LG GD510 Pop

poruka: 58
|
čitano: 41.760
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "LG GD510 Pop".
16 godina
moderator
offline
[Recenzija] drpetric: LG GD510 Pop
Arena u kojoj se za tron na tržištu jeftinih mobitela s ekranom osjetljivim na dodir natječu Samsung i LG dobila je novog igrača: LG-ov aparat GD510, poznat po imenu Pop. On nije nasljednik popularnog Cookieja, kako bi se dalo naslutiti, već bi ga se prvenstveno trebalo doživjeti kao odgovor na sjajan Samsungov mobitel iz ove klase, Corby.
Ipak, razlike u odnosu na Corby postoje. Tu su najprije one koje su evidentne na prvi pogled: Pop nije zaobljen, već baš suprotno – radi se o uređaju dosta oštrih bridova, a samim time i ozbiljnijeg habitusa od onog kojim je odisao Corby. U takvo kućište smjestio se i nešto već ekran (Pop ima dijagonalu od tri inča, u odnosu na Corbyjevih 2,8), dočim su dimenzije LG-ovog takmaca za pokoji milimetar kraće i uže. Ipak, kada se telefon uključi, Pop donosi uobičajeno LG-ovo sučelje, bez šašavih tema kakve je, u skladu s tržišnim segmentom kojem je namijenjen, imao Corby.
Jednako tako, Popu se ne mogu ni mijenjati maske, pa smo dojma da je ovo ponešto dosadniji, iako tehnički za nijansu ipak napredniji aparat. On ne podržava 3G ili spajanje na mreže putem Wi-Fija, ali zato ima već instalirane klijente za korištenje raznoraznih društvenih mreža, među kojima su i dvije najpopularnije – Facebook i Twitter. Tu su i pozadinski fotoaparat s rezolucijom od 3,2 megapiksela te zgodan reproduktor MP3-ca i videa.
Ekran koji se proteže gotovo čitavom prednjom stranom Popa (gdje je, uz njega, još samo jedna jedina tipka, što pomalo podsjeća na koncept iPhonea) dostatne je veličine da se na njemu pojavljuje i ekranska verzija QWERTY tipkovnice kada je nužno unositi tekst (na Corbyju postoji samo imitacija klasične mobitelske tipkovnice), a tipkanje po njoj funkcionira vrlo precizno. Tehnološki nimalo zahtjevni korisnici koji žele aparat minijaturnih dimenzija i solidne elementarne funkcionalnosti, a da pritom ne djeluje baš posve šaljivo, rado će razmotriti LG-ov Pop.
ukupna ocjena
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
RE: [Recenzija] drpetric: LG GD510 Pop

U Bug-u..;)

Dijelim časopis VIDI u PDF-u! (iz arhive, dakle svaki mjesec imam za prošli mjesec)
 
0 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
RE: [Recenzija] drpetric: LG GD510 Pop
Alex55 kaže...
To sam već negdje pročitao!

To je ista recenzija koju sam objavio u Bugu...

drpetric
 
1 0 hvala 0
14 godina
offline
LG GD510 Pop

Ima u KA za 80 kn otkljucavanje... :) MOgu otkljucat i PoP-a  :-P

Samsung je sranje,Sony je uzas,al LG je OK
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
RE: LG GD510 Pop
Alex55 kaže...
Što je "KA"?

Ako smijem pitati Dragana Petrica; Kako vam/ti se svidjeo LG Pop - subjektivno mišljenje?

 Pa evo napisao sam gore čitavu recenziju... Ja ga osobno ne bih koristio jer imam veće zahtjeve za svoj mobitel no što Pop pruža, no svakako postoji publika kojoj će biti dostatan.

drpetric
 
0 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
RE: LG GD510 Pop
Alex55 kaže...

Ali... Kada si ga vidio i izvadio iz kutije, te se malo poigrao njime, jeli ti se svidio kao što ti se svidio Corby?

Svidio mi se, ali ne toliko koliko Corby. Pop djeluje ozbiljnije, a Corby šaljivo, što meni više odgovara.

drpetric
 
1 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
RE: LG GD510 Pop
Alex55 kaže...

One more thing...

 

Na kojem je uređaju lakše i brže obaviti svakodnevene radnje?

Podjednako je. Razlika je u tome da je na Corbyju to riješeno kroz nekakve ikone koje izgledaju kao da su iz crtića, šaljive su i u žarkim bojama, dok na Popu stvar djeluje klasično, dakle malo ozbiljnije.

 

drpetric
 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
LG GD510 Pop

Sviđa mi se sučelje,makar je samo dodan 3 screen kod widgeta i novi top menu (koji je najbolje na mobitelu) nego kod cookiea

kameru su unaprijedili,te je bolji od cookie plus samo po sučelju (meni)

Da je baba muško - deda bi bio gay
 
4 0 hvala 4
14 godina
offline
LG GD510 Pop

Ovako...imam taj   LG GD510, i imam možda jednostavan a možda je i malo veći problem. Naime zablokirao mi se taj famozni touchscreen. Znači uopće ne reagira na dodir, funkcije sa strane su ispravne(kamera, podešavanje zvuka i za ugasit mob) ali ekran ne reagira. Ako neka zna u čemu bi mogao biti problem neka mi odgovori ako je moguće.

- - -Space may be the final frontier, but it's made in the Hollywood basement - - -
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
RE: LG GD510 Pop
Ako imaš garanciju nosi na servis..nemaš šta mudrovat..
∂αмαgєнιgн // Dijelim časopis VIDI u PDF-u! (iz arhive, dakle svaki mjesec imam za prošli mjesec).
13 godina
neaktivan
offline
LG GD510 Pop

Moja seka ima LG Pop i prezadovoljna je sa njime,..zabavan telefon,samo sto mu je slaba kamera

...3,0mpx

harry
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
RE: LG GD510 Pop
Nije sve u pixelima..moj fotić snima u 3.2 MP, a fotografije su bolje nego sa mobova sa 8-megapixelnom kamerom.
Stvar je u kvaliteti/veličini senzora.
∂αмαgєнιgн // Dijelim časopis VIDI u PDF-u! (iz arhive, dakle svaki mjesec imam za prošli mjesec).
15 godina
protjeran
offline
LG GD510 Pop

Imam popa,jedina veca zamjerka je sporost toucha,a manja zamjerka je kamera koja snima video sa 15fps/s.

http://aixtended.com/
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
RE: LG GD510 Pop
AIX 2.0 kaže...

Imam popa,jedina veca zamjerka je sporost toucha

Touch screen je u redu, sporo je sučelje, ali pretpostavljam da si na to mislio..

AIX 2.0 kaže...

a manja zamjerka je kamera koja snima video sa 15fps/s.

Pa u tolko i Hero snima..

∂αмαgєнιgн // Dijelim časopis VIDI u PDF-u! (iz arhive, dakle svaki mjesec imam za prošli mjesec).
14 godina
neaktivan
offline
RE: LG GD510 Pop
DamageHigh kaže...
Nije sve u pixelima..moj fotić snima u 3.2 MP, a fotografije su bolje nego sa mobova sa 8-megapixelnom kamerom.
Stvar je u kvaliteti/veličini senzora.

hoces reci da nokia 5800 pravi bolje fotke od mog c905!? ili w995 ili samsung innov?

nije vazno ciljati u metu,nego metati u cilj :)
14 godina
offline
RE: LG GD510 Pop
ring4ping kaže...

Ovako...imam taj   LG GD510, i imam možda jednostavan a možda je i malo veći problem. Naime zablokirao mi se taj famozni touchscreen. Znači uopće ne reagira na dodir, funkcije sa strane su ispravne(kamera, podešavanje zvuka i za ugasit mob) ali ekran ne reagira. Ako neka zna u čemu bi mogao biti problem neka mi odgovori ako je moguće.

To se i meni dogodilo. Samo se nadaj da su ti svi kontakti na kartici jer ce ti oni dat nesto kao novi mob. :D

Samsung je sranje,Sony je uzas,al LG je OK
14 godina
offline
RE: LG GD510 Pop
stevan94 kaže...

hoces reci da nokia 5800 pravi bolje fotke od mog c905!? ili w995 ili samsung innov?

 

Jel to ta??? :D Jel to ta??? :D
Samsung je sranje,Sony je uzas,al LG je OK
Poruka je uređivana zadnji put čet 15.7.2010 21:38 (Applovac).
14 godina
offline
RE: LG GD510 Pop
stevan94 kaže...
DamageHigh kaže...
Nije sve u pixelima..moj fotić snima u 3.2 MP, a fotografije su bolje nego sa mobova sa 8-megapixelnom kamerom.
Stvar je u kvaliteti/veličini senzora.

hoces reci da nokia 5800 pravi bolje fotke od mog c905!? ili w995 ili samsung innov?

Nisi dobro čitao..=)

 

Moj foto-aparat...ne nokia..ona ima banana slike..

∂αмαgєнιgн // Dijelim časopis VIDI u PDF-u! (iz arhive, dakle svaki mjesec imam za prošli mjesec).
14 godina
neaktivan
offline
RE: LG GD510 Pop
DamageHigh kaže...
Nisi dobro čitao..=)

 

Moj foto-aparat...ne nokia..ona ima banana slike..

Hahaha...sorry

 

mada kakav je to aparat sa 3.2 MP?Izlanuo se

nije vazno ciljati u metu,nego metati u cilj :)
14 godina
offline
RE: LG GD510 Pop
stevan94 kaže...
DamageHigh kaže...
Nisi dobro čitao..=)

 

Moj foto-aparat...ne nokia..ona ima banana slike..

Hahaha...sorry

 

mada kakav je to aparat sa 3.2 MP?Izlanuo se

Kupljen prije ohoho godina...iako kažem..danas samo pixele nabijaju..

Inaće fotić ima super slike..=)

∂αмαgєнιgн // Dijelim časopis VIDI u PDF-u! (iz arhive, dakle svaki mjesec imam za prošli mjesec).
14 godina
online
[Recenzija] Memphis: LG GD510 Pop
Ništa novo kao i svaki LG telefon jako lijepog i primaljivog dizajna, ali loše kvalitete, touch mi se pokvario nakon 3 mjeseca, što im je vjerovatno mana jer dosta ljudi imaju isti problem! Sami touch je jako loš i neprecizan što vas dovodi do ludila kad pišete poruku ili tražite kontakt u imeniku (po meni najveća mana ovog telefona), sami software nije ništa posebno ne razlikuje se znatno od predhodnog modela! Sve u svemu ni cijena nije prevelika pa donekle opravdava to što telefon nudi!
ukupna ocjena
 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: [Recenzija] Memphis: LG GD510 Pop
Memphis kaže...
Ništa novo kao i svaki LG telefon jako lijepog i primaljivog dizajna, ali loše kvalitete, touch mi se pokvario nakon 3 mjeseca, što im je vjerovatno mana jer dosta ljudi imaju isti problem! Sami touch je jako loš i neprecizan što vas dovodi do ludila kad pišete poruku ili tražite kontakt u imeniku (po meni najveća mana ovog telefona), sami software nije ništa posebno ne razlikuje se znatno od predhodnog modela! Sve u svemu ni cijena nije prevelika pa donekle opravdava to što telefon nudi!

Nebih se bas slozio sa tobom,meni touch na popu radi dobro.Moj zamjerka je na bateriju

(brzo se istrosi).

Poruka je uređivana zadnji put ned 15.8.2010 7:02 (zzz).
15 godina
neaktivan
offline
RE: [Recenzija] Memphis: LG GD510 Pop
Memphis kaže...
Ništa novo kao i svaki LG telefon jako lijepog i primaljivog dizajna, ali loše kvalitete, touch mi se pokvario nakon 3 mjeseca, što im je vjerovatno mana jer dosta ljudi imaju isti problem! Sami touch je jako loš i neprecizan što vas dovodi do ludila kad pišete poruku ili tražite kontakt u imeniku (po meni najveća mana ovog telefona), sami software nije ništa posebno ne razlikuje se znatno od predhodnog modela! Sve u svemu ni cijena nije prevelika pa donekle opravdava to što telefon nudi!

jebiga kad imaš čevape a ne prste...

Commodore 64 , 0.985MHz , 64Kb RAM, VIC II 6567/8567(PAL)
14 godina
online
RE: [Recenzija] Memphis: LG GD510 Pop
mtopol kaže...
Memphis kaže...
Ništa novo kao i svaki LG telefon jako lijepog i primaljivog dizajna, ali loše kvalitete, touch mi se pokvario nakon 3 mjeseca, što im je vjerovatno mana jer dosta ljudi imaju isti problem! Sami touch je jako loš i neprecizan što vas dovodi do ludila kad pišete poruku ili tražite kontakt u imeniku (po meni najveća mana ovog telefona), sami software nije ništa posebno ne razlikuje se znatno od predhodnog modela! Sve u svemu ni cijena nije prevelika pa donekle opravdava to što telefon nudi!

jebiga kad imaš čevape a ne prste...

  nemam, imao sam prije samsungov touch telefon ... za 2 klase je bolji!

13 godina
neaktivan
offline
LG GD510 Pop

Imam pitanje u vezi zvuka prazne baterije. kako ga isključiti? čak i kad je mob potpuno stišan, on svakih nekoliko sekundi javlja upozorenje. Neodlučan

Poruka je uređivana zadnji put uto 19.10.2010 13:04 (LanaLg).
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
LG GD510 Pop

Ja mislim pod postavkam pod usteda baterije...

xD
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
RE: LG GD510 Pop

evo imam ga ja ako hoces za 500 kn. ko novi je malo sam ga koristila stoji jer imam dva moba. radi odlicno  crni je.. ima memorijsku od 2 gb itd...otkljucan je moze na sve mreze...jer vidim da alex trazi samo otkljucane pa eto ja ti nudim ako hoces javi

buba
Poruka je uređivana zadnji put čet 5.5.2011 13:47 (buba5).
 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
LG GD510 Pop

Može jedno pitanje? kupio sam navedeni tip mobitela i tražim za njega zvučnik... nigdje nemogu nači zvučnik koji bi se mogao priključiti na njega... jel zna netko koji zvučnik mogu priključiti na taj mobitel (lg gd510) ili mi treba neki dodatak pa da onda spojim zvučnik..

hvala..  {#}

 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice