Nokia 5800 XpressMusic

poruka: 1.570
|
čitano: 467.680
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Nokia 5800 XpressMusic".
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Nokia 5800 XpressMusic, Mišljenja o 5800 Xpress Music
15 godina
neaktivan
offline
Nokia 5800 XpressMusic

snimila sam ovaj mob u bug časopisu, kao konkurenta iphoneu. voljela bih ga imat... joooooj :) 

Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tešku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u potpis.
Poruka je uređivana zadnji put sub 17.1.2009 15:31 (LoLiRock).
 
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Nokia 5800 XpressMusic

Kupio ga jučer :) :) :)

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Nokia 5800 XpressMusic

bas si razmisljam o kupnji 5800 XM, mi mozes malo reci o UI i TS-u... Citao sam da touchscreen bas i nije najbolji, a i ovaj doubletap me malo muci.. E to tebi smeta? Inace, mob je bas ok, narocito jer je symbian. :D

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Nokia 5800 XpressMusic

touchscreen je da moraš malo jače pritisnuti ako ideš prstima, no ako koristiš stylus onda je dovoljan doubletap... no to sve vidim kao neku zaštitu od slučajnog pritiska.

 

jedino kaj mi malkice smeta je kod fotića, vanjski gumb za okidanje je malo tvrd pa kad okidaš zna se desiti  da zbog toga se strese fotka i bude mutna.

 

odi do mobisa u ciboni (ako si iz ZG) pa ih pitaj da ti ga pokažu kako izgleda interface u živo

15 godina
offline
Nokia 5800 XpressMusic

Može se upravljati sa trzalicom

92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis. Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u potpis
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Nokia 5800 XpressMusic

Dal za ko kad bi ovaj mob mogo doci kod nekog naseg operatera i po kojim cjenama?

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Nokia 5800 XpressMusic

Nešto čitam da ga ima u T-mobajlu po oko 2200Kn

Poruka je uređivana zadnji put 01.01.2020. u 00:00 (HCSC).
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Nokia 5800 XpressMusic

Da vidio sam i ja, ali na cijelom t mobile-u nisam našao niti jednu informaciju o mobu, pa me to malo buni.Neodlučan

 

16 godina
offline
RE: Nokia 5800 XpressMusic
nokia.fan kaže...

Da vidio sam i ja, ali na cijelom t mobile-u nisam našao niti jednu informaciju o mobu, pa me to malo buni.Neodlučan

 

 je znam, treba otići pa pitat
Poruka je uređivana zadnji put 01.01.2020. u 00:00 (HCSC).
15 godina
neaktivan
offline
Nokia 5800 XpressMusic

Moze li se sa moba prikljuciti na WLAN mrezu za koju je potrebno imati Secure W2? U postavkama moba nista nema, samo mi govori da je spajanje nemoguce.

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Nokia 5800 XpressMusic

Nadam se da češ imati više sreće od mene! U 7 dana već imam treći! Na prva dva 3. dan slušalica se pokvarila. Prekida, utišava se i pojačava sama od sebe. Kao da razgovaraš na nekadašnje 099 mobitele (Benefon ili Dragon). Ili je loša serija u T-mobile-u u Avenue Mallu ili nismo imali sreće. Bez problema smo ga zamijenili. Ovaj treći je preživio treće dan. Vidjet ćemo koliko dugo.

16 godina
offline
Nokia 5800 XpressMusic

U t-mobileu 2200 kn otkljucan. Imam ga tjedan dana i nikakvih problema. Nadogradio najnoviji firmware i sve ide za 5. Meni je telefon odličan. Preporuka. Za ovu cijenu se mislim ne moze naci bolji telefon. Kako su neki na forumima pisali, vjerojatno se nokia preracunala s ovim mobitelom. Posto im je prvi touchscreen stavili su ga u nizak cjenovni razred da ih ne raspnu ako ne bude dobar, a mob je ispao stvarno super. Trenutno best buy definitivno. Jedina negativna strana je sto ce ga vjerojatno uskoro imati skoro svi.

92% tinejdžera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis. Satellite pro a300 1gt
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Nokia 5800 XpressMusic

To je moj sljedeći mobitel ;)

Toshiba A300D-16W
15 godina
offline
Nokia 5800 XpressMusic

mobitel je odlican ^^ kupih ga prije tjedan dana ^^

 

jedino sto slusalica prekida ... nije strasan kvar kolko sam skontao kontakti su tvornicki malo zeznuti... ima na youtubu kako to popravit rucno ^^

 

zanima jel ima netko iskustva(tj kolko dugo su cekali za hrvatsku da izadze novi update) s izlaskom nove verzije symbiana jer ne zelin gubit garanciju mjenjajuci onaj Code... a kolko widim v20 za nokiju 5800 poboljsava dosta stvari ^^

 

enivej strava mobitel ^^

 

 

ewo kako popraviti earpiece  =D

 

 

E da skontao sam jedan bug na v10 (koja usput dolazi na mobitelu kupljenom u te komu)

ne mozete dodati rođendan kontaktu preko telefona tj kad se uređuje u imeniku .. jednostavno izbaci iz imenika... al uspio sam dodati kontaktu rođendan preko pc suita..

 

e da i dosta frustrira galerija slika XD koja nema mogucnost gledanja slika po folderima... i kad imate kao ja 2000 slika sve laga =D narawno mozete gledat sliku jednu po jednu u file menageru ali ona je doslovno udyes u sliku pa izadyesh za drugu sto opet frustrira XD

 

I´m Antisocial...Don´t worry it´s just a fancy word for "crazy"...
Poruka je uređivana zadnji put čet 26.2.2009 3:38 (Keiichi).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Nokia 5800 XpressMusic

rentgen u džepu... 0.99 w/kg???

Too much

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Nokia 5800 XpressMusic

dobar mobitel preporučam svima (dubljeg žepa)

ja sam onaj koji jesam govori Gospodin a mujo kaže ¨a što sam ja ¨
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Nokia 5800 XpressMusic

Kakvi su vam doživljaji do sad jer ja bih si ga kupio ali želim biti siguran hiljadu posto Smijeh da je dobar i da ne šteka itd! I da li imate i dalje problema sa slušalicom ili je sve u redu sada?

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
[Recenzija] Nadprosječni: Nokia 5800 XpressMusic
Nokia 5800 XpressMusic je mobitel sa touchscreenom dijagonale 3,2 inča te kamerom od 3,2 Mpx. 5800EX je smarthphone koji uz raskošan ekran donosi još; GPS, A-GPS, Wi-Fi sa 3G podrškon na HSDPA 3,6 Mbps. Baterija traje dosta dugo te Nokia dolazi sa TV-out priključkom koji je priložen u kutiji.
ukupna ocjena
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Nokia 5800 XpressMusic

Stvarno jako dobar mobitel daleko bolji od iphona

jednostavno moćan

 
0 7 hvala 0
15 godina
offline
Nokia 5800 XpressMusic

Super mobitel.

Kupio sam i "invisible shield" za njega (i probušio dodatnu rupicu za senzor).

Radi super.

Pošto mi je u nutra stari firmware, može li mi netko objasniti kako ga mogu upgrejdat na noviji?

Da li prilikom upgreda gubim sve podatke iz mobitela? Trebam li izvaditi memory card?

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Nokia 5800 XpressMusic

Spoji ga preko pc suita na comp i pokreni update. Ne moraš ništa vaditi i nećeš izgubiti ništa od podataka.

www.odrzavanje.com
15 godina
neaktivan
offline
Nokia 5800 XpressMusic

Došla ova nokia i kod naših ostalih operatera.Smijeh

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Nokia 5800 XpressMusic
Vuce kaže...

Spoji ga preko pc suita na comp i pokreni update. Ne moraš ništa vaditi i nećeš izgubiti ništa od podataka.

 Ne pričaj gluposti, update formatira kompletnu internu memoriju, a podaci na kartici ostaju.
(\__/) (='.'=) (")_(") This is Bunny. Copy and paste bunny into your signature to help him gain world domination.
15 godina
neaktivan
offline
RE: Nokia 5800 XpressMusic
nedIm kaže...
Vuce kaže...

Spoji ga preko pc suita na comp i pokreni update. Ne moraš ništa vaditi i nećeš izgubiti ništa od podataka.

 Ne pričaj gluposti, update formatira kompletnu internu memoriju, a podaci na kartici ostaju.
 Kad se update ne gube se podaci u internoj memoriji, radio sam update na svojoj nokiji 5200 nekoliko puta i nikada nisam izgubio podatke iz interne memorije.
15 godina
neaktivan
offline
Nokia 5800 XpressMusic

imam taj mobitel vise od mjesec dana i prezadovoljan sam

wlan radi odlično (probao sam kod frenda)

na touchscreen sam se priviknuo i stylus skoro da i ne koristim

zvučnici na mobu su najkvalitetniji koje sam čuo i dosta glasno se čuju

ak treba slika mogu je stavit

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Nokia 5800 XpressMusic

koliko vam traje baterija na 5800 ?

 

da li je normalno da meni traje 1 i po dan ?

 

uopće ga ne koristim često,normalno korištenje.

 

inaće,mobitel je odličan.

 
0 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
RE: Nokia 5800 XpressMusic
dome kaže...

koliko vam traje baterija na 5800 ?

 

da li je normalno da meni traje 1 i po dan ?

 

uopće ga ne koristim često,normalno korištenje.

 

inaće,mobitel je odličan.

Imaš li uključen 3G? Probaj ga isključiti, pa vidi onda koliko će trajati baterija...
15 godina
protjeran
offline
RE: Nokia 5800 XpressMusic

Dal nokia 5800 u Hrvatskoj ima 3G?? Dal se može npr.spojiti na internet preko SpeedTouch modema???

Q6600 2,4 Ghz 2GB RAM DDRII(667Mhz) ATI Radeon x1950pro 512 segate 320 gb
15 godina
neaktivan
offline
RE: Nokia 5800 XpressMusic
Robi959 kaže...

Dal nokia 5800 u Hrvatskoj ima 3G?? Dal se može npr.spojiti na internet preko SpeedTouch modema???

 1.svaka nokia5800 ima 3g.
 2.da.
15 godina
neaktivan
offline
Nokia 5800 XpressMusic

Dali netko zna kad bi mogla doći nadogradnja za t-mobile, više nemogu trpiti ovaj 11.0.008

Moj PC  
0 0 hvala 0
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Nokia 5800 XpressMusic, Mišljenja o 5800 Xpress Music
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice