HTC Hero

poruka: 164
|
čitano: 70.147
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "HTC Hero".
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: HTC Hero
14 godina
neaktivan
offline
HTC Hero

jel netko kupio heroja, jel bolji od iphonea?

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
HTC Hero

Nije m ijasno da mu ljudi daju ocjenu 9,7, a nitko ga niti nema. Hej glasaci, zasto ste glasali ako ga niste probali?

 
1 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: HTC Hero

Glasači ocjenjuju vizualni dojam slike, ne samog uređaja... a i po defaultu se voli google pa eto i visoke ocjene mitskog uređaja kojeg nitko nema Smijeh

I mi imamo neke principe! Ako vam se ne sviđaju, imamo i druge!
16 godina
neaktivan
offline
RE: HTC Hero
D4RKL1NG kaže...

Glasači ocjenjuju vizualni dojam slike, ne samog uređaja... a i po defaultu se voli google pa eto i visoke ocjene mitskog uređaja kojeg nitko nema Smijeh

To je glupost. Tako sam i ja kupio LG Cookie sinu jer na reklami izgleda mrak (sve se vrti, 3d slika, sve klizi, ma super), na slici je izgledao vrlo pristojno, a kad smo ga upalili shvatili smo kakvo je to sranje od mobitela.

15 godina
neaktivan
offline
HTC Hero

Ma ja. Istina je da ga nisam ni vidio, neke mi se stvari vec svidjaju. Ko je koristio android moze dati preliminarne ocjene za ovaj uredjaj. Trenutno imam 2 G1 uredjaja. Prvi se toliko svidio mojoj zeni da ga je prakticno otela, pa sam ja sebi morao kupiti novi. 

Svidja mi se cinjenica da ima 5 Mpix kameru i mislim da je sve preko 5 Mpix marketing. Mozda i nije ali je to moj osobni stav, Sad je opet tu pitanje algopritama za obradu slike itd...

Dobra stvar je da ima 288Mb memorije ali ima virtualnu tastaturu i zato bi me ovaj uredjaj odbio. BTW vec koristim rom HERO-a koji je portan na G1 i odlicno radi. Ima zaista nekih stvari koje G1 nema, ali znate kako kazu "prva ljubav zaborava nema". Dugo mi je trebalo da se odlucim da N95 8 GB zamijenim za ovaj uredjaj  (G1 ) i nisam se pokajao, stoga moja ocjena  ne moze ici preko 8.

 

Naravno govorim o ocjeni koju mogu dati za uredjaj HTC Hero, da ne bude zabune jer cijelo vrijeme velicam G1, kojem se sa ovim portanim romom dodaje mogucnost moultitouch-a i u pregledniku slika.

 
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
[Recenzija] karaga: HTC Hero
ja sam ga juce nabavio odlican je i cas za casom vidim da je pravi biznis mob ,imao sam apple 3G ovaj hero ima bolju sliku veoma ostre slike i touch mu je sjajan ekran je staklo nije mekano softver je brz i konekcija na int. je odlicna ima ugragen gmail i facebooks cnn bbs i drugo odmah ga nabavite necete se pozaliti, reklama nije placena ja sam 56 god iz makedonije pozdrav
ukupna ocjena
 
4 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: [Recenzija] karaga: HTC Hero
karaga kaže...
ja sam ga juce nabavio odlican je i cas za casom vidim da je pravi biznis mob ,imao sam apple 3G ovaj hero ima bolju sliku veoma ostre slike i touch mu je sjajan ekran je staklo nije mekano softver je brz i konekcija na int. je odlicna ima ugragen gmail i facebooks cnn bbs i drugo odmah ga nabavite necete se pozaliti, reklama nije placena ja sam 56 god iz makedonije pozdrav

Jel postoji multitouch na njemu? Nesto sam cuo da ne dolazi standardno na Androidu, ali da je podrzano i da samo treba nesto instalirati. Kakva je tocno situacija s multitouchom?

15 godina
neaktivan
offline
HTC Hero

Ima multitouch!

 
2 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: HTC Hero
vjeko kaže...

Ima multitouch!

Točnije, podržava zumiranje u Internet browseru kao i iPhone, te u galeriji slika...za zum...

A uskoro ga i sam mislim nabaviti...jedva čekam!!!

Filip
Poruka je uređivana zadnji put pon 5.10.2009 22:59 (AlienWare1).
16 godina
moderator
offline
HTC Hero

Mnogi hvale Hero, moram priznati da je i meni bilo ugodno iskustvo koristiti ga (više manje, jer načelno nisam baš sklon touch mobitelima).

 

No, najveći problem je bio što sam jako često od ljudi koji bi ga vidjeli čuo: "joj, kako imaš ružan mobitel"! Nije da tako misle svi, ali moje je iskustvo da se većini ne sviđa grubi dizajn Heroa, a ne bih ga ni ja pohvalio po tom pitanju.

 

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: HTC Hero
Miro kaže...

Mnogi hvale Hero, moram priznati da je i meni bilo ugodno iskustvo koristiti ga (više manje, jer načelno nisam baš sklon touch mobitelima).

 

No, najveći problem je bio što sam jako često od ljudi koji bi ga vidjeli čuo: "joj, kako imaš ružan mobitel"! Nije da tako misle svi, ali moje je iskustvo da se većini ne sviđa grubi dizajn Heroa, a ne bih ga ni ja pohvalio po tom pitanju.

 

 

Heroja sam kupio prije tjedan dana i kome god sam ga pokazao nije kometirao vanjski izgled. Samo jedan frend je upitao da li smeta u dzepu. Cak sto vise kada se stavi pored Iphonea, Iphone izgleda malo zdepasto, no ipak rijec je ukusima, a o njime je besmisleno raspravljati.

 

Odlicnu usporedbu Iphonea i Heroa se moze pogledati

 

Inace mobitel je blagoslov s neba nakon Windows Mobilea. Potpuno sam neopravdano sumnjao u Android, prvenstveno zbog cinjenice da je Java prilicno nespretno umjesana u cijelu pricu, ali i zbog softverske podrske. Medjutim aplikacija ima i vise nego sto sam ocekivao, a za moje pojmove killer app je definitivno Google Sky Maps.

Mislim da Hero vrijedi svake kune i iznimno sam zadovoljan telefonom.

 

Ono sto je najzanimljivije, kupio sam ga u Tele2 sa produzenjem ugovora na 24 mjeseca (tarifa 150) za ~1900kn, dok novi pretplatnici mislim da ga mogu dobiti za cak nesto manje.

 

Interesantno je da stranicama Tele2 HTC Hero nije u ponudi, niti je igdje reklamiran. Sasvim slucajno sam ga primjetio u izlogu dok sam razmisljao da li da kupim Samsung Galaxyija ili ne

Poruka je uređivana zadnji put sub 31.10.2009 0:49 (syncmaster245b).
15 godina
offline
HTC Hero

Jako zanimljiva tele2 ponuda. Morati cu skoknuti do njih da vidimo sto imaju.

U vipu je dosta skuplje, ali je zato recimo u komplet tarifi 150 ukljuceno 512Mb, 60min razgovora itd., a kod tele2 (ako sam dobro razumio) ide 1kn/1Mb (0.1kn/100kb) sto bi bilo ukljuceno samo 150Mb.

Jesam li dobro shvatio ili? :)

Koliko MB uopce treba ako bi se najvise koristio za mail i ponesto neta?

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
HTC Hero

Nabavih si dotični uređaj. Dojmovi oni prvi.... neznam, ma ubiti zadovoljan, ali treba mu posvetiti nešto vremena. Ono što me čeka je faza učenja, odnosno upoznavanja Android OS-a. Tako da ću puno pitati.

Ovako ukratko, uređaj ko uređaj kvalitetan, ekranom zadovoljan. OS... e to je ono zbog čega sam ga i kupio, prvi dojam jako fluidian i izglađen. Sve skupa brzo, "mali" ima potencijala. Ali kao zaljubljenik u WM istio sam postigao i kombinaciom Seanse UI + Mobile Shell, dobro ne baš u toj mjeri al bolje nego po defaultu.

...al da nebi ovo postalo lomljenje koplja Android vs. WM odmah pitam... dajte sami nešto stavite. npr. kako napraviti officialni upgrade FW-a to je ono prvo, kasnije ostalo. Negdije čitao da ima ja ne mogu naći ili neznam.

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: HTC Hero
HCSC kaže...

. npr. kako napraviti officialni upgrade FW-a to je ono prvo, kasnije ostalo. Negdije čitao da ima ja ne mogu naći ili neznam.

Oficijalni upgrade firmwarea napravis kada izadje oficijalni firmware.  Logicno zar ne? Namigiva

 

Ja kao bivsi korisnik WM-a (i to od verzije 5 pa sve do nesluzbene verzije 6.5) nemogu dovoljno naglasiti koliko je Android osvjezenje.

Ono u cemu WM kaska je nedostatak freeware aplikacija u odnosu na Android, ali i mastovitosti.

 

U biti, otici cu toliko daleko pa reci da je potpuno neukusno uspredjivati Android sa WM-om.

16 godina
offline
RE: HTC Hero
syncmaster245b kaže...

Oficijalni upgrade firmwarea napravis kada izadje oficijalni firmware.  Logicno zar ne? Namigiva

logično da ne može biti logičnije. Pa i napisah da ne mogu naći.... no dobro što znači nema.

15 godina
offline
RE: HTC Hero
HCSC kaže...

logično da ne može biti logičnije. Pa i napisah da ne mogu naći.... no dobro što znači nema.

 

Znaci da je HTC izjavio da ce kod Heroja preskociti 1.6 verziju i prijeci odmah ma 2.0. S obzirom da je 2.0 tek nedavno izasla (prije par dana je i izdan prvi mobitel sa Androidom 2.0, Motorolin Droid ) a HTC ima prilagodjenu verziju androida za svoje mobitele, odnosno ima dodatne widgete, drugaciju tipkovnicu.....proci ces jos neko vrijeme dok ne pripreme firmware.

 

Uglavnom, neprovjerena glasina kaze da ce Android 2.0 za HTC Hero izaci u ovoj godini, dakle manje od 2 mjeseca.

15 godina
neaktivan
offline
RE: HTC Hero

N900 ili Hero? Koja su vasa misljenja?

16 godina
offline
RE: HTC Hero
virtualAThome kaže...

To je glupost. Tako sam i ja kupio LG Cookie sinu jer na reklami izgleda mrak (sve se vrti, 3d slika, sve klizi, ma super), na slici je izgledao vrlo pristojno, a kad smo ga upalili shvatili smo kakvo je to sranje od mobitela.

Ehh, LG Cookie nikako nije sranje, naprotiv inteligentnim opcijama i postavkama te onim što nudi i odabirom mogućnosti me zapravo iznenadio za cijenu koju ide. A to što je neko pao na TV reklamu pa shvatio (a da prije NIJE probao) da mu ne odgovara, ne znam što je taj očekivao... Namigiva.

 

 

16 godina
offline
HTC Hero

Ja sam tajni obozavatelj ovog uredjaja iako imam Nokiu. Nevinašce

Hebote ajfoni pored ovakvih mobitela...

- Psiho246
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: HTC Hero

Jedan mali update.

 

Izgleda da ce Hero skociti direktno na Android 2.1

 

Lijepo, lijepo

 

 

15 godina
neaktivan
offline
RE: HTC Hero
syncmaster245b kaže...

Jedan mali update.

 

Izgleda da ce Hero skociti direktno na Android 2.1

 

Lijepo, lijepo

 

 

Znači nema 2.0..pa dobro, još i bolje, samo me zanima što sa aplikacijama? Hoće li i one biti kompatibilne?

 

Mislio sam uzeti Heroa, ali sam odlučio čekati HTC Dragona, tj. Zoom2..Ako Dragon ne dodje do 1. mjeseca u Hrvatsku uzimam Hero..

Tko hoda, ne trči! ; Bolje biti cijeli život bogat nego 1 dan siromah.
16 godina
offline
RE: HTC Hero
AlienWare1 kaže...
samo me zanima što sa aplikacijama? Hoće li i one biti kompatibilne?

 

mislim da DA, definitivno

15 godina
neaktivan
offline
RE: HTC Hero
HCSC kaže...
AlienWare1 kaže...
samo me zanima što sa aplikacijama? Hoće li i one biti kompatibilne?

 

mislim da DA, definitivno

To je onda pun pogodak! Taj Android se rapidno razvija i to mi je vrlo drago..

Tko hoda, ne trči! ; Bolje biti cijeli život bogat nego 1 dan siromah.
16 godina
offline
HTC Hero

mali off. Ako se ne varam politika google-a je predstavljanje mislim tri update-a godišnje za Android

 
1 0 hvala 0
14 godina
offline
HTC Hero

kakav je taj mobitel za gledanje filmova i slusanje muzike

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: HTC Hero
lovranac kaže...

kakav je taj mobitel za gledanje filmova i slusanje muzike

Filmove ne gledam, ali sudeću po YouTube-u je super pošto je prikaz jutuba fenomenalan, usporedivo sa WM.

 

A što se tiče glazbe nisam oduševljen, rađe preferiram E71 koja je kud i kamo po tom pitanju bolja

14 godina
offline
RE: HTC Hero
HCSC kaže...
lovranac kaže...

kakav je taj mobitel za gledanje filmova i slusanje muzike

Filmove ne gledam, ali sudeću po YouTube-u je super pošto je prikaz jutuba fenomenalan, usporedivo sa WM.

 

A što se tiče glazbe nisam oduševljen, rađe preferiram E71 koja je kud i kamo po tom pitanju bolja

što je tako loše kod slušanja glazbe na tom mobu

16 godina
offline
RE: HTC Hero
lovranac kaže...
HCSC kaže...
lovranac kaže...

kakav je taj mobitel za gledanje filmova i slusanje muzike

Filmove ne gledam, ali sudeću po YouTube-u je super pošto je prikaz jutuba fenomenalan, usporedivo sa WM.

 

A što se tiče glazbe nisam oduševljen, rađe preferiram E71 koja je kud i kamo po tom pitanju bolja

što je tako loše kod slušanja glazbe na tom mobu

Zvuk je loš, nekvalitetan, tranzistorski.

 

Jest da nisam isprobao sa njegovim slušalicama, nego nekim drugim isto od HTC-a. Odnosno možda bih trebao isprobati i koju drugu app. ne njegovu defaultnu.

14 godina
offline
RE: HTC Hero
HCSC kaže...
lovranac kaže...
HCSC kaže...
lovranac kaže...

kakav je taj mobitel za gledanje filmova i slusanje muzike

Filmove ne gledam, ali sudeću po YouTube-u je super pošto je prikaz jutuba fenomenalan, usporedivo sa WM.

 

A što se tiče glazbe nisam oduševljen, rađe preferiram E71 koja je kud i kamo po tom pitanju bolja

što je tako loše kod slušanja glazbe na tom mobu

Zvuk je loš, nekvalitetan, tranzistorski.

 

Jest da nisam isprobao sa njegovim slušalicama, nego nekim drugim isto od HTC-a. Odnosno možda bih trebao isprobati i koju drugu app. ne njegovu defaultnu.

ako slucajno isprobas nadam se da ces i napisati kako je s tim drugim programom i slusalicama njegovim

15 godina
offline
RE: HTC Hero
HCSC kaže...

Zvuk je loš, nekvalitetan, tranzistorski.

 

Jest da nisam isprobao sa njegovim slušalicama, nego nekim drugim isto od HTC-a. Odnosno možda bih trebao isprobati i koju drugu app. ne njegovu defaultnu.

 

Pretjerujes frende.

 

Zvuk je sasvim OK.

Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: HTC Hero
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice