Nokia 5130 MusicXpress

poruka: 19
|
čitano: 18.254
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Nokia 5130 MusicXpress".
15 godina
neaktivan
offline
Nokia 5130 MusicXpress

MOBITEL ZA TE NOVCE NE NUDI NESTO POSEBNO ALI NAJVISE MI SE SVIDA STO DOLAZI SA LIVE MESSENGEROM.

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
[Recenzija] securytas: Nokia 5130 MusicXpress
Otkako je cijena ove nokie 598 kn u T-mobile vjerujem da zaslužuje i koju ocijenu više. Za te novce pruža dovoljno, a najviše mi se sviđa što dolazi s instaliranim Windows Live Messengerom.
ukupna ocjena
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: [Recenzija] securytas: Nokia 5130 MusicXpress
securytas kaže...
Otkako je cijena ove nokie 598 kn u T-mobile vjerujem da zaslužuje i koju ocijenu više. Za te novce pruža dovoljno, a najviše mi se sviđa što dolazi s instaliranim Windows Live Messengerom.
 Ma da a dobijes sr...   na  SE w200i instaliram WLM kad ocu...haha...dobro nekad...sad koristim W910i
16 godina
neaktivan
offline
Nokia 5130 MusicXpress

Svidja mi se mobitel jer je jednostavan,kvaliteno izradjen

i ima wlm i operu mini..

djevice,padobranci mineri griješe samo jednom!Postao sam ateista;ubili su boga u meni...
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Nokia 5130 MusicXpress

neznam za taj model nisam ga imao ali imao sam nokiu 5310 i totalno je govno od moba ekran se izlizo mikrofon otkazao memorisku mi vise nije htio citat kaze da treba formatirat ja ju metnem u 5610 i ocita ju bez beda sad sam uzeo lg kf600 zasad sam jako zadovoljan ps.nokia mi se zdosla za 2mj a nisu mi htjeli priznat garanciju ga.....d..o.i t-comovi

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Nokia 5130 MusicXpress

evo ja posjedujem 5130 xpress music, i mogu reci da za te pare tesko mozete naci bolji mob...

 Vrlo je kvalitetno izraden,  izgleda fancy, ima vrlo jak zvucnik odostraga, kvaliteta zvuka je odlicna, ima vrlo dobar zaslon, kamera je 2 mp, za povemeno slikanje ni ne treba vise, nedavno sam instalirao google maps, radi besprijekorno. 

Sve u svemu za 598 kn, vrlo dobar izbor....

AMD Athlon64 X2 5200+ 2.71 GHz , Asus Radeon HD3650, 2 GB RAM, 320 GB, Logitech X-530
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Nokia 5130 MusicXpress

u planu mi je da kupim mobitel...za male pare a da nije kanta bez kamere mp3..itd..itd..kupujem jer sam milion mobitela izgubio(n00b)...(sony ericsson p1, sony ericsson k800i.....)..mislio sam uzetr ovu nokiju al nezzz..bil se pokajo..mozel savjet sta da ocekjem koje mane i koje vrline...hvala unaprijed..

crna muha bijele boje...
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Nokia 5130 MusicXpress

uzmi vec jednom nokiju, neces se pokajat...

AMD Athlon64 X2 5200+ 2.71 GHz , Asus Radeon HD3650, 2 GB RAM, 320 GB, Logitech X-530
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Nokia 5130 MusicXpress

jel može mala pomoć? kupila sam nokiu 5130 MusicXpress i jako sam zadovoljna s njom,no imam problem s live messengerom...kad upišem username i password i stisnem sign in piše mi: can't sign you in to Messenger. This may be because your phone is in 'Flight Mode' or you do nost have a data connection. Please chek your access point and network settings and try again...šta da s tim radim? Sramim se

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Nokia 5130 MusicXpress

to i men pise, ne znam zast, al kako bas i ne koristim msn preko moba, svejedno mi.... ja mislim da je to nesto t-mobile zabrljao...

AMD Athlon64 X2 5200+ 2.71 GHz , Asus Radeon HD3650, 2 GB RAM, 320 GB, Logitech X-530
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
RE: Nokia 5130 MusicXpress
ivaaa4 kaže...

jel može mala pomoć? kupila sam nokiu 5130 MusicXpress i jako sam zadovoljna s njom,no imam problem s live messengerom...kad upišem username i password i stisnem sign in piše mi: can't sign you in to Messenger. This may be because your phone is in 'Flight Mode' or you do nost have a data connection. Please chek your access point and network settings and try again...šta da s tim radim? Sramim se

 

 

Mobitel ti je postavljen na zrakoplov mode...Dakle,ako se vozis u avionu postavis te postavke koje režu neke opcije...Možeš vratiti na normalan mode tako što odeš u postavke telefona i odabereš nacin rada u zrakoplovu-iskljuceno (ne znam kako ide to točno kod te nokike al bi to trebalo biti to okvirno),ako ne uspiješ sekundarno ti ostaje zvati nokia sluzbu za korsnike i tehnicku podršku

14 godina
neaktivan
offline
RE: Nokia 5130 MusicXpress

a gdje se uopće nalazi na nokiji 5130 taj msn?..ja ga nemrem nikak nać...Plač

14 godina
neaktivan
offline
Nokia 5130 MusicXpress

sjajan mobitel!

nego, imam ja jedno pitanje u vezi proširenja memorije - sori ako ću ispast neuk, no postoji li neko ograničenje na kapacitet microSD kartica koje ovaj model podržava? jer vidim da se na službenoj nokia stranici spominje samo "optional 2gb microSD card", pa ono, oćel kartica od, štajaznam, 8 gb funkcionirati u tom mobitelu ili izazvat pad sistema?

hvala

Poruka je uređivana zadnji put ned 11.10.2009 22:22 (rolajz).
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
RE: Nokia 5130 MusicXpress

uzmiiii definitivno ja ju imam...samo ce ti niti problem ako ces imati karticu od 2 gb ili više ponekad će ti znati štekati  ali ja sam jako zadovoljan ipak je to nokia

15 godina
neaktivan
offline
Nokia 5130 MusicXpress

danas bio pogledati taj mobitel, jel mi se sviđa na slikama, al nekako mi se čini krhak u stvarnosti, ona plastika odozada se sjajiiii, i čini se lomljivom i osjetljivom na ogrebotine kao i cijeli mobitel

jel se može na tom mobitelu zavuči prašina ispod ekrana?

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Nokia 5130 MusicXpress

Mob je fantastican!Za te novce tesko je naci tako kvalitetab mob!Kvalitetna izrada,brdo opcija za prosjecnog korisnika i previse tj.ko je kupi bi trebao biti prezadovoljan s onime sto nudi.osobno je imam(uz lg pop,lg cookie,samsung wave i monte)i mogu reci da mi je to jedan od najboljih moba koje sam imao(a hvala bogu broj prelazi 50-tak).Ocjena 10

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: [Recenzija] securytas: Nokia 5130 MusicXpress

Samo da ti kazem da je SE tesko sr..e!!!!!!!!Ako se informiras u vezi bilo kojeg SE-a na bilo kojem forumu i sam ces se u to uvjeriti.Bugova kolko hoces,smrzavanja....i tako u nedogled,I sam sam se opekao sa SE-om i to prvo sa C905 koji me sluzio 2 mjeseca dok nije poceo stekati pa sam ga se rijesio i kupio Satia i potrosio brdo para na njega za ku..c jer mi je vec prvog mjeseca poceo stekati i smrzavati se.A da su SE jedini mobovi na svijetu ja mob sigurno nebi vise nikad imao!!!!!!I budi sretan dok te sluzi jer ja osobno poznajem dosta ljudi koji imaju SE-a neki model i niko od njih nije zadovoljan i kaje se sto je kupio SE bez obzira na model.Ko sto rekoh,budi sretan dok te sluzi ali vjeruj nece dugo,a onda se sjeti ovoga sto sam ti napisao!A i kvaliteta izrade im je banana,pogotovo poklopci baterija koji krckaju pod rukom kad ga koristis kad pises poruke.Sorry ako sam te uvrijedio ali ja od mobitela zivim pa znam o cemu ti pricam.Pozdrav

14 godina
neaktivan
offline
Nokia 5130 MusicXpress

Ja se nemrem spojit na msn...

 

nemam pojma zakaj...

i nisam u nikakvom flight mode...

 

već u općenitom...

Potpis:
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Nokia 5130 MusicXpress

pozdrav, zanima me da li se može na ovom mobitelu promijeniti prednja maska, maska ekrana? hvala....

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice