LG GD510 Pop

poruka: 58
|
čitano: 41.813
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "LG GD510 Pop".
15 godina
offline
[Recenzija] legend: LG GD510 Pop
Dizajn privlačan, prolazna ocjna. Baterija nije na visini. Najviše razočaran radiom koji je potpuno nefunkcionalan. Za razliku od reklame nije savršeno kompaktan i nema sve što nam treba. Zbog toga konačna ocjena 4.
ukupna ocjena
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
LG GD510 Pop

Touch m uje odlican imam ga tjedan i pol i jako sam zadovoljan s njime. Ima sve sta ima i iTouch ali bi ga ja prije svrsto u Smart Phone nego u neke obicne mobitela.

Samsung je sranje,Sony je uzas,al LG je OK
Moj PC  
0 2 hvala 0
14 godina
offline
RE: LG GD510 Pop
Applovac kaže...

Touch m uje odlican imam ga tjedan i pol i jako sam zadovoljan s njime. Ima sve sta ima i iTouch ali bi ga ja prije svrsto u Smart Phone nego u neke obicne mobitela.

Mu je9mala pogreska. :)  

Samsung je sranje,Sony je uzas,al LG je OK
14 godina
neaktivan
offline
LG GD510 Pop

@Applovac

za te male greske mozes koristiti taster uredi,da ne dupliras post!

pozz Namigiva

nije vazno ciljati u metu,nego metati u cilj :)
Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: LG GD510 Pop
Alex55 kaže...

A je li touch-screen više poput iPhone-ovog ili više poput Cookie-ovog?

sigurno nije ni blizu iphonevog ali je vjerovatno bolji od kukijevog...

nije vazno ciljati u metu,nego metati u cilj :)
Moj PC  
3 0 hvala 0
14 godina
offline
LG GD510 Pop

Uglavnom touch mu je pola pola, a za drugo pitanje ne znam. :(

Samsung je sranje,Sony je uzas,al LG je OK
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
LG GD510 Pop

Prihvaca, s gumicom onda mogu sve radit. Jel zna neko gdje mogu kupiti slovku za mob sto manju sa nekom uzicom???

Samsung je sranje,Sony je uzas,al LG je OK
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
LG GD510 Pop

solidan mob, lijepo izgleda i relativno kompaktan. ali wireless fali. ocjena: 5

*n00b us3r*
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
LG GD510 Pop

Pop je bolji ima sve sta hoces. A ako se dvoumis izmedu njih dvojce ima Samsung M5650 Gmusic, pa uzmi njega.

Samsung je sranje,Sony je uzas,al LG je OK
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: LG GD510 Pop
Alex55 kaže...

A gdje ga ima za kupiti u RH?

 

Ljepši je Corby...

Imaš u tmobile ponudi isplati se nadodati za njega jer ima wlan i 3,5mm standarni utor za slušalice.

http://www.hr-invites.com (torrenti i pozivnice) ; last.fm: BORG_CRO
Moj PC  
0 0 hvala 2
14 godina
offline
LG GD510 Pop

I Wi-Fi kolko mi se cini. :)

Samsung je sranje,Sony je uzas,al LG je OK
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
LG GD510 Pop

Ako si obozavatelj fejsa LG Pop ima aplikaciju u kojoj mozes besplatno ici na My Space, Facebook i Twitter.

 

Samsung je sranje,Sony je uzas,al LG je OK
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
RE: LG GD510 Pop
Applovac kaže...

Touch m uje odlican imam ga tjedan i pol i jako sam zadovoljan s njime. Ima sve sta ima i iTouch ali bi ga ja prije svrsto u Smart Phone nego u neke obicne mobitela.

Smartphone? Nee..

Alex55 kaže...

A je li touch-screen više poput iPhone-ovog ili više poput Cookie-ovog?

Alex55 kaže...

Nisam mislio na to...

 

Mislio sam na vrstu ekrana (ne mogu se nikako sjetiti imena): onaj koji ima dva sloja ili onaj s jednim slojem koji osjeća toplinu?

Misliš kapacitativan i resestivan (najbolji prijevod koji sam mogao izvuči)? Pop ima resestivan tj. nije ništa sa toplinom što znači da otkriva samo jedan dodir.

BORG kaže...
Alex55 kaže...

A gdje ga ima za kupiti u RH?

 

Ljepši je Corby...

Imaš u tmobile ponudi isplati se nadodati za njega jer ima wlan i 3,5mm standarni utor za slušalice.

Tko ima wlan? Nema ni Corby ni Pop...

Alex55 kaže...

Besplatno?

Naplaćuje ti se internet promet prema cijeniku tvojeg operatera..

Alex55 kaže...

Ja se dvoumim između Pop-a i Corby-a!

  Sve specifikacije idu u korist pop-a osim ekrana koji je kod corby-ja resestivan (više dodira od jednom) iako je manji i ima manju rezoluciju. Također, corby ima puno bolju bateriju: 900 mAh kod pop-a prema 960 mAh kod corby-ja. Čini se mala razlika, ali zbog manjeg ekrana i bolje izvedenog "sustava" štednje energije corby postiže troduplo veću satnicu u razgovoru i duplo veću u stand-by-u..

Ako double postam znači da pišem s moba...// Ako ne kužiš na kog se post odnosi stisni nadporuka!
14 godina
offline
RE: LG GD510 Pop
Alex55 kaže...

Besplatno?

Cini mi se, nigdje ne pise da ce se dodatno naplacivat(osim ako ides napravit fejs preko moba).

Samsung je sranje,Sony je uzas,al LG je OK
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: LG GD510 Pop
DamageHigh kaže...
BORG kaže...
Alex55 kaže...

A gdje ga ima za kupiti u RH?

 

Ljepši je Corby...

Imaš u tmobile ponudi isplati se nadodati za njega jer ima wlan i 3,5mm standarni utor za slušalice.

Tko ima wlan? Nema ni Corby ni Pop...

Mislio sam na ovaj: Samsung M5650 Gmusic

http://www.hr-invites.com (chiteri, trejderi i bezobraznici nisu dobrodošli) ; last.fm: BORG_CRO
14 godina
offline
RE: LG GD510 Pop
Alex55 kaže...

LG Pop ima WiFi (WLAN)?

  Ne.

BORG kaže...
DamageHigh kaže...
BORG kaže...
Alex55 kaže...

A gdje ga ima za kupiti u RH?

 

Ljepši je Corby...

Imaš u tmobile ponudi isplati se nadodati za njega jer ima wlan i 3,5mm standarni utor za slušalice.

Tko ima wlan? Nema ni Corby ni Pop...

Mislio sam na ovaj: Samsung M5650 Gmusic

Aha, sad sam skužio, sry.

Ako double postam znači da pišem s moba...// Ako ne kužiš na kog se post odnosi stisni nadporuka!
 
1 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: LG GD510 Pop
Alex55 kaže...
Može li mi netko reći ima li LG Pop hrvatske palatale (č, ć, đ, š, ž) za unos u SMS poruku?

Da.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
RE: LG GD510 Pop
Alex55 kaže...
  I još nešto... Mogu li u T-Mobile-u (gdje sam i jedino vidio da ga prodaju) kupiti otključanu verziju mobitela, pošto nisam Simpa korisnik?

Čisto sumnjam..iako je kružila priča da navodno skuplje mobove (a pop ne smatram baš skupljim) ne kodiraju, ja kad sam kupio moju 5800 bila je kodirana tako da..ne bih rekao..pre škrti su oni..

Ako double postam znači da pišem s moba...// Ako ne kužiš na kog se post odnosi stisni nadporuka!
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
RE: LG GD510 Pop

Nema ti to veze. Uz simpa komplet dobiješ još i broj, pa je zato jeftinije (velike su šanse da će taj broj netko i iskoristiti, i samim time će dobiti više korisnika), ali mob je kodiran kako god okreneš..

Ako double postam znači da pišem s moba...// Ako ne kužiš na kog se post odnosi stisni nadporuka!
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
RE: LG GD510 Pop

Ne možeš...ako ti se posreći, posrećilo ti se..;)

 

Prve serije (isporuke) mobova su znali bit nekodirane, ali i to je bilo za rijetko koji model..

Btw. zašto uopće kupuješ iz T-mobile-a? Kupi preko švercera iz oglasnika, novu, zapakiranu i radi na sve mreže, a još te i jeftinije izađe...

Ako double postam znači da pišem s moba...// Ako ne kužiš na kog se post odnosi stisni nadporuka!
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
RE: LG GD510 Pop
Alex55 kaže...

Zna li itko gdje se može kupiti ona kožna torbica za LG Pop?

Kaj si kupio Pop-a???

Samsung je sranje,Sony je uzas,al LG je OK
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
RE: LG GD510 Pop
Alex55 kaže...
Ne još - ali uskoro! Pitam tako da znam odmah kupiti i tu torbicu, da mi se Pop ne ošteti...

Ma nece ti se osteti ja ga vec mjesec dana nosim u džepu i nis mu se nije dogodilo... By the way imas dosta dobre programe... Al ti preporucam da kupis micro SD od 4 GB... =)        

 

Samsung je sranje,Sony je uzas,al LG je OK
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: LG GD510 Pop

Čita.

Vrlo ih jednostavno prebaciš kao i sve ostale vrste datoteka, breko BT-a ili preko USB-a.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
LG GD510 Pop

Kdje zivis??? Mozda ti mogu nac neku trgovinu gdje mos otkljucat mob... :) ... Mob je dobar... Ja sam u 2 mj punio mob 5 ili 6 puta... pozivi su O.K. poruke su super... Ma mob je super...

Samsung je sranje,Sony je uzas,al LG je OK
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
RE: LG GD510 Pop

Kao što već rekoh, kupi nov novcat, zapakiran i otključan preko švercera, a još te jeftinije izađe.

Potraži malo na oglasnicima, ali evo nešto što sam ja našao:

KLIK

KLIK

KLIK

Dijelim pozivnice za Demonoid.com! // Dijelim časopis VIDI u PDF-u! (iz arhive, dakle svaki mjesec imam za prošli mjesec)
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
RE: LG GD510 Pop

Jel ti možda mene ignoriraš ili..?!?

Dijelim pozivnice za Demonoid.com! // Dijelim časopis VIDI u PDF-u! (iz arhive, dakle svaki mjesec imam za prošli mjesec)
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
LG GD510 Pop

neznam koja je razlika između njega i kukija osim u izgledu i cijeni i u sučelju (malo)

http://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=2949&idPhone2=2536

Neznam di se ide za to .
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
RE: LG GD510 Pop

Skoro nikakva..

Više fensi izgled kod POP-a..

Dijelim pozivnice za Demonoid.com! // Dijelim časopis VIDI u PDF-u! (iz arhive, dakle svaki mjesec imam za prošli mjesec)
14 godina
offline
RE: [Recenzija] legend: LG GD510 Pop
E imas MSN pa bi ti sve reko... Ne da mi se sve pisat... c(=
Samsung je sranje,Sony je uzas,al LG je OK
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
LG GD510 Pop

otključavanje mobitela na sve mreže ti dođe do 500 kn najviše..........Šutim

 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice