-u nevjerojatno spor, pun bugova i ostalih gluposti...

Meni je jako brz, možda malo sporiji od Elelinuxa 6.2.0 s Flykernelom 12a. Stavio sam FK 12a, no ovaj put na 691 MHz radi stabilnosti i radi mi super. Nema bugova, nema ničeg. Super mi radi, izuzetno sam zadovoljan. Mislim da ostajem na Gingerbreadu :)

ufff, ja nikako ne mogu srediti svoga, jednostavno mi se nakon flashanja gApps-a sve FC, ne mogu skužiti u čemu je problem...

Probao sam GB 0.0.6 dok još kamera nije radila i sve mi je radilo bez problema , brzo i stabilno ali sad nikako...

EDIT: vidio sam da si stavio drugi kernel pa sam odlučio i ja probati, flashao sam fk12 sa max 672 mhz i od onda nema nikakvih FC.

Poruka je uređivana zadnji put ned 23.1.2011 17:54 (Kordy).
14 godina
offline
HTC Hero

Proz0r, radi li tebi wifi? Ja kad ga ukljucim ne pojavi mi se uopce ona ikonica u status baru od wifi-ja, te se ugasi.

 

EDIT: evo poslije instalacije libcam v4 wi-fi proradio :)

Bilo bi zgodno... ali nije potrebno.
Poruka je uređivana zadnji put uto 25.1.2011 22:53 (EZY-E).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: HTC Hero

Da, 2 puta sam ga flashao i to mi se događalo, ali se događa samo nakon prvog boota. Libcam nema veze s tim jer se to riješi nakon drugog boota, znači samo reboot i to je to ;)

:D
15 godina
neaktivan
offline
HTC Hero

Malo kasnim s dojmovima, no ipak. Dosta je dobar sustav, no ima par bugova. Vratio sam se ipak na Froyo radi brzine koja vjerujem da je povezana s RAM-om (na Gingerbreadu mi je kad sve poubijam slobodno ~50 MB, inače je ~20 MB, dok je na Froyi inače ~60 MB, a kad poubijam ~100 MB). Sad su izašle nove bete Cyanogenmoda 7 (7 je Gingerbread, 6 je Froyo, 5 Eclair itd.) koje nisam isprobao, no moguće da bolje rade. I Elelinux (čiji ROM baziran na CM 6.2.0 trenutno koristim, izvrstan je) izdao je svoj ROM baziran na CM 7.0.0. Eto, kome se flasha, nek proba, ja se držim Froje do daljnjeg! ;)

:D
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
RE: HTC Hero
Proz0r kaže...

Malo kasnim s dojmovima, no ipak. Dosta je dobar sustav, no ima par bugova. Vratio sam se ipak na Froyo radi brzine koja vjerujem da je povezana s RAM-om (na Gingerbreadu mi je kad sve poubijam slobodno ~50 MB, inače je ~20 MB, dok je na Froyi inače ~60 MB, a kad poubijam ~100 MB). Sad su izašle nove bete Cyanogenmoda 7 (7 je Gingerbread, 6 je Froyo, 5 Eclair itd.) koje nisam isprobao, no moguće da bolje rade. I Elelinux (čiji ROM baziran na CM 6.2.0 trenutno koristim, izvrstan je) izdao je svoj ROM baziran na CM 7.0.0. Eto, kome se flasha, nek proba, ja se držim Froje do daljnjeg! ;)

Točno , Elelinux-ov CM 6.2.0 je jako dobar , jedino problem koji se javlja barem kod mene je pucanje veze wifi-a tijekom downloadanja aplikacija s marketa

15 godina
neaktivan
offline
RE: HTC Hero

Ozbiljno? Osobno nisam iskusio takav problem. Probaj napisati problem u taj thread na XDA, mozda Ele sredi to :D

:D
14 godina
offline
HTC Hero

zna li tko neku offline navigaciju za hero?  {#}

Bilo bi zgodno... ali nije potrebno.
Moj PC  
0 0 hvala 0
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: HTC Hero
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice