Nokia 5800 Navigation Edition

poruka: 38
|
čitano: 15.209
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Nokia 5800 Navigation Edition".
14 godina
neaktivan
offline
RE: Nokia 5800 Navigation Edition
Kao prvo ja sam pogledao link, kao drugo nisam iz principa stisnuo hvala jer si odma kad sam prvo pitanje postavio, poletio ko bijesna kokos, a i nisi mi bas previse pomogao, rekao si mi sve sto su mi rekli ljudi koji su mi odg prije tebe, i NISU SE DERALI, nego su ljubazno odgovorili. Tako da odi trosit glas negdje drugdje.
Stisni HVALA, nije tako tesko.
16 godina
neaktivan
offline
RE: Nokia 5800 Navigation Edition

Hej, Nisi moj nivo. Da si potrosio 5 sec da pretrazis forum nasao bi 3 stranice threadova koji pricaju o 5800. Samo na ovom forumu!!!

I nemoras stisnuti hvala jer od tebe mi to ne znaci nista. A to je i stvar kucne kulture.

Poruka je uređivana zadnji put pet 12.3.2010 17:03 (logic).
14 godina
neaktivan
offline
RE: Nokia 5800 Navigation Edition
Ti si prvi koji nemas kulture, a i mogo bi si bonton procitat koji put.
Stisni HVALA, nije tako tesko.
14 godina
neaktivan
offline
Nokia 5800 Navigation Edition

Danas opet dobio informaciju od frenda da Navi ima jaci gsp i da bolje hvata i da je brzi.

Stisni HVALA, nije tako tesko.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Nokia 5800 Navigation Edition
ViiX kaže...

Danas opet dobio informaciju od frenda da Navi ima jaci gsp i da bolje hvata i da je brzi.

Haha kakve su to gluposti...

 

Koristi isti hebeni software kao obična XM5800, ima isti gps modul, ima sve isto samo je dodan naziv NAVI jer dolazi sa besplatnim nokijinim kartama, stalkom za mobitel i punjačem.

 

Ako su tvoji frendovi tako "pouzdani" zašto si uopće došao ovdje solit pamet?

 

 

MSN - drazen016@net.hr , e-mail novi - drazen018@email.t-com.hr
14 godina
offline
RE: Nokia 5800 Navigation Edition
ViiX kaže...

Danas opet dobio informaciju od frenda da Navi ima jaci gsp i da bolje hvata i da je brzi.

Gledaj, ne, ne i ne.

Rekoh ti već 2 puta da je sve ostalo isto!

I nemoj molim te više slušat te n00bove, "jooj vidi piše navigejšn edišn, taj sigurno ima "jači" gps"...-.-

Evo ti slike kao što sam i obećao, po danu i mraku (tu je link na slike pune veličine da vidiš pravu kvalitetu, a imaš i na kraju posta (nemaš, jbni idiotski, retardirani bugov picture uploader, možda se potrudim pa sutra opet stavim i u post))...

http://img171.imageshack.us/g/12032010679g.jpg/

P.S. pročitaj prvo komentare ispod slika, tu na forumu, ako ih gledaš preko ovog linka, da bi bolje razumio "što je pjesnik htio reći" =)

Video će bit sutra, sad nemam vremena čekat dok se uploada 100 MB!

Ako double postam znači da pišem s moba...// Ako ne kužiš na kog se post odnosi stisni nadporuka!
Poruka je uređivana zadnji put pet 12.3.2010 23:42 (DamageHigh).
14 godina
neaktivan
offline
RE: Nokia 5800 Navigation Edition
DamageHigh kaže...
ViiX kaže...

Danas opet dobio informaciju od frenda da Navi ima jaci gsp i da bolje hvata i da je brzi.

Gledaj, ne, ne i ne.

Rekoh ti već 2 puta da je sve ostalo isto!

I nemoj molim te više slušat te n00bove, "jooj vidi piše navigejšn edišn, taj sigurno ima "jači" gps"...-.-

Evo ti slike kao što sam i obećao, po danu i mraku (tu je link na slike pune veličine da vidiš pravu kvalitetu, a imaš i na kraju posta (nemaš, jbni idiotski, retardirani bugov picture uploader, možda se potrudim pa sutra opet stavim i u post))...

http://img171.imageshack.us/g/12032010679g.jpg/

P.S. pročitaj prvo komentare ispod slika, tu na forumu, ako ih gledaš preko ovog linka, da bi bolje razumio "što je pjesnik htio reći" =)

Video će bit sutra, sad nemam vremena čekat dok se uploada 100 MB!

Odlicne su slike, hvala.

Stisni HVALA, nije tako tesko.
14 godina
neaktivan
offline
Nokia 5800 Navigation Edition

Sry zbog offtopica, ali me zanima jel moze garmin na nokiu X6, i ako mozes postupak instalacije?

Stisni HVALA, nije tako tesko.
Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice