Nokia 5800 XpressMusic

poruka: 1.570
|
čitano: 467.644
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Nokia 5800 XpressMusic".
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Nokia 5800 XpressMusic, Mišljenja o 5800 Xpress Music
14 godina
neaktivan
offline
Nokia 5800 XpressMusic

Ljudi imam pitanje....instalirao sam Symbian Anna CFW i zanima me jel se može ikako postavit da me pita za odabir mreže svaki put kad se spajam na net jer mi se stalno spaja preko podatkovne mreže čak i kad je spojen na Wi-Fi

 

 
0 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
Re: Nokia 5800 XpressMusic
nijo123 kaže...

Ljudi imam pitanje....instalirao sam Symbian Anna CFW i zanima me jel se može ikako postavit da me pita za odabir mreže svaki put kad se spajam na net jer mi se stalno spaja preko podatkovne mreže čak i kad je spojen na Wi-Fi 

To je neki custom ROM? Čini se da pitaš u krivoj temi. Moguće je da si prvi koji je to napravio pa ti s te strane nitko ne može pomoći. Dakle, očito bi trebao ciljati na korisnike Anne, a ne Symbiana v60, tj. korisnike Nokije 5800 koji ju nisi nadograđivali novijim custom ROM-ovima.

14 godina
offline
Nokia 5800 XpressMusic

Evo ako ima još koga da koristi ovaj mob kao ja, pogledao sam ovaj video sa trikom koji navodno ubrzava rad mobitela i stvarno se osjeti da je nešto brži, kada se ide u programe ili galeriju, brže se otvaraju, to jedino ne vrijedi ako imate uključene efekte na temu jer oni dosta uspore mob, neznam na koju foru se ovo postiglo i šta se tu dogodilo, ali radi, te ako netko hoće može probat na vlastitu odgovornost, mada sudeći po komentarima na you tubeu, nebi trebalo biti problema...{#}

 

Poruka je uređivana zadnji put ned 28.10.2012 23:16 (1BIT).
Moj PC  
1 0 hvala 1
16 godina
moderator
offline
Re: Nokia 5800 XpressMusic

Ko neki easter egg? Oni su uvijek mogući, no skeptičan sam kad netko nešto tvrdi, a onda ne pokaže kako to radi. Napravi slideshow umjesto da snimi to što radi. A to što drugi komentiraju da im radi... Jesi vidio onaj video gdje tip intervjuira ljude na ulici što misle o iPhoneu 5 (a da im u ruke iPhone 4S)? Čak su i neki vlasnici iPhonea 4S tvrdili da je mobitel koji im je ovaj tutnuo u ruke bolji od njihovog.

 

Kažeš da ne vrijedi ako imaju uključene efekte na temu. Znači, ljudi prčkaju po kalenderu i ujedno isključe efekte na temama i sad je kao čudno što mobitel brže radi! Jesu se javljali ljudi koji jesu imali isključene efekte pa da su napravili tu stvar? {#}

14 godina
offline
Nokia 5800 XpressMusic

Slažem se s mbaksom.Ne znam kako bi nekakvo prčkanje po kalendaru moglo ubrzati mob.Ja sam na svoj stavio Blaze Ultimate,e tu se osjeti razlika.

Reality is wrong. Dreams are for real.
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Nokia 5800 XpressMusic
kupio sam mobitel za sitne
novce..samo je trebalo promjeniti tač, i sad
kad ga krenem upalit svjetli samo ono gore
malo svjetlo tj multimedija..jedanput je
zavibrirao al sad niti to neče, zelena i crvena
tipka uopče ne svjetle kad ga upalim, a ekran
svjetli samo sastrane tj crno..zna neko jel
problem hardverski ili softverski?? molim
odgovor ako netko zna jer ja več ludim
by Težak
14 godina
offline
Re: Nokia 5800 XpressMusic

To nitko ne može znati, ali probaj napraviti dead flash, pa ako to ne uspije, onda je problem hardverski...

www.damagehigh.com // Don't fix what ain't broken!
13 godina
neaktivan
offline
Re: Nokia 5800 XpressMusic
kak da napravim dead flash?
by Težak
14 godina
offline
Re: Nokia 5800 XpressMusic
k510 kaže...
kak da napravim dead flash?

Linkao sam ti u gornjem postu.

www.damagehigh.com // Don't fix what ain't broken!
13 godina
neaktivan
offline
Re: Nokia 5800 XpressMusic
sry na mobitelu sam pa mi ne prikaže link.
kad dođem na komp pogledam pa javim kaj sam napravio.
by Težak
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Nokia 5800 XpressMusic, Mišljenja o 5800 Xpress Music
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice